reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Witajcie kochane...

Późno już, ale dziś moja szkoła rodzenia przedłużyła się do 3 godz:szok: no i dopiero teraz siadam zajrzeć co tam u Was...:tak::tak: Jak zobaczyłam, że od Pajki jest jakaś wiadomośc na gorącej lini to ciśnienie mi się podniosło, bo już myślałam, że któraś rodzi:-) ufff

Ola_ no to powodzenia na szkole rodzenia:-):-) Na prawdę dla mnie fajna sprawa...tym bardziej temat opieki nad dzieckiem. Ja też ostatnie pranie dziś zrobiłam i już NIC A NIC dla Olka nie kupię:-p:-p:-p Słowo harcerza:-D

Alaa gratulacje dla męża:-D I oczywiście ściskam baaardzo mocno kciuki za Twoją obronę:-)

fiuufiuu POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! matko boska, żebyście z tych stresów nie urodziły:tak::tak:

Będziemy na sierpniówkach jutro świętować. Alaa i fiuuufiuu STAWIAJĄ:-p:-p:-p:-p

monika8112 super, że zakupy udane:tak: No i najwyższy czas wybrać swój wózek - JEDO to świetna decyzja:-) Ja w środę powinnam wózeczek mieć!!!! Chce już go zobaczyć:tak::tak:

riba_1 no i na taką informacje czekałam:tak::tak::tak: Na prawdę się cieszę, bo zachowanie Twojego pracodawcy było nieludzkie:no::no::no: Trza Wam świętować:-p:-p

navijka nigdy w życiu dyni nie jadłam:eek::eek:

Bogusia86
super, że zakupki udane...

polianna witaj piękna:tak::tak: Farbujesz te włoski czy nie? Jaka decyzja? No i moja szafa też woła o pomstę, ale poczekam aż po porodzie zejdę z wagi...teraz pozostaje kupowanie dodatków:-) Torebek, szali itd.:-p

Ciamajdka powodzenia na wizycie - i KONIECZNIE -daj znać co i jak.:-) Nie ma że koleżanka była:-p teraz jak rodziców nie ma musisz - powtarzam musisz :-p:-p być z nami na bieżąco:-D:-D:-D

Natka. jedna z ważniejszych książek w moim życiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ją po prostu trzeba w swojej biblioteczce mieć:tak:

andzia1987
u mnie to temat rzeka, od początku ciązy próbuję zdać:eek::eek: Już 4 próby były... no ale u Ciebie MUSI być inaczej - powodzenia:tak:
 
Nie napisalam tego,żeby Was dołować czy straszyć - wiadomo,że tam była sytuacja dość jasna bo nerek nie było na usg i dodatkowe badania to potwierdziły ale tragedia straszna,jakoś się otrząsnąc nie mogę.

andzia1987- życzę powodzenia więc :) Tak trzymać!

ehtele - coś zrobić muszę :) i mam taki plan,żeby na początku lipca się wybrać do fryzjera bo kolor..no właśnie.Coś mi farby nie trzymają i ciemnieję z dnia na dzień (a nie cierpię takiego wypłowiałego,mdłego koloru). Zastanawiam się nad jakimś baleyagem ale naturalnym żebym nie musiała co 3 tygodnie chodzić na odnowienie. Hmm..muszę czegoś w necie poszukać żeby się zainspirować.
 
Ostatnia edycja:
to jeszcze ja odpisze i juz naprawde zmykam :p
Polianna przykre to co piszesz o kuzynce :( niestety na pewne rzeczy nie mamy wpływu ja staram sie o takich rzeczach nie myslec, nie czytać ani oglądać (szczególnie reklam TVN) bo to zawsze mi siada na psychice i zaczynam sie stresować, a teraz chcę się cieszyc, ze jestem w ciązy :)
Ciamajdko kciukaski zaciśnięte za wizytę
FiuFiu.Alaa trzymam kciuki za znady egzamin
Ehtele no ja juz chyba zaczynam panikować bo za niedługo zaczniemy się rozpakowywać
 
PIERWSZA!!!!!

Co Wy tak długo śpicie? :-D:-D Wstawać kobitki, trzeba pranie zrobić, coś tam poprasować, obiady ugotować, dzieci wyprawić do przedszkola, zakupy zrobić:-p:-p

Ja dziś mykam do ortodonty na 10:30. Potem muszę zająć się truskawkami - trzeba troszkę zaprawić...a pogoda niezbyt...ale przynajmniej duszno nie jest...

polianna zmiany jak najbardziej - zrób sobie właśnie taki naturalny baleage - ale nie ciemny kolor!!!!!:tak::tak:
 
Druga!!!!!!!!!!!:)))
dobra a teraz jak już sie zameldowałam to napiszę co nie co poprzez edycję:) hahaha(byłabym kurna pierwsza ale się zaczytałam...;-))

no więc tak..
DZIEKI ZA TRZYMANIE KCIUKÓW... stresa mam, bo ostatnie dokładne USG miałam w szpitalu i niestety nic z niego nie wiem, a to z którego coś pamiętam to było w 22 tyg ciąży bodajże... także mam nadzieję, że wszystko dobrze się rozwija...

Polianno lepiej cosik z M.? Ty jestes brunetką? przecież wyglądasz jak rasowa blondynka(tylko bez skojarzeń z dowcipami):-D co do kuzynki.. nie będę o tym mysleć.. chociaż czasami mam tak koszmarnie czarne myśli, ehh..
FIUU ALAA kciuki zaciśnięte!!!
Andzia masz siłe kobietko, żeby jeszcze zdawać egzaminy:tak:powodzenia!
Ehtele żeby nie kupować to trzeba odłączyć neta i nie wychodzić z domu:))))
Pajko masz rację z tymi reklamami, maja za zadanie uczulić społeczeństwo na krzywdę.. ale kobiety w ciązy dostają od tego zawału z wylewem...
Fiuu wiadomo-streeesssssss.... ale zobaczysz po obronie jak Ci ulzy...:)))

no a ja wyprawiłam T. do pracy (jeszcze cała chodzę z tego powodu w skowronkach bo on codziennie przychodzi mega zadowolony), zjadłam śniadanie Was podczytując, jem teraz arbuza, żeby było mniej w lodówce:) i biore się za sernik, w międzyczasie posprzątam, później jade na pocztę odebrać paczkę (paczka ze stowarzyszenia), następnie lecę do PZU w sprawie zalania, później na wizytę, a później pędem do domu, bo będzie gość(a przed gościem zrobię sałatkę grecką).. no i w międzyczasie musze coś zjeść, ogolić się na łyso i poleżeć.. dam radę???

a jak!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Polianno jestem za jakąś zmianą. W takiej sytuacji najlepiej jest sie poradzić fryzjerki. Ja mimo, że szukam w necie inspiracji-jak przychodiz co do czego, to się okazuje, że w danej fryzurze wyglądałabym dziwnie. Z drugiej strony dobra fryzjerka to skarb na całe życie!

Większość już nie śpi ehtele- ja się stresuje...zwija mi kiszki :/
 
reklama
witam się dziewczęta!!!

niech wybaczą mi te, którym wczoraj zepsułam racuchowy obiad (jejku jaką mam strrraszliwą ochotę na nie!!!!!!!!) - już śpieszę na kulinarny wkleić przepis, żeby Wam się dziś udało :)

przedwczoraj na obiad miska racuchów, wczoraj na pierwsze i drugie śniadanie - dz9iś to już byłoby przegięcie co? zaraz zrobię sobie jakieś normalne kanapki... wagą już przegoniłam swój pułap 80 kg i nie liczę na cud - jestem wielorybem i wielorybem się ostanę :(:(:( nie ukrywam - mam przez to depresyjne stany, no ale nic nie poradzę. Dziś zamawiam Dukana i po porodzie będę się dietować intensywnie...

alaa, fiuu macie moje kciuki od wczoraj i po kopniaku w dupcię na szczęście. będzie dobrze, bo inaczej być nie może... zazdroszczę Wam, że już będziecie miały to wszystko za sobą :D uczone mądre główki Wy!

nie wiem jeszcze co u kiniusi i boję się zaglądac na gorącą linię - no ale ehtele nie zemdlała to chyba tylko znowu skurczybyki?

bogusia86, ehtele ALE WY MACIE STARE SUWACZKI!!!!

ehtele zanim pójdziesz do ortodonty pochwal się zakupkami :D:D daj nacieszyć oko :D
 
Do góry