reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

no wiem, wiem. i cale szczescie :D
pewnie nastepne juz bedzie normalne :)

moj lekarz ogolnie chyba dmucha na zimne, bo dzis chcial mi zrobic cytologie, bo jeszcze w ciąży nie miałam, ale stwierdzil, ze jednak na tym etapie lepiej 'tam nie grzebać' i zrobi nastepnym razem.
 
reklama
no wiem, wiem. i cale szczescie :D
pewnie nastepne juz bedzie normalne :)

moj lekarz ogolnie chyba dmucha na zimne, bo dzis chcial mi zrobic cytologie, bo jeszcze w ciąży nie miałam, ale stwierdzil, ze jednak na tym etapie lepiej 'tam nie grzebać' i zrobi nastepnym razem.

o, a mój pobrał mi już przy pierwszej wizycie, kiedy jeszcze ciąży na usg nie było widać.... jak to różnie bywa.... we środę idę właśnie po odbiór (mam nadzieję że będzie ok...)

też bym chyba tak wolała, bo lepiej by było widać, ale serduszko i tak widzieliśmy, a to było niesamowite :)

serduszko to faktycznie coś niesamowitego.... następne takie wrażenie to pierwszy kopniak...... mmmmm kiedy to będzie ;-)
 
ale z tego co pamiętam, to u Ciebie coś było niepokojącego na początku, nie? ja chodze raz na miesiąc do lekarza póki co, byłam 2 razy, ale dzis tylko po skierowanie na badania. trzeci raz znow ide dopiero za 4 tygodnie, chyba że cos by sioe nie daj Boże działo. nie dam sobie tak często wkladać tego 'patola', skoro nie ma potrzeby, zwlaszcza, ze w gabinecie nie ma aparatu, tylko trzeba sie zapisywac osobno.

:tak: ja mam leki na podtrzymanie cały czas w dawce 3x1 dziennie. Ja mam ten +, ze lekarka ma u siebie w gabinecie bardzo nowoczesne usg , moze tez dlatego tak czesto robiła bo miałam te plamienia. Teraz mam przybyc za 3 tygodnie, no ale mam nadzieje, ze badania wyjdą OK
 
o, a mój pobrał mi już przy pierwszej wizycie, kiedy jeszcze ciąży na usg nie było widać.... jak to różnie bywa.... we środę idę właśnie po odbiór (mam nadzieję że będzie ok...)

no moj gdyby ciąża była do 6tc też by zrobil z tego co zrozumialam, ale teraz juz nie poki co.


no wlasnie Pajka, wiec to inna sytuacja zupelnie. bedzie dooobrze :))
 
moze jak bede za 3 tyg i bedzie mi robiła to usg genetyczne to moze wtedy tez pobierze bo wiem, ze ona chyba około 11-12 tc robi cytologie
 
reklama
mój powiedział, że ma obowiązek w ciąży zrobić cytologię.... no więc pobrał i wysłał do badania.... Pajka dopytaj twojej... może ona też nie chciała gmerać póki co.,.. przecież jest jeszcze czas... wydaje mi sie że chodzi o profilaktyke raka szyjki po prostu
 
Do góry