reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2010

Witajcie,

no ja już po wizycie:) Jak zwykle godzinkę z mężem siedzieliśmy:) Mąż mi mierzył ciśnienie :) A pan doktor zajął się innymi rzeczami.
Z moich badań wynika, że mam zapalenie pęcherze no i na posiew,
Muszę odstawić preparat z jodem - bo za dużo mam TSH 3,
Ponadto widziałam mojego kruszka znowu - dzisiaj wierzgał rączkami, widziałam też maleńkie stupeczki.
Oprócz tego pan doktor mi zrobił USG całej jamy brzusznej i zapytał dlaczego nie jem:D A ja na to, że jem:D:D:D A on "Od 4 godzin Pani nie jadła":-D:-D:-D Przyznałam się, że nie, a on "Ponieważ pęcherzyk żółciowy w ogóle nie jest obkurczony". Kazał mi wcinać:-D:-D:-D:-D
NO to super kochana. A zdjątko maluszka?
 
reklama
Ja mam, ale od wczorajszych ćwiczeń na kręgosłup, chyba nieumiejętnie je wykonywałam:) I dzisiaj mnie boli w lędźwiach:)
 
Martuśka ja też tak miałam, codziennie ćwiczyłam, byłam wysportowana jak nie wiem, a teraz trochę się zapuściłam w ćwiczeniach.
 
o, no to wszystko jasne. no wiec mam nadzieje, ze mi przejdzie za kilka dni, bo to meczące. do tego ciągle mam mdłości i zaparcia i nie chce mi sie jesc, w zwiazku z czym mam jeszcze mniej siły i energii. eh :/
dziś sie wazyłam u położnej i waże dokladnie tyle co przed ciążą, choc powinnam nieco przytyc podobno.
 
reklama
Nie przejmuj się kochana, ja przez miesiąc schudłam 1.5 kilo:-D:-D:-D:-D Ale tak może być na początku. Później na pewno nam pójdzie a to tu a to tam:)
 
Do góry