reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

a ja właśnie zjadłam pomidorówkę, jakoś na zupki to zawsze mam ochotę, wczoraj ugotowałam ogórkową, ale czytałam o kapuśniaku i już mi ślinka leci chyba jutro u mnie będzie:-p:-)
 
reklama
Pajkaa no ogólnie to została mi właśnie toxo, grupa krwi, glukoza i coś jeszcze bo się doczytać nie mogę a nie pamiętam za boga co to mogłoby być...:no: zastanawiam się czy może cos jeszcze sama od siebie dodać do tych badań?:confused:

Kachaa87 wreszcie jakiś postęp na plus:tak:
,

no chlamydię i różyczkę jezeli jej nie przechodziłas w dziecinstwie. Bo jak miałas różyczke to nie musisz jej robic, ale dobrze jest chlamydie zrobic

No mi kazali byc na czczo
 
Jestem juz po wizycie:tak:Dostalam pieknego fotoska:-Dmoja fasolka ma raczki i nozki i jest duza i piekna:tak:Bylam u innego gina i pow, ze nie moge zmienic teraz lekarza:baffled:

czy to oznacza ze jeden lekarz musi prowadzic Cie do konca.. ja tez myslalam o zmianie lekarza.. tzn chodze do jednego ale nastepna wizyte mam u innej lekarki ale z tej samej przychodni.. mam nadzieje ze to problemem nie bedzie..
 
a ja właśnie zjadłam pomidorówkę, jakoś na zupki to zawsze mam ochotę, wczoraj ugotowałam ogórkową, ale czytałam o kapuśniaku i już mi ślinka leci chyba jutro u mnie będzie:-p:-)

kurcze bele, wszystkie macie ochotę na kapuśniak i Wam wierzę, bo ja któregoś pięknego dnia też miałam:tak: i jak go zjadłam to się nawet nie zdążył biedak przetrawić haha:baffled::sorry2: także ja juz skończyłam z kapuśniaczkiem:cool:
 
ja ogólnie słyszałam jak moja kumpela chciała zmienic to nowy lekarz jej powiedział, ze jej nie przyjmie bo nie bedzie brał odpowiedzialnosci za zle prowadzoną ciąże przez poprzedniego :szok:

Nektarynko zawsze mozesz udac, ze nie wiedziałas, ze jestes w ciąży to wtedy chyba mozesz zmienic

ja dzisiaj kebaba z kkurczaka robie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja w poprzedniej ciąży objadałam się słodyczami a teraz na nie patrzeć nie moge jedynie co to mi sernik na zimno chodzi po głowie... Teraz wolę wyraziste smaki .... :-) Każda ciąza jest inna. A z tych słodkości wbrew pozorom synek się urodził.. czyli smaki nie zależne są od płci tak jak kiedyś twierdzono ;o)

A co do lekarza ja mam zaufaną lekarkę na NFZ w poprzedniej ciąży trochę mało informacji mi podawała więcej wycztałam w necie a teraz to się poprostu jej pytam ;o)))
 
Nektarynko zawsze mozesz udac, ze nie wiedziałas, ze jestes w ciąży to wtedy chyba mozesz zmienic
no niby tak.. ale juz mam karte zalozoną.. 2 wizyty za sobą.. po prostu powiem ze nie wiedzialam ze trzeba chodzic do tego samego i juz.. poa tym ide do tej samej przychodni wiec cala moja karta tam jest wiec nie bedzie wiekszego problemu..
 
Ja od dwóch dni wybieram się na badania, tak strasznie się boję pobierania krwi. Jutro mamy iść już oboje, bo sama chyba nigdy bym się nie wybrała.
Lekarz polecił mi zrobić gr krwi, morfologię, glukozę i og. bad. moczu. Czy Wy miałyście takie same badania czy jeszcze jakieś dodatkowe ?

ja bylam wlasnie dziś po skierowanie i dostałam jeszcze na VDRL (to ponoć kiła :p) i mon. (cokolwiek ten skrót znaczy ;). ide w piatek rano.

No nadrobiłam :tak:

jeżeli lekarka zleca to jest jakis tego powód są badania inwazyjne i nieinwazyjne ja bede miała te drugie.

a nie, no to pewnie. mam na mysli dziewczyny, ktore robia mnostwo badan jak leci na wlasna rękę tak 'na wszelki wypadek'.
 
reklama
Do góry