reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2010

reklama
U mnie właśnie jest prywatna co robiłam badania na posiew.Ok dziękuję:tak:
Lecę moje kochane :tak: Będę później papa:*

 
Hej Dziewczynki :) Ja też termina na sierpień 2010 :) Wstępnie na 3 sierpnia :) Więc obecnie 10 tydzień.
Mam za sobą już 2 wizyty u gina + 1 badania krwi :)
Pozdrawiam wszystkie przyszłe Mamusie :)
 
cayra1984 witam gorąco i gratuluję fasolki :)

Dziewczyny ja się już nie mogę doczekać kolejnego usg...ostatnie robiłam ok 20 grudnia, ale wtedy dzidzia miała dopiero 5mmm...następną wizytę mam umówioną na 21 grudnia i chyba się jej nie doczekam :)
W którym tygodniu można sprawdzić płeć dzidzi ?
 
nie ma co za czetso robic usg, jesli nie ma zadnych ku temu wskazań.
jeśli lekarz od usg to specjalista, to 20tc dopiero i to tylko wtedy, jezli dzidizus jest ulożony odpowiednio. no i jelsi jest chłopiec, to wczesniej widać
 
Ja mam najbliższe usg w poniedzialek i dla mnie to też wieczność... na ostatnim usg 3 tygodnie temu niewiele bylo widac i nawet zdjecia nie dalo sie Malenstwu zrobic (widac niefotogeniczny ;) )...
 
Ja miałam nasze drugie USG robione wczoraj i oglądaliśmy z mężem bijące serduszko naszego maleństwa. Odebrałam też wyniki badań krwi i moczu i wszystko jest super. Tak bardzo chciałam się Wam pochwalić zdjęciem, ale niestety odbiorę je dopiero we wtorek, bo muszę pojechać po nie do innej przychodni, a to będę mogła zrobić dopiero wtedy.

Btw, usg nie jest szkodliwe, więc nie ma co obawiać się o częstotliwość tego badania.
 
reklama
Ja to bym mogła latać codziennie na usg i odglądać moja Kruszynkę :) a tu jeszcze 2 tyg muszę poczekać... :/ Do kiedy robi się usg dopochwowe ?
 
Do góry