reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

a ja robie tak:
salata lodowa
feta
oliwki
czerwona cebula
ogorek swierzy
pomidor zamiennie z czerwona papryka
od siebie dodaje ziarna -dyni, slonecznika
no i oczywiscie sos do salatki greckiej knorra (ten w proszku, male opakowanie)
 
reklama
madziujka ja też się boje i to coraz bardziej , na dodatek mam znowu mętlik w głowie ze szpitalem do porodu i dalej nie wiem gdzie rodzić :-(

ciamajdka moja grecka czasmi wygląda tak /to wetdy jak wszytsko jest w domku / :-)
: sałata lodowa , czerwona cebulka , pomidor ,ogórek , ser feta niebieska , i sos do greckiej knorr lub coś innego , nie daje oliwke bo nie lubie , jak nie mam sosu to troche oliwy czosnek i serek feta ona już tak nadaje smaku sałatce że nic więcej mi nie trzeba , wczoraj wcinałam same pomidory ogórek i ser feta , paluszki lizać
smacznego

ethele no no zakupy niezłe , a ja widzisz poszłam do sklepu i kupiłam dwie pary pajacyków /bo uznałam że mi brakuje / za 50 zł masakra , zamiast też się przejść do jakiegoś lumpka , ale wogólel sklepy mnie tak męczą ,że nie mam siły tam chodzić i jeszcze coś wybierać
a na budowie MŁYN MŁYN i jeszcze raz młyn , właśnie ślęcze nad próbkami z kolorami farb do pokoi 600 różnych kolorów czujecie to ,od pt mieni mi sie już w oczach a na jutro musze już mieć wszystko wybrane , pozatym wszyscy są świadomi że za chwile może mnie nie być i stąd milion pytań i decyzji , jestem już tym naprawde zmęczona

navijka a ja oczywiście że byłoby lepiej żebym wytrwała jeszcze dłużej niż 2 tyg , ale cc i tak będziemy ustalać wcześniej więc przypuszczam ,że chyba za 3 tyg już naprawde będziemy razem z kinder niespodzianką ;-)

czy ten przepis na te racuchy jest gdzieś dostępny ???
 
Ostatnia edycja:
DZIĘKI:-) wiem co kupić....:tak:
zrobiłam jeden blat i jem arbuza... jeszcze sprzatanie i obiad i zakupy.. ale najpierw sie kimne...:sorry:
 
uuffff nadrobione:)

Monika8112 wow, no jestem pod wrażeniem o 4 to ja dopiero przewracam się na drugi bok;p

Milusia fajnie, że juz jesteś no i bardzo fajnie, że wyjazd się udał:))

riba_1 mam nadzieję, że na rozprawie poszło wszystko według twojej myśli....

bogusia007 kochana, współczuję takich przeżyć, ale dobrze, że jest ok - fajnie, że trafiłaś na swojego lekarza!! ...a z tym pakowaniem... zmotywowałaś mnie... i chyba tez się za to wezme, bo w zasadzie wszystko mam tylko nie spakowane:/

kassia181 Wszystkiego Najlpeszego z okazji rocznicy:)) Maz na pewno pamięta:)

zielona26 gratuluję ciociu:))ehh też bym chciała ekspresowo urodzić... no ale nie wszyscy mają takie szczeście... czas pokaze

Pajkaa jeśli chodzi o ręczniczki to mam ze 100% bawełny z baby ono, są chyba ok - wszystko wyjdzie w praktyce..

Ehtele fajnie, że zakupy się udały, ja też udałam sie do jednego z lumpków i kupiłam dla małej bluzę, sweterek i bluzeczkę, a dla siebie jedną tunike; powiem ci, ze jak u nas jest dostawa to ludzie też się zachowują jak zwierzęta.... tym bardziej jak są nowe rzeczy z metkami...

Ciamajdko do sałatki greckiej daję: główkę sałatki greckiej, kartonik chudego sera feta, 3-4 pomidory, trochę oliwek i tyle - taka mi smakuje najbardziej - do tego dodaje przyprawy sól, pieprz i zioła prowansalskie - teraz latem dodaję też parę rozdrobnionych listków świeżej mięty... pynia......

dziś rano wybrałam się na zakupy i tak od dziewiątej chodziłam do 12, w domu byłam chyba 12.30.... masakra...robię ostatnie pranie maluszka i będę miała zupełny spokój:)))

no i .. w końcu zapisałam się na szkołę rodzenia, jadę jutro na 13.. jestem ciekawa co tam będzie- mamy sie spotkać na sali gimnastycznej??? a bardziej liczyłam najpierw na zajęcia teoretyczne...
 
Dziewczyna o której wam pisałam to masiek.Jest jeszcze jej profil to możecie poczytać jej posty.Ale cicho sza że wam o niej napisałam bo nie chciałabym żeby się rozniosło.
 
ratuuunku 20 stron do nadrobenia:szok::szok::szok: ale sie udalo!!!
i tak com zapamientala:sorry:

Riba trzymam kciuki za pomyslny wynik rozprawy!!! bedzie ok!:tak:
Ehtele no kochana tos poszalala u "Armaniego" :-D:-D kurcze jak ja tesknie za lumpkami!!

Milusia super ze wyjazd udany!!!

Bogusia007 najwazniejsze ze wszystko ok, odpoczywaj kobito!!!

Kasia181 no to najlepszego na ten drugi rok!!!!;-)

Fiufiu zbliza sie dzien obrony, ja juz pomalutku zaczne kciuki trzymac co by 5 byla;-)

Zielona gratuluje ciociu!!!:-)

Bombusiu wypoczywaj ile wlezie!!!!!!!!!

a ja zjadlam wlasnie kaszke manna z sokiem malinowym jedna miseczeke a druga miseczke z maselkiem, cukrem i cynamonem:szok::zawstydzona/y:
 
Monika cicho szaa na forum publicznym;-) to chyba nie to miejsce;-)

A takich troli jest znacznie wiecej...trzeba tropic ...
 
hej kobitki... nie dawno wrocilam do domu bo ylam z mama u lekarza potem jak zwykle weszlysmy do sklepu no i pokupowalam drobiazgi dla malej pieluchy itp. ale w srode jade zrobic zakupy juz na calego bo tak sie uparlam i w tym tygodniu spakuje sie juz na cacy wtedy bede mogla detchnac ze spokojem :) za chwile chyba sie na chwile poloze bo jak zwykle zmeczenie zaczyna mnie dobijac...


madziujka - raczej to nie czop przynajmiej gin nic nie mowil
 
Bogusia no to się strachu najadłaś! Ale na szczęście wszystko dobrze i tak trzymać :tak:

Kasia wszystkiego naj naj :happy:


Co do sałatki to ja zapodam Wam przepis na taką baaardzo pyszną i zdrową! Przepis zamieszczam na odpowiednim wątku ;-)
 
reklama
to ja pokrótce
pochwalę się , że mąż skończył dzisiaj W KOŃCU studia.
Więc chyba dzisiaj troche pobalujemy. Ale może nie do rana bo o 9.00 mam obronę.
Więc prosze wszystkich o trzymanie jutro kciuków.

Jak narazie nie moge dodzwonić się do promotorki w sprawie potwierdzenia jutra ale jestem dobrej myśli.
 
Do góry