reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Riba Gratuluje :-) Super, że się udało i teraz facet wie, że kobieta w ciąży ma swoje prawa :-) A Ty będziesz miała kaskę na dzidzię :-D Mam nadzieję, że następną sprawę też wygrasz :-)

A Ja dzisiaj pojechałam do Pepco to taka sieć sklepów we Wrocławiu są zazwyczaj przy biedronce np. na Nowym dworze i koło Astry. Koleżanka mi powiedziała, że są tam super tanie ciuszki dla dzieci i faktycznie bodziaki za 4,99 lub 5,99 za szt lub 3pak za 14,99zł :-) Skarpetki po 1,99zł, były też pajacyki, ręczniczki, śpiworki, ale te rzeczy już mam :-) Wstawiłam foty na odpowiedni wątek :-)
A jutro muszę jechać na drugi koniec Wrocławia, żeby zamontowali radio w Naszym autku :-)
 
hej dziewczynki!
Przeczytłam 20stron chyba hehe ... bo przez weekend wcale mnie nie bylo
Impreza urodzinowa mojego T się udała i jakos mam dzis lenia strasznego... spałam UWAGA ! do 13 :p
Atakto przepraszam was wszystkie ale nie mam jakos sily coś wiecej naskrobać :(
Ale bede was czytać oczywiscie.
Miłego dalszego dzionka kochane!!!
Buziaki
 
dziewczynki informuję, ze dzisiaj wkleje foteczki pokoju Sebusia - szafa narożna się składa :) wiec ja zrobie swoje i porobie potem foteczki jak sił mi starczy :) zresztą cała noc przede mną :p
 
Alaa gratulacje dla męża, a za ciebie trzymamy oczywiście kciuki i to popatrz ile kciuków podwójna ilość z naszymi dzieciaczkami w brzuchach

Riba i dla ciebie gratulacje , bardzo dobrze zrobiłaś !!!

navijka wiem coś o słabym ciśnieniu , w zeszłą niedziele miałam tak samo 85/35
a jakie leki bierzesz ?pij dużo wody i odpoczywaj , jutro już pewnie będzie lepiej
a na zupkę z dyni to ja napewno się skusze, więc wklejaj przepis !!!bardzo lubie nowości a jeszcze nie robiłam

Bogusia no takieee zakupy napewno satysfakcjonują , super
 
Ostatnia edycja:
Witam poniedziałkowo :-)

Miałam cały dzień zabiegany troszeczkę, więc zaglądam do Was dopiero teraz

Witajcie kochane po dosyć długiej przerwie:) zaraz zabieram się do nadrabiania co u was mam nadzieje że do wieczora dam radę hihihi

Zanim zacznę was nadrabiać napiszę co u mnie:)

Wypad nad morze się udał, 8 godzinek jechało się świetnie, miałam mnóstwo miejsca, wyprostowane nóżki, podziwiałam widoki, ale po 8 h złapał mnie kryzys i nawet widok zachodzącego słońca nad morzem nie cieszył mnie. W Gdyni wszystko pozałatwialiśmy i pojechaliśmy odpocząć do JAstarni - w te trzy dni nie było ani jednej churki na niebie. Teraz jestem u rodzinki w Warszawie, Darek wrócił do domu, odpoczywam, wcinam itp.

Ehtele dziękuję kochanie za troskę i smska:)

No dobrze zobaczę co u was cmokaski:)

Milusiu, super, że wypadzik nad morze się udał :-) Ale Wam dobrze :-) Wypoczywaj u Rodzinki :-)

Witam was kochane!!!!

Dzien widac ze bedzie chyba sloneczny taka mam nadzieje weekend minal w miare oki tylko wczoraj przed 20.00 wyladowalam w szpitalu bo zaczelam krwawic tak sie przestraszylam ze od razu pojechalismy to sprawdzic z tego wszytkiego zapomnialam dowod ale mnie przyjeli zrobili mi ktg no i zbadal mnie lekarz fajnie sie zlozylo bo akurat mnial dyzur moj ginekolog prowadzacy :-D okazalo sie ze Agatka nadal zostanie agadka wazy 1995g jest zadowolona no i przoduje glowka dosc nisko musze teraz brac 3 razy dziennie nospe i odchudzajacy tryb zycia ... powiedzial ze jest oki nic sie zlego nie dzieje ale mam sie osszczedzac :-D wczoraj mnie usmwiadomilo ze pora najwyzsza sie pakowac bo mala moze lada chwila wyjsc to krwawienie potraktowalam jako alarm ze to juz nie dlugo

postaram sie was nadrobic a tak to zycze wam milego dnia

Ojej, oszczędzaj się, Kochana...

milusia dobrze ze sie w koncu odezwalas. i dobrze ze w koncu odpoczywasz:)))))))))))) fajnie ze wyjazd sie udal.

riba trzmam kciuki zeby wszytsko poszlo dobrze:)))))))) jestem pewna ze pojdzie ale to tak na wszelki wypadek:p

bogusia007 w takim razie lezec lezec i lezec.!!!!!!

i ja sie witam!!!!!!!!!
pospalam dzis troche- jak zwykle ale wypadalo w koncu wstac i cos zrobic w domu a przedewszytskim zjesc sniadanie bo jestem glodna jak wilk.
dzis mamy 2 rocznice slubu hehehehehe- ciekawe czy kwaitki dostane. chociarz rano moj mpamietal bo zegnajac sie ze mna powiedzial ze dzis piekny dzien i ze tyle znim wytrzymalam hehehehe:))))

Kasiu, wszystkiego Naj Naj z Okazji Rocznicy ślubu :-) I miłego romantycznego wieczorku Wam życzę ;-)

Bogusia to miałaś niedzielę, cieszę się, ze wsio dobrze się skończyło, ale uważaj na siebie.
Milusia ja się dzisiaj zastanawiam czy mój Sebuś ćwiczy karate w brzuchu masakra wszystko mnie boli:szok:
Madziujka ja mam takie przeczucie od dłuższego czasu, ze Sebuś wyjdzie wcześniej nie wiem dlaczego taka intuicja. Tak samo było jak czulam, ze będzie syn i nie dałam sobie wmówić, ze będzie córka:-D
Kasia181

dziewczyny pytanie mam :p jakie kupiłyście ręczniczki dla małego z jakiego skladu?? bo ja kupiłam 100% bawełna, ale mi się to wydaje jakieś sztywne :eek:

no i zjadłam dzisiaj juz arbuza i truskawy :p

Pajeczko, ja też mam 100% bawełna, ale przeprałam i są milusie w dotyku :-)

Ach babeczki - widzę, że dziś produkcja stron idzie do przodu na maxa:tak::tak:
Ja z rańca odwiedziłam lumpka:tak:

Wszystko było po 6 zł więc zakupiłam:
dla siebie: 3 torebki:szok: 2x bluzka i 1x boska chusta:tak::tak: dla Olka ogrodniczki:-p
gadżety w stylu czapeczki body śpiochy były po 1zł (a to dzień dostawy:szok:)
Więc zakupiłam 2x czapeczka, 2x body, 2x śpiochy:-):-):-) Wydałam w sumie: 48zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CZAD!!!!!!!!!!!!! ale dodatkowo miałam ubaw niesamowity, bo pierwszy raz tam byłamw dniu dostawy i ludzie najnormalniej w świecie - jak zwierzęta - polowali - walczyli o ciuchy:-D:-D:-D
Teraz wszystko się pierze...

o 17.00 szkoła rodzenia

a na obiad...hmmm mam ochotę na pieczoną nóżkę z kurczaka - taką z piekarnika grilowaną:-)

Izunia23 herbatkę kup sobie do szpitala i jak urodzisz zaczynasz ją pić...i niekoniecznie HIPP podobno równie dobry jest Bocianek i inne polskie odpowiedniki...

Bogusia86 no to kobietko już koniec z koszeniem, grabieniem bo potem takie włąśnie są efekty:-) wypoczywaj... i super że dostaliście kasiurke:-D

monika8112 no to tak jak ja dziś - upolowałaś coś fajnego?

milusia83 witaj milusiu, cieszę się, że wypad udany:-):-) Wypoczywaj bo należy Ci się...w końcu masz chwilę tylko dla Was:-) Dziękuję za miłe słowa apropo prawka - mam nadzieję, że w końcu zdam:sorry: a biedronkowe torby królują hehhehe. I niesamowite, że lekarz sam podjął temat golenia:-p:tak:

Natka super że podjęliście już decyzję co do imienia;-);-) no 2 tygodnie:szok: jejku jak to brzmi...już za chwilę będziemy trzymać dzieciątka na rękach...a ja chcę już lipca - zakupy w DOZ i będę mieć torbę spakowaną:tak::tak: A jak tam idą postępy w budowie?

Pajkaa to ja niecierpliwie czekam na Wasz zdjęcia - pewnie pokoik będzie przecudny:-p A ręczniczek też mam 100% bawełna i rzeczywiście nie jest jakiś super mięciutki ale myślę, ze będzie ok:tak:

riba_1 współczuję stresów:-( i oczywiście ja trzymam za Ciebie kciuki - czekam na info o wyroku...dziś będzie czy jeszcze kolejne rozprawy Cię czekają?

marulka witaj babeczko:-D

bogusia007 oj przykro mi z powodu przeżyć...czas rzeczywiście zwolnić, ja też dziś trochę przeholowałam w tym lumpku i czuję się jakoś tak mocno zmęczona:sorry: Czas na intensywne pakowanie... i dziękuję za większe literki:-p:-p:-p

madziujka kupiłam, pisałam na kulinarnym chyba...robiłam na razie ziemniaczki i kalafior i rzeczywiście świetna sprawa...zdrowo i bez tłuszczu...muszę spróbować teraz mięsko tak zrobić...:tak::tak:

kassia181 wszystkiego naj - planujecie coś romantic????:-)

zielona26 ale extra - choć mnie trochę to przeraża skoro mi USG pokazuje 24 lipca to już tuż tuż... jak się ma dzieciaczek? Bez problemu, że tak wcześnie? :tak:

Ehtele, zakupoholiczko ;-) Super zakupki zrobiłaś :-D

Bogusiu a nie było to coś od czopa?

Pajkoo fajnie byłoby już tulic maluszka ale ja wole by siedział dłużej niz krócej...
ale i tak nastawiłąm kolejne pranie bo jeszcze czkaja mnie co najmniej 3
no i kosmetykow nadal nie mam czekam na wypłate czerwcowa w lipcu.

Ehtel to muszę zajrzec na ktory garnek sie zdecydowalas.

zaczynam sie bac...wszystkiego..dziwne...boje sie ..jak bedzie..i dlaczego wizyte mam dopiero 13 lipca??? i jak w koncu bede rodzic...oszaleje

Madziujka, nie martw się, wszystkie tu sobie damy radę... a co do tego, jak będziesz rodzić, to porozmawiaj jeszcze z lekarzem... Będzie dobrze :-) Ale co do terminu wizyty, to faktycznie późno...

to ja pokrótce
pochwalę się , że mąż skończył dzisiaj W KOŃCU studia.
Więc chyba dzisiaj troche pobalujemy. Ale może nie do rana bo o 9.00 mam obronę.
Więc prosze wszystkich o trzymanie jutro kciuków.

Jak narazie nie moge dodzwonić się do promotorki w sprawie potwierdzenia jutra ale jestem dobrej myśli.

Alaa, gratulacje dla męża i trzymam kciuki za Ciebie jutro :-)

wlasnie skonczylam rozmawiac z moja adwokatka (sama zadzwonilam bo myslalam ze juz...) moj pracodawca nie przyszedl do sadu :szok: ale to nic. sparwa trwala 2 min i oczywisicie ze MUSI MI ZAPLACIC :-):-):-) takze bardzo sie ciesze. dziekuje wam wszystkim Kochane za trzymanie kciukow. to napewno dzieki Wam:tak::tak::tak: oczywiscie on sam z siebie nie zaplaci ale mowila ze wchodza mu na konto i tyle :-) uff jeden problem z glowy. czekaja mnie jeszcze inne przeprawy z nim (do rodzinnego musi mi wypelnic formularz, pozywam go jeszcze o "pieniadze urlopowe" za 4 lata), ale mam nadzieje ze dam rade.
Alaa - gratulacje dla mezusia i trzymam kciuki juterko!!!:tak::tak::tak:[

Riba, gratulacje :-) Nie daj się!!


Ja byłam rano u dentysty w celu sprawdzenia mojego uzębienia :-) I okazało się, że ubytków żadnych nie ma :-D:-D:-D

Po południu odwiedziła mnie teściowa z truskaweczkami :-D Pogadałyśmy troszkę :-)

Miłego wieczorku Wam życzę, pozdrawiam :-)
 
Witam i ja poniedziałkowo,
Alaa i Fiuu trzymam kciuki za piąteczki.
Milusia fajnie, że wypad nad morze się udał.. ja za nim bardzo tęsknię. A co do porodu, to do tej pory byłam nastawiona na SN (mimo tego, że za pierwszym razem rodziłam 18 h a i tak skończyło się cesarką), a teraz po rozmowie z gin zaczęłam się zastanawiać, czy cc nie będzie lepszym wyjściem.
Bogusia oszczędzaj się ... ja dzisiaj w nocy miałam jakieś dziwne bóle małpowe i zastanawiałam się czy nie jechać na IP, ale wzięłam nospę i przeszło i mam nadzieję, że już się nie powtórzą..
Kassia wszystkiego naj... ja swoją rocznicę - 9 mam za dwa dni :)
Pajka ja też mam ręczniki 100 % bawełny, ale każdy jest inny w dotyku.
Ehtele rozumiem Twoje uzależnienie, ja jak wejdę do lumpka to też rzadko wychodzę bez niczego :)
Madziujka widzę, że możemy podać sobie ręce, bo ja, jak wcześniej pisałam, też teraz nie wiem jak będę rodzić..
Riba gratuluję wygranej rozprawy.
 
Dziewczyny ja tylko na chwilkę - nie urodziłam ani nic z tych rzeczy, siedzę w domu. Mam jakies dziwne bóle dzisiaj krzyża,więc będę leżeć...nadrobię Was napewno.
 
reklama
Polianna To dobrze teraz odpoczywaj kochana, a Liliana niech poczeka jeszcze te kilka tygodni :-)

Ale powiem Wam szczerze, że mam jakieś takie dziwne przeczucie, że zaraz zaczniemy się rozpakowywać... Nie bijcie za te słowa :-(
 
Do góry