reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Smaczki są :-) ale na szczęście apetyt nie taki duży :-) tak się zaczytałam na forum, że ogórkową ugotuję dopiero popołudniu, jak wróći mój partner i pojedziemy na zakupy, bo brakuje mi ziemniaków i mięska na zupkę.
 
reklama
marc no dzięki kochana:-p kolega ma w pracy imieniny i naznosił sałatek, własnie sobie porządnie pojadłam... i czekam na efekty:cool2:
 
Witajcie kochane,

szybko nadrobiłam.

Krzynka, Aga S, gratuluję wizyt i oby tak dalej:)

Jeżeli chodzi o badania prenatalne - nie wykonuję, proszę Boga, aby wszystko było dobrze

Kacha87 w takim razie nie masz na co czekać - wysuwaj po L4 i zmień tego lekarza..... Boże ja bym nie dała rady stać 8h, echhh

Za dwie godziny zmykam do lekarza, oceni moje wyniki, zrobi USG,
dzisiaj całą noc śniło mi się jak karmie dziecko - dziewczynkę:D i miała taki nosek jak ja, Boziu oby dzidzia była zdrowa:-)
 
Witaj,Witaj:tak: wczoraj to tak smutno było jakoś bez Ciebie:tak:
Bądźmy Wszystkie dobrej myśli, że Nasze dziecinki będą zdrowe:-)


 
milusia83 myslałam, że to tylko ja już mam takie sny. Mi się dzisiaj śniło, że rodziłam i w panice kupowałam pieluszki (firmy reklamować nie będę), chusteczki nawilżające i laktator. Później chciałam spróbować w tą pieluszkę kota ubrać, ale mi nie wychodziło i płakałam, że sobie nie radzę.... :baffled::sorry2:
 
Przypomniał mi się sen sprzed kilku dni.Śniło mi się, że jak urodziłam dziecko to mi je porwano:szok:szukałam go wszędzie:/ matkoo co za sen:/




 
Hihi...widzę, że to urok kobietek w ciąży takie sny :) Mnie na zmianę śni się dzidzia albo to że jestem gdzieś na cudownych wakacjach :)

milusia83 daj znać po wizycie :)

Ja od dwóch dni wybieram się na badania, tak strasznie się boję pobierania krwi. Jutro mamy iść już oboje, bo sama chyba nigdy bym się nie wybrała.
Lekarz polecił mi zrobić gr krwi, morfologię, glukozę i og. bad. moczu. Czy Wy miałyście takie same badania czy jeszcze jakieś dodatkowe ?
 
No nadrobiłam :tak:
moj od 10.tc



ale po co? powinno sie je robic tylko gdy są ku temu powody, np. choroby, nieprawidlowosci rozwoju plodu itp. bo wszystkie sa częściowo inwazyjne (choc jedne minimalnie, inne dosc powaznie)
jeżeli lekarka zleca to jest jakis tego powód są badania inwazyjne i nieinwazyjne ja bede miała te drugie.

Wrocilam wlasnie z pracy i jestem bardziej zalamana:-(Dostalam 2 razy taki pojazd od kierowniczki( zostalam zmieszana doslownie z blotem), ze moze to dziecinne ale az sie poplakalam z nerwow...Nikt nie zamierza respektowac praw kobiety w ciazy, bo twierdza ze nie ma na to warunkow, a nie ma czegos takiego jak prawa kobiety w ciazy. Nie pracuje za biurkiem, tylko w sklepie z ciuchami po 8 godz. Non stop gra muzyka, nie moge nawet na chwile klapnac, musze caly czas stac(w sumie tego tez mi nie wolno, musze chodzic i ukladac jak nikogo nie ma)...Na dodatek jest przerazliwie zimno:-(Kierowniczka dowalila mi same weekendy i to na 13-21. Juz sama nie wiem co robic?
Pomozcie...

ja bym szybko zmieniła gina i poszła na l4 to, ze sie denerwujesz tylko szkodzi fasolce a do PIPU donos mozesz złożyc anonimowo

ja jutro mykam na badania krwi i moczu.
 
Ja też za wami tęsknie:) I smutno mi jak nie mogę posiedzieć z wami:) Ale ten czas biegnie jak szalony...
buziulki i miłego dnia

Dam znać co i jak:)
 
reklama
Hihi...widzę, że to urok kobietek w ciąży takie sny :) Mnie na zmianę śni się dzidzia albo to że jestem gdzieś na cudownych wakacjach :)

milusia83 daj znać po wizycie :)

Ja od dwóch dni wybieram się na badania, tak strasznie się boję pobierania krwi. Jutro mamy iść już oboje, bo sama chyba nigdy bym się nie wybrała.
Lekarz polecił mi zrobić gr krwi, morfologię, glukozę i og. bad. moczu. Czy Wy miałyście takie same badania czy jeszcze jakieś dodatkowe ?


ja mam całą morfologię, gr krwi i badanie ogólne moczu , jeszcze powinno byc na toxoplazme , chlamydie i różyczke, ale mi tego nie dawała bo ja je robiłam przed ciążą
 
Do góry