reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

duralex - chyba na połówkowym... :/ Spać przez to nie mogłam. Ech,aż wolę nie myśleć. W środę pogrzeb maluszka :((

Ola_ zostanę przy tym blondzie ale napewno idę na jakis balejaż czy coś,co spowoduje że nie będą takie nijakie.I wreszcie może fryzjerska farba dłużej mi na włosach posiedzi? Naturalny to taki raczej brązowy, chociaż do 8 roku życia byłam naturalną blondynką ;) Pewnie dlatego trudno określić ktory kolor jest tym najlepszym.

Anecia111- odpoczywaj... mi twardnieje kilkanaście razy dziennie ale nieregularnie więc się nie przejmuję choć wieczorami trochę to uciążliwe.

Monika - ja w torbie mam póki co tylko ręcznik,ubranka dla dziecka,dwie koszule i laktator. Nie mam żadnych kosmetyków, pryzborów toaletowych,klapek ale mam za to listę co powinno w niej być :p zeby nie zwariować w razie czego...
 
reklama
witam

Ciamajdko Fiufiu trzymam :-) mocno

Poliaano przyrke to bardzo...:-(
u mnie róznież szafa masakra no ale od 2007 chodze w ciazy karmie nie mam pracy ..;-) I WIADOMO

Riba gratki walcz dziewczyno!!


niektóre z Was 36-35 tydzien macie...łoł...ja juz chce 36 i wiedziec na czym stoje...

mnie tez krocze bolec zaczyna bardziej..czuje sie wiecznie zmeczona ociezała.rozbita emocjonalnie..fakt 2 trymestr to była energia;-)
 
witam sie
dopiero co wstałam bo wczoraj sie zaczytałam w gazetkach o ciązy :-pa było ich 11 wiec czytałam do 1 w nocy :-p
dzisiaj mąż zabiera mnie na kolacje :rofl2:, ale sie ciesze to znak , ze sie mnie jeszcze nie wstydzi :-p
No i jestem chora z nosa cieknie, gardlo boli :-(
Ciamajdko ciesze sie, ze T zadowolony z pracy to najważniejsze bo będzie chętnie do niej chodził;-)
no i trzymam kciukaski za wizytę ;-)
Fiufiu kciuki zaciśnięte ;-) będzie dobrze
Martitka lepiej mieć juz torbę spakowaną tak na wszelki wypadek - moj maz gdyby miał mi pakować to byłoby nieźle :-p
Kasia 2506 no to czekam na foteczki :-)
Anecia oszczędzaj sie :-)musimy trzymać się kolejki :-p
Olu ja truskawki uwielbiam, ale mam po nich w ciaży potworną zgagę:wściekła/y: dlatego namiętnie wcinam arbuza :-ppo nim to mi się tylko ogórkiem odbija:-p trzymam kciuki, zeby było lepiej
 
witam was brzuchatki! :-)
Już pewnie zapomnieliscie o mnie hehe tak mało sie ostatnio udzielam :-( Przepraszam ale jestem taka jakby zabiegana .. T miał od piatku do dzis wolne tio jakoś musielismy czas spedzić razem hehe jeszcze te urodzinki :)

Trzymam kciuki za fiuuu:* i za wszystkie wizyty
Ja mam jutro :-) w koncu tak sie ciesze! Poprosze go zeby mi dał skierowanie na USG bo juz sie nie moge doczekac hehe
A co do bolu jak macie przy odwracaniu sie na bok w lozku to tez tak mam! Ostatnio to szok dosłownie .. ale najlepsze jest to, ze przy odwracaniu sie na lewy bok tak mam... zreszta jak chodze to mnie tez boli ehhh :(
Pozdrawiam was kochane:*
 
nosz kurza stopa!!!!!!! mam to gdzieś.. zapaćkałam cała lodówkę, firankę, podłogę i ścianę w kuchni... dobrze że Tobiasz tego nie widział, wcale sie nie przyznam.. taka ciamajdka ze mnie, mam adekwatny nick...

teraz to mi się smiać chce... ja nie wytrzymam ze sobą w tej ciaży
no cóż, będzie sałatka grecka, chyba że ją tez spierniczę...
 
reklama
Witajcie, Ciężaróweczki :-D

O Matko, u mnie już 34 tydzień...:szok:

Ciamajdko, daj znać, jak będziesz już po konsultacjach z ortopedą... I koniecznie dziś daj znać, jak po wizycie usg :-) A co do planów na dzisiaj - nie tak szybko! Dasz radę ze wszystkim, ale POWOLI. Nie przemęczaj się...

Ech,nie wiem czy Wam powinnam to pisać,ale żadna chyba ni ma takich problemów.
Moja kuzynka (dalsza,ale jednak...) urodzila synka w 7 miesiącu. Miała stwierdzone małowodzie i fakt,że dziecku ni wykształciły się nerki. Urodziła malucha i 2 godziny trzymała go przy piersi poprostu czekając... :( Podobno gdy się urodził plakał,był różowiutki...no bobas ideał ale lekarze nawet nie próbowali pomóc. Nerek brak. Nie wyobrażam sobie tego bólu...

Polianno, to straszne po prostu... :-( Oby żadnej z nas nie przytrafiły się żadne problemy i obyśmy wszystkie urodziły zdrowe Dzieciątka...
a baleyage to świetny pomysł :-)

A co do placuszków z Danio - mogę prosić o zamieszczeniu przepisu na wątku kulinarnym? :-)

Alaa, Fiuu - trzymam kciuki za Was :-)

Monika8112, torba, to lepiej żeby czekała, niż żeby ją później w razie czego pakować w pośpiechu :-) Mi było ciężko się zabrać za pakowanie, ale jak już się zabrałam, to pakowało się super :-D

Anecia1111, oszczędzaj się...

Ja już obiadem mam podszykowany (rybka, młode ziemniaczki z koperkiem + sałatka z sałaty lodowej, pomidorkiem i ogóreczkiem), bo mąż dziś na 11 godzin do pracy pojechał i chciałam, żeby wziął coś na ciepło :-) Więc teraz tylko troszkę ogarnę chałupkę, a potem błogie lenistwo, ewentualnie później spacerek :-)

Wczoraj z mężem powiesiliśmy literki (Szymonek) na ścianę + postaci z Kubusia Puchatka (Kubuś, Kłapouchy, Tygrysek, Prosiaczek) :-D Chciałabym dać fotki na odpowiednim wątku, ale skopał nam się niedawno aparat :-( Kupimy nowy jeszcze przed porodem, to narobię zdjęcie i pokażę :-)

Miłego dnia życzę wszystkim, trzymajcie się Brzuszków :-D


P.s. Ciamajdko kochana... zrób tą sałatkę i idź się przejść.. aaa, i uważaj na golenie później :*
 
Ostatnia edycja:
Do góry