reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Sierpień 2010

reklama
Ciamajdka bylam 3 tyg na L4, po nowym roku postanowilam, ze wroce. Chcialam wziac teraz znow L4 zeby firmie bylo wygodniej(bo nie ma zarunkow zgodnych z kodeksem), ale lekarz mi go nie dal:no:Pow, ze to firma ma rozwiazac problem zlych warunkow pracy, a firma nie ma zamiaru niczego z tym robic tylko karze mi wziac L4...i kolo jest zamkniete...
 
Aaaaaa, no i teraz już jestem w temacie:happy2:
Co za lekarz? swoją drogą... co on sobie myśli? skrzywdził go kiedyś ktoś, że Ty teraz musisz walczyć o wszystkie prawa pracujących kobiet w ciąży?? nie rozumiem...
Po 1. zmieniłabym lekarza..
Po 2. wzięła L4..
Po 3. zostawiła w spokoju kierowniczkę, ona ma chyba tez nie po kolei w głowie... jak już do tej pory nic nie zrobiła to już raczej nie zrobi.. jakie baby bywają wredne:no:

:dry:
 
Hej dziewczynki:), ale dziś źle spałam ehhh:-( Kiedy nastąpi dzień w którym będę mogła spać dobrze?:confused:
Jak tam:confused: qwas widzę, że się jeszcze nie odezwała hmm:confused:

 
Kachaa87 zmien lekarza, wez L4 , zglos do PIP-u to sie moze chociaz kobieta przestraszy.

Glowa do gory, ciaza to taki pekny okres w twoim zyciu. Nie pozwol zeby jakis
wstretny babsztyl Was denerwowal:wściekła/y:

Z innego tematu. Wczoraj probowali mi go ukrasc samochod (stal na parkingu strzezonym, 50 metrow od mojego miejsca pracy) Szyba rozwalona, chyba ktos im przeszkodzil,albo jacys nieudolni byli .Poinformowalam dyrekcje i uslyszalam, ze nie trzeba bylo sobie nowego samochodu kupowac bo przyviaga uwage :wściekła/y::szok: A co jej do tego.
Pada snieg a ja bede jechalam do pracy z torba na smieci przyklejona do szyby.

Milego dnia mamusie:-)
 
Kurcze ale dużo drukujecie a ja zabardzo nie mogę tu siedzieć bo boli mnie brzuch i tylko jak starsi są w szkole bo po południu nawet nie mogę.
Wczoraj byłam zapisać się na USG i mam na 11.02.Powiedziałam córce a ona na to że nie chce mieć znów rodzeństwa i zapytała czy to siostrzyczka będzie,może,może miałam już kilka wyprysków,co do jedzenia to różnie.Zauważyłam że słodkie za bardzo mi nie podchodzi,lepiej kwaśne.
Co do pracy to nie pracowałam nigdy,jestem zarejestrowana w Urzędzie Pracy od czasu jak skończyłam szkolę z przerwami i już mają mnie dość i szukają mi pracy jak się zgłaszam ale bez skutku a ja nalerzę do tych co sami nic nie znajdą.
A i pytałam lek. o bad.prenatalne-powiedziała że to jest normalne USG.Chodzę z NFZ więc chyba nie będę płacić.Ale np. za KTG w ostatnich tygodniach ciąży trzeba płacić bo to w szpitalu.
 
Witam wszystkie Sierpnióweczki (i nie tylko).
Miło mi jest dołączyć do Waszego grona...Mam nadzieje, że będzie to dla nas najfajniejszy czas :-)
Troszkę próbowałam się o Was dowiedzieć, ale cofnęłam się ok 30stron do tyłu i jak na jednej przeczytałam o zupie ogórkowej to stwierdziłam, że innego obiadu u mnie dzisiaj nie będzie :-D więc zabieram się za gotowanie, ajakby ktoś miał ochotę to zapraszam :-D
 
reklama
Ciamajdka, a Ty dziś jak się czujesz?Ja właśnie wymiotowałam bleeee:-(okropnie się dziś czuję

 
Do góry