reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

chociaz ja ostatnio robiłam takie letnie, ale "letnie" to pojęcie względne ja juz kąpieli brac nie bede teraz zeby nie zapeszyc prysznic wystarczy:tak: trudno jakos przezyje
 
reklama
A ja np o tych gorących kąpielach nie miałam pojęcia... teraz muszę uważać na temperaturę w łazience.

Kobietki czy orientujecie się do kiedy jest bezpieczne latanie samolotem w ciąży ? Wiem, że pewnie to od lekarza i stanu ciąży zależy, ale czy są jakieś takie widełki.
 
ja dziewczynki zmykam do sprzątania bo gosci mam w sobote a w domu bajzel jak nigdy :szok: wreszcie mam czas posprzątak porządnie:-D
 
Witajcie,

no ja już po wizycie:) Jak zwykle godzinkę z mężem siedzieliśmy:) Mąż mi mierzył ciśnienie :) A pan doktor zajął się innymi rzeczami.
Z moich badań wynika, że mam zapalenie pęcherze no i na posiew,
Muszę odstawić preparat z jodem - bo za dużo mam TSH 3,
Ponadto widziałam mojego kruszka znowu - dzisiaj wierzgał rączkami, widziałam też maleńkie stópeczki.
Oprócz tego pan doktor mi zrobił USG całej jamy brzusznej i zapytał dlaczego nie jem:D A ja na to, że jem:D:D:D A on "Od 4 godzin Pani nie jadła":-D:-D:-D Przyznałam się, że nie, a on "Ponieważ pęcherzyk żółciowy w ogóle nie jest obkurczony". Kazał mi wcinać:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
milusia83 super ten Twój mężuś:tak:
ale Ci lekarze wszystko wiedzą.... no ja nie mogę:nerd:
nie martw się pęcherzem, przejdzie;-)
 
reklama
Do góry