reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
anecia1111 super ze lozeczko kupione i ze macica sie zbyt czesto nie stawia.ja dzis obudzilam sie z bardzo twardym brzuchem a wczoraj wieczorem mialam bole- wzielam no spe i bylo lepiej.

ciamajdko a ty spokojnie z tym twoim planem zajec. kobieta nie bedaca w ciazy ledwo dalaby rade a co dopiero brzuchatka????????? zwolnij troche- co sie odwlecze to nie uciecze jak to mowia.

czekoladka teraz to juz chyba wszytskie jakies dolegliwosci mamy- w koncu niedlugo bedziemy sie rozpakowywac- jak ten czas leci:)))))))))))) ja mam to samo co ty i dodatkowo cos mi w biobrach przeskakuje jak sie obracam z boku na ok i lewa noga boli. mi ginekolog nie badala piersi- robie to sama:)))))))

ciamajdko tylko spokojnie- nie denerwuj sie kochana:)

witam sie i ja!!!!!!!!!!!!
pospalam do 11 bo w nocy 4 razy do toalety wstwalam- normalnie moj rekord.
poza tym bolala mnie noga i biodra , normalnie masakra. ale zdecydowalismy sie w koncu na wozek- zdjecie w odpowiednim watku i zamawiamy w tym tygodniu takze jestem happy.
mialam dzis prac ubranka malej ale jakos weny dzis nie mam- nic mi sie nie chce a mala tak sie rusza ze az boli i brzuch twardnieje. takze dzis oprucz obiadu nic nie robie bo sily nie mam.
 
Jestem z siebie dumna jak jasna ch....:-):-):-):-)
Ja wiem, ze nie powinnam, ale naprawdę dziś mam swój dzień... aż w szoku jestem ile zrobiłam.
Bilans zysków i strat:-)
Zyski:
-narzuty wytrzepane
-pralka z bielizną wyprana
-łazienka umyta
-ubikacja umyta
-kuchnia umyta
-dywany odkurzone
-kurze starte
-podłogi pomyte
-znalezione 10 zł pod łóżkiem:-D


Straty:
-ulubione spodnie po domu zalane Domestosem:-(
-sernik...

Jak z czasem: wyrobiona:-D

Co dalej?:
-za chwilkę koszenie ciała...
-poczta
-PZU
-gienek
-biiibaaaaa z Karmi w tle:-D

Wynik: jesli nie urodzę to znaczy, że sprzątanie nie przyspiesza porodu:-D:-D


też nie miałam piersi badanych... i szczerze mówiąc jest to dla mnie gorsza wizja od normalnej wizyty na samolocie...brr..
 
Ostatnia edycja:
mi też cycków nikt nie badał.

kassia, jak brzucho za bardzo twardnieje i boli to marsz do wyrka i wiecej leżeć. macica moze za bardzo uciskac na dół i trzeba sie troszke rozluźnić. mam to samo. po dłuzszej chwili na nogach tez mnie boli i twardnieje :/
 
Normalnie nie uwierzycie, ale całe przedpołudnie - nie licząc mojej wizyty tuaj, przeleżałam. No i brzuch stwardniał mi tylko raz jak się przekręcałam z boku na bok. Więc jak widać leki i solidny odpoiczynek pomagają :-D Tylko że kurcze ile można leżeć, a tu jeszcze praktycznie 2 miesiące przede mną. Ale jakoś chyba dam radę, bo praktycznie we wszystkim wyręcza mnie mąż.

polianna w żadnym wypadku nie chcę Ciebie straszyć, ale ja te twardnienia mimo wszystko bym sprawdziła, bo kilkanaście razy na dzień to nie jest normalne. Chociaż do niedawna byłam przekonana że to nic takiego, ale wyprowadzili mnie z błędu w tym szpitalu. Nawet te niebolesne mogą okazać się groźne, bo przy nich może się np skracać szyjka. Może jak pójdziesz na najbliższą wizytę to poproś ginka o zrobienie ktg albo o skierowanie na ktg.

Pajkaa właśnie dlatego się tak bardzo oszczędzam, bo czekam cierpliwie na swoją kolej :-D

riba_1 zdjęcia oczywiście będą :-) ale na odpowiednim wątku :-)

Ciamajdka nie żebym była wredna, ale ja się tylko uśmiałam jak napisałaś o tym serniku... ja też kiedyś tak zrobiłam tylko że na środku kuchni.... więc było mniej ciekawie bo "zachlastałam" całą kuchnię, łącznie ze ścianami i szafkami.... :-D No i Ty chociaż mogłas coś podjeść a ja z paneli nie bardzo ;-)
No i oczywiście trzymam kciuki za wizytę!

Wuzelek to ja się wparaszam na te orzeszki w miodzie :tak:

Andzia dasz radę, nie takie egzaminy straszne :-)

kassia181 skoro stawianie po nospie Ci przechodzi to OK, bo mi dopiero fenoterol pomógł, no a w pierwszej kolejności ta kroplówka wm szpitalu.

GSC ja piersi miałam badane chyba jakoś w 14 tyg, a od wtedy ani razu. Ale nawet nie wiem jak to jest, czy to badanie jest konieczne czy też nie. Bo w sumie co ono ma na celu? Bo ciemna w tej kwestii jestem :-)



OK, a teraz uciekam na obiadek bo już gotowy i czeka na mnie na stole :-)
 
Czytam Was i czytam i płaczę ze śmiechu
nagroda numer jeden dla fiuufiuu za hasło:

jak masz czysta podłogę, to nie sprzątaj poczekaj na Tobiego zjecie z miejsca wypadku :D

Wyobraźnia już Wam działa? Ja widzę klęczącego Tobiego z Ciamajdką, którzy rękami zbierają resztki biszkoptu, a następnie zlizują z podłogi sernik:laugh2::laugh2::laugh2:

Ja już po ortodoncie - ząbki prościusieńkie - w sierpniu pozbywam się cholerstwa:tak:
Po drugie DZWONILI ZE SKLEPU - JEST WÓZEK idę dziś go odebrać i nie omieszkam zrobić Wam zdjęć - może nawet pokuszę się o fotorelacje składnia:-D:-D:-D

Ciamajdka nie stresuj się kobitko - będzie cacy:-p:-p
Nie za dużo planów na dziś jak na jedną ciężarówkę?:sorry::laugh2: A co do ciasta to przepraszam - ale jak to przeczytała to wybuchnęłam śmiechem - :-D Widok tego ciasta i Ciebie musiał być czymś niesamowitym...tak sobie przypominam jak kiedyś robiłam serniczek BŁYSKAWICZNY i chyba wylewałam galaretkę - i ona zaczęła mi od dołu wypływać - tak się wkurzyłam, że takie niby ekspresowe cholerstwo i nie chce mi wyjść, że wyciągnęłam to cIasto i walnęłam nim o blat - wszystko rozprysło się po całej kuchni a mój Szymon skwitował to : WARIATKA:-p:-p:-p:-D:-D:-D:-D:-D

marulka ty wieloryb? Pokazałabym Wam wieloryba - czyli mnie jak śpię z owiniętym wokół ciała rogalem w dodatku nago:-p:-p Mój Szymon rąbnął mi zdjęcie w tym stanie i wprost nie mogę się opanować śmiechu jak je widzę:-):-) A tak w ogóle nie taki wieloryb straszny jak go malują hehehehe wieloryby też są słodkie:-D:-D
Ajj zakupy już wyprane, wyprasowane leżą w szafie:tak: muszę się wziąć za te Twoje racuch tylko z truskawkami je zrobię...zresztą zarzucę Wam tu boskim przepisem na puszyste naleśniki w stylu omlety - są boskie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::tak:

riba_1 ja piorę w normalnym programie, 40 stopni. Potem traktuję wszystko żelazkiem na maksymalnej temperaturze;-) A odwołanie nic mu nie da - my przyszłe mamuśki jesteśmy pod ochroną prawną:-)

martitka-26 ojjj goferki, mniam, mniam... na słodkości się na zebrało:-)

kasia2506 już zaglądam na wąteczek wózkowy:-D Super, że ruszyła sprawa kąciku Małgosi:tak::tak: Poważne rozmowy dały efekt:-p:-p

Gorzka_Słodka_Czekolada powodzenia na jutrzejszej wizycie:tak::tak: A CYCUCHY TO TYLKO SZYMON MOŻE MI BADAĆ:-p:-D:-D:-DHHEHEHE Lekarz ew może popatrzeć hehehhe:-):-):-) tak serio to mi też ni badał...:happy:
 
Ciamajdko jestes normalnie boska! hehe jak cie czytam to nie moge tak mi poprawiasz humor! I mozesz byc z siebie dumna ile zrobilas! ale oszczedzaj nam sie a nie! :-) Ja kuchnie juz tez posprzatałam .. zaraz tez ide pod prysznic i zabieg maszynka do golenia zrobic hehe bo jutro wizyta na 9 rano :)

Anecia1111 - ja tez nie wiem czy to jest konieczne czy nie to badanie piersi i dlatego zapytałam was :-) Bo w karcie ciazy mam tam jakies do wypelnienia badania piersi ale to moze jak mowicie ze pod koniec ciazy przebada i juz :-)

A teraz za kazda zdrowko! - Piję cole z lodem mmmm dawno nie piłam hehe :-)
 
a ja skończyłam ta cholerną łazienkę i powiesiłam 2 pranie dla małego! jak pomyślę ze za parę godzin będę musiała chwycić za żelazko to mnie ściska:(
właśnie zjadłam dużą miskę truskawek w galaretce, zaraz pęknę.

ehtele poraz kolejny podziwiam za te twoje kulinarne wyczyny:) ja mam teraz tydzień luzu bo nie muszę gotować dla Michała a sobie to obojętnie co uszykuję.
 
reklama
Dzindybry kochane!!!!!

Kciuki za egzaminy i wizytujace dziewczyny zacisniete!!!!!!!

Ciamajdko ty poprostu jestes jednorazowa!!!!! No humor zawsze sie poprawi jak poczyta sie twoje posty!!!Jesli o sernik chodzi to nie gniewaj sie ale usmiala sie do lez:-D I kobieto spokojnie uwazaj na siebie !!!!

Ehtele no to czekamy na relacje ze skladania Olkowej fury!!!

Marulko ja tez robie dzis racuszki!!!! wg Twojego przepisu:tak:

Riba ja jeszcze ciuszkow nie pralam ale bede prala w normalnym krotkim programie bez zadnych extrasow typu dodatkowe cus tam cos tam;-)

Czekoladko mi piersi gin nie badala tylko jak bylam w szptalu tam mialam badane piersi i to tylko raz z tego co pamietam :eek:

Aneciu lez i odpoczywaj!!!! :tak:

a ja znowu nocka nie przespana bole plecow, WC :crazy: no i synus skopal mamuske tez w nocy porzadnie zeby jej sie nie nudzilo czasami i zeby czasami za duzo nie pospala:sorry:
 
Do góry