reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

to ja pokrótce
pochwalę się , że mąż skończył dzisiaj W KOŃCU studia.
Więc chyba dzisiaj troche pobalujemy. Ale może nie do rana bo o 9.00 mam obronę.
Więc prosze wszystkich o trzymanie jutro kciuków.

Jak narazie nie moge dodzwonić się do promotorki w sprawie potwierdzenia jutra ale jestem dobrej myśli.

kciuki mocno zacisniete. gratulacje rowniez dla meza:)))))))))

fiuufiuu za ciebie tez trzmamy mocno:))))))))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
póki co potrzebuję przepisu na sprawdzona pyszną sałatkę grecką...

jezu dopiero zmyłam naczynia..
a teraz muszę zrobić blaty.. będę naklejac nową okleinę... ehh.

Ciamajdko ja daj ę:
Sałatę dębolistną ( w sklepach chyba nazywa się Loppo czy jakoś tak ona ma takie dziwne listki
salata-jej-odmiany-i-wlasciwosci_951_300x500.jpg

do tego 2 pomidory
1 cebulkę drobno siekaną
zielone lub czarne oliwki
paprykę czerwoną
ogórek zielony
rzodkiewkę
ser feta (najlepiej mi smakuje z mlekovity i wtedy juz nie solę sałatki)
pieprz
oregano, bazylia, tymianek (suszone wsio)
i to chyba wsio:)

Bogusiu a nie było to coś od czopa?

Pajkoo fajnie byłoby już tulic maluszka ale ja wole by siedział dłużej niz krócej...
ale i tak nastawiłąm kolejne pranie bo jeszcze czkaja mnie co najmniej 3
no i kosmetykow nadal nie mam czekam na wypłate czerwcowa w lipcu.

Ehtel to muszę zajrzec na ktory garnek sie zdecydowalas.

zaczynam sie bac...wszystkiego..dziwne...boje sie ..jak bedzie..i dlaczego wizyte mam dopiero 13 lipca??? i jak w koncu bede rodzic...oszaleje

ja też czekam na wypłatę bo muszę pare rzeczy zakupić jeszcze:)
 
wróciłam z miasta padam na ryjek:)

milusia super że do nas wróciłaś i że udał sie wypoczynek!
riba-1 daj znać jak po rozprawie?
alaa gratulacje dla męża:) jutro kciuku zaciśnięte!
fiuufiuu za ciebie też kciuki trzymam!
bogusia dobrze że pojechałaś sprawdzić to krwawienie, i że wszystko ok, oszczędzaj się.
ehtele z lumpka przyniosłam dla siebie 2 fajne tuniczki!
kasia wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:)

byłam w sklepie z wózkami trochę sobie pojeździłam i chyba zdecyduje się na jedo ze stelażem fyn bo ma skrętne koła, poza tym kupiłam 2 kg.truskawek częśc zrobiłam w galaretce a reszta sie zajadam:)
moja komoda w tym tyg.nie dojedzie:( ogólnie wiem że zrobili mnie w bambuko , po fakcie dowiedziałam sie od koleżanki że jej mamie też obiecali w tym samym sklepie że dostanie stół w ciągu tygodnia a dostała po 3 więc pewnie będę czekała do końca przyszłego tygodnia, ogólnie to mam k.....ę! kupiłam dzis wreszcie płyn do prania dla maluszków , ale po co mi to skoro tak prania nie mogę zrobić bo nie mam gdzie tych rzeczy z worków i kartonów pochować:(
ale mam dolinę.nic mi sie nie chce a musze chociaż pokój ogarnąć.to sobie pomarudziłam!
 
wlasnie skonczylam rozmawiac z moja adwokatka (sama zadzwonilam bo myslalam ze juz...) moj pracodawca nie przyszedl do sadu :szok: ale to nic. sparwa trwala 2 min i oczywisicie ze MUSI MI ZAPLACIC :-):-):-) takze bardzo sie ciesze. dziekuje wam wszystkim Kochane za trzymanie kciukow. to napewno dzieki Wam:tak::tak::tak: oczywiscie on sam z siebie nie zaplaci ale mowila ze wchodza mu na konto i tyle :-) uff jeden problem z glowy. czekaja mnie jeszcze inne przeprawy z nim (do rodzinnego musi mi wypelnic formularz, pozywam go jeszcze o "pieniadze urlopowe" za 4 lata), ale mam nadzieje ze dam rade.
Alaa - gratulacje dla mezusia i trzymam kciuki juterko!!!:tak::tak::tak:[
 
Witam popoludniowo!
Alaa, Fiuufiuu - trzymam kciuki i ja :) Gratulacje dla meza!
Monika8112 - rozumiem Cie doskonale, tez bym sie wkurzala! Wczoraj wybralam sie z zamiarem kupna komody i moskitiery, no i tak sie wyrobilam ze zamkneli mi sklep przed nosem....W sumie najwazniejsze rzeczy mam poprane, poprasowane i poukladane gdzie indziej ale tez bym w koncu chciala zeby to wszystko juz na swoim miejscu bylo...ehhh Musialam sie wczoraj zadowolic koszulko-tunika i paczka pieluch z innego sklepu;-)

Odkrylam powod mojego zmarnowania dzisiaj - mam tak niskie cisnienie ze w zyciu takiego nie mialam:tak:lekarka na wizycie ucieszy sie, a ja tez sie ciesze bo lekarstwa dzialaja jak trzeba. Pokonalam troche mojego lenia i machnelam zupe - krem z dyni i innych warzyw - jak beda chetni to podam przepis na kulinarnym. Generalnie to jestem chyba od tej zupy uzalezniona bo od stycznia jem ja prawie codziennie (w roznych wariantach) i jeszcze mi nie obrzydlo - taki moj ciazowy hit:-)
Okno dalej czeka (nie ucieknie)....

Riba - gratuluje wygranej sprawy.Jak jedna poszla to z reszta tez dasz rade!!!
 
wlasnie skonczylam rozmawiac z moja adwokatka (sama zadzwonilam bo myslalam ze juz...) moj pracodawca nie przyszedl do sadu :szok: ale to nic. sparwa trwala 2 min i oczywisicie ze MUSI MI ZAPLACIC :-):-):-) takze bardzo sie ciesze. dziekuje wam wszystkim Kochane za trzymanie kciukow. to napewno dzieki Wam:tak::tak::tak: oczywiscie on sam z siebie nie zaplaci ale mowila ze wchodza mu na konto i tyle :-) uff jeden problem z glowy. czekaja mnie jeszcze inne przeprawy z nim (do rodzinnego musi mi wypelnic formularz, pozywam go jeszcze o "pieniadze urlopowe" za 4 lata), ale mam nadzieje ze dam rade.
Alaa - gratulacje dla mezusia i trzymam kciuki juterko!!!:tak::tak::tak:[

No widzisz jedno z glowy!!! To teraz bedziemy trzymac zeby nastepne rowniez rpzwiazaly sie po twojej mysli!!!:tak:
 
reklama
Do góry