reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Andzia z tego co wiem w soczewkach nie można rodzić

ehtele już mi ślinka leci, ale nie będę robić tylko dla siebie -zaczekam aż wszyscy wrócą do domu :-)
 
reklama
No duzo duzo.. ale to naprawdę rozłozone w czasie i da się to zrobić, i to jeszcze z relaksem hehehe:)

co do wyszywania: dawno temu wyszywałam, mam 3 płótna juz oprawione, i jeszcze mysle co na nich wyszyć... na razie spróbuje na płótnie , które kupie dzisiaj, przypomne sobie co i jak... a jesli chodzi o szablony to podpytam w pasmanterii czy cos mają, może przypadnie mi do gustu, a jak nie , to sama pomaluje i wyszyję... najwyżej mi nie wyjdzie:)

zmykam.. jestem tylko przelotem od paru dni, wiem... ale robota mi się pali w rękach i czas ucieka... jade do pasmanterii a później do babci, popołudniu zrobię zakupy na all i w DOZ... i jadę po T. na dworzec i znów mi minie dzień...

buziaki!!!!!!!!!!!!!!!!!:****=)
 
Dzień dobry sierpniówki:) No i znowu słoneczko za oknem:)) Zapowiada sie kolejny upalny dzień, ale damy radę:))
Dziś pospałam sobie do 9.30 (to chyba tak po wczorajszej pobudce o 6) i leniu****e. Miała do mnie przyjść koleżanka, która tez jest w ciązy (ma rodzić około 2 tygodnie po mnie) - ale niestety wyszedł jej wysoki cukier i musi iść do szpitala:
Dziś mam wizytę, wiec proszę o trzymanie kciuków:) Potem jedziemy z M. do galerii na zakupy:DDD W międzyczasie skoczymy do mamy na obiad pierożki ze świeżutkimi jagódkami, mniam:))) No i... dziś nie ma w końcu żandego meczu - wiec dzień zapowida się Cudnie:DDD

GSCZ dzięki za przepis na peeling, na pewno z niego skorzystam:)

kasia2506 gratuluję udanej wizyty:) długie nogi, wow:) zapowiada sie super laseczka:) co do basenu to fantastycznie, na pewno ci ulży

andzia1987 ja też bym poszła tylko na to usg z nfz, bo 150zl mozesz wydac na cos innego dla maluszka - a skoro ostatnio bylo wszystko ok i czujesz ruchy dzieciaczka to na pewno nic sie nie zmienilo:)
co do grupy krwii, to wydaje mi sie, ze powinni te ksiazeczke respektowac,....ale czasami trafi sie jakis debil ... moze po prostu zadzwon do swojego szpitala i sie zapytaj

zielona26 tobie rowniez gratuluje udanej wizyty:), 10 kg w twoim tygodniu to naprawde nie duzo - takze tu tez warto pogratulować:)))

cayra1984 jeśli chodzi o doz to nie dostalam maila, ze zamowienie juz jest, tylko maila, ze zamowienie wyszlo z hurtowni i bedzie dostepne w mojej aptece w ciagu 24 godzin, zamawialam wieczorem a jak poszlam rano to juz bylo

ehtele...uwazaj z tym opalaniem....:/ podobno kobietki w ciazy nie powinny sie za bardzo opalac, ale w tym temacie moze milusia powie cos wiecej:)

ciamajdka znowu tysiac rzeczy na glowie, jak ty to robisz:) fajnie, ze remont juz idzie pelna para, za pare dni bedziecie mieli gotowy kacik dla malutkiej:)
 
Hello!!!
Pisałam pół godz. do każdej z Was i mi sie źle kliknęło i wszystko zniknęło i sie poryczałm z nerwów:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::no::no:można sie pochlastać szarym mydłem noooo:szok::szok:

Nie napisze już 2 x bo nie mam siły tak sie wściekłam:wściekła/y:psieplasiam:((:)-:)-(

Właśnie dostałam telefon, ze niedługo przyjadą z łózeczkiem, materacem, wózkiem i fotelikem:-D:-D:-D:-) i przywiozą mi katalog, abym sobie na spokojnie wybrała pościel, pościelowe, kolor moskitiery,przewijaka i przybornika i tylko to odbierzemy ze sklepu:tak:huuuraaa więc lecę już do bankoamtu okraść moje konto w zwiazku z tym:-).
Dziś wieczorem M na pewno będzie skadał wyrko!!!!!!!!!!!!

Wizytującym Kassi i Monice (chyba ze jeszcze kogoś pominęłam to sorki) życze udanych wizyt!
 
Olu oczywiście kciuki już trzymam i czekam na wieści:)

Bombusiu po prostu złośliwość rzeczy martwych - ale dzisiejsze zakupy złagodzą ból...:):):) Daj znać co wybrałaś :)
 
czesc dziewczynki kochane!!!!! kolejny upalny dzien dzis a na jutro zapowiadaja 37 stopni:szok::szok::szok::szok: roztopie sie ratunku!!!!
Musze oczywiscie was troszke nadrobic bo przez te upaly to mi sie przy kompie nie chce za bardzo siedziec baa nic mi sie nie chce:baffled: coraz ciezej mi sie chodzi juz smialo moge powiedziec ze nie chodze tylko sie turlam:baffled:
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty !!!!!

Przeczytalam juz ze Fale Dunaju Cioci Kalinki wychadza wysmienite takze oczywiscie mam w planie ale dopiero w sobote bo M ma weekend wolny :-D
Buziam i teraz sobie was poczytam!
 
andzia ja bym poszła na NFZ na to USG, bo jeśli z dzidzia jest dobrze to te pieniążki przeznaczysz sobie na inne wydatki, których mamy teraz tak dużo.Ja tak zrobiłam, bo popatrz robiłam echo serca maluszka prywatnie za 200 zł wyniki super, ale teraz lekarz kazał mi jeszcze powtórzyć i czekam na wizyte na nFZ na 20.07 dopiero, bo ponownie dac 200 zł to ja wolę maluchowi kupić różnośći. Nie ma co sie nakręcać kochana. Co do toxo to też mam nerwy, bo poszłam, zapłaciłam 40 zł w mojej przychodni, a że mam 2 lekarzy w tej ciązy , bo jeszcze ze szpitala, to ten ze szpitala mnie skierował na toxo i za darmo mi zrobili w szpitalu hmmm też miałam nerwy, bo wydałm 40 zł, ale cóz nie wiedziałam. Ale ja bym powtórzyła na Twoim miejscu toxo, a wyniki gr krwi to też wiem, że trzeba mieć podpisane przez "kogoś".:tak:
Ehtele a jak tam Twoja skóra po wczorajszym "raczkowaniu" zbrązowiała?????Kremuj sie Mamuśka!!!!:-)
mallaika to wypoczywaj dużo, bo my mamy zbliżony termin i jeszcze musimy troche poczłapać z tymi brzuniami:-D
Kasia2506 gratuluje udanej wizyty i śmiało idź na basen, na nic nie zważaj najważniejsze Twoje dobre samopoczucie:happy2:
Ciamajdka, ale Ty masz wszystko poplanowane hmmm no pięknie byle szybko remont skończyć;-)
Cayra napisz co Ci okulista powiedział i przepisał, bo mnie też pieką ostatnio oczy, ale wstyd sie przyznać..... chyba od monitora:-:)-(
zielona26 gratuluje udanej wizyty:tak:
Milusiu kiedy Ty odpoczywasz???? pewnie w nocy????:no:
Niuunia Ty ranny ptaszku:szok::szok: 6.00 rano!!!! ja ledwie o 9.00 wstałam i to tylko dlatego, ze wstrętne sroki skrzeczały przed balkonem na choince :wściekła/y::wściekła/y:...ja na pewno z jagód zrobiłabym koktajl jagodowy, śmietana, maślanka cukier, jagody pyyyychotka:-p:-pna upały doskonały
Ola trzymam kciuki za wizyte...pierogi z jagodami, weź dla mnie choć 3 szt.:-p
navijka czekam na przepis na rybę baaardzo lubimy:tak:przykro mi , ze wczoraj Portugalia przegrała, ale kurcze Hiszpania grała lepiej, no ale "nasi" nawet nie dostali sie na mistrzostwa więc dooopa:-D
Lea hej hej!!!!!!

UFFFF trońke odpisałam!!!!!!!!!

Jejkuś jaki upał, ale zaraz zjem zimnego arbuza z lodówki to moze sie polepszy:):-D
 
Ostatnia edycja:
kochane moje ja nie mma sily na odpisywanie- wieczorem nadrobie- obiecuje. teraz leze bo nie mam czym oddychac tak duszno i goraco. na 15.40 mam wizyte a zaraz przyjedzie kurier z zaslonami do pokoju Nikoli.
poza tym boli mnie prawy bok- tak mala sie wypycha ze juz nie moge i plecy tez bola. ja juz jestem zmeczona- chce rodzic!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Jestem juz po wizycie u okulisty...

No i niestety potwierdziły się moje przypuszczenia... w ciąży uaktywniła mi się ALERGIA... Bo kicham juz zjakiś miesiąc, a oczy popuchnięte, swędzą i pieką na przemian... :-( Dostałam kropelki do oczu (ponoć bezpieczne dla kobiet w ciąży) + zalecenie, aby pić Calcium raz dziennie... Mam nadzieję, że pomoże, bo te oczy tak mnie pieką, że zaraz je sobie chyba wydrapię...:wściekła/y:

edit:
Dzięki za informację odnośnie zamówień z DOZU - więc moje zamówienie też juz pewnie czeka w aptece... eh.. ale dodzwonić się tam nie da teraz... Podjadę po południu z mężem, tym bardziej, że muszę kupić te krople...
 
Ostatnia edycja:
Do góry