reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

no dziewczynki testuje dzisiaj nowy przepis na pulpety w sosie pomidorwym :p ciekawe co tego wyjdze:p
zmykam bo musze ogarnąć chałupkę bo dzisiaj chyba bedą składali tą szafę, ale to pewnie dowiem się koło 16 :p juz sie nie umiem doczekać BO juz bym wszystko przygotowała na przyjscie małego ;P a tutaj niczego zrobic nie mogę bo szafa nie jest złożona :(
 
reklama
póki co potrzebuję przepisu na sprawdzona pyszną sałatkę grecką...

jezu dopiero zmyłam naczynia..
a teraz muszę zrobić blaty.. będę naklejac nową okleinę... ehh.
 
Witam was dziewczynki po przerwie weekendowej!!!!

Najpierw poczytam co tym naskrobalyscie!!!

Ja w sobote z M spedzilam prawie cyly dzien po za domem (zakupy) :wściekła/y: mielismy zaczac w sobote skladac lozeczko ale jak wrocilismy do domu to poprostu padlismy jak muchy i oczywiscie odbilo sie to na moich plecach nie moglam sie wczoraj ruszyc caly dzien w lozku bo tak bolalo :no:dopiero wczoraj udalo sie M tez zlozyc wyrko dla malego ale narazie stoi w duzym pokoju wiec fotki wstawie jak bedzie juz na swoim miejscu!!!:tak:
buziaczki kochane
 
Piszę oficjalnie!!!!

Z góry przepraszam, jeśli kogoś urażę, jednak jako jeden z moderatorów naszego wątku czuję się w obowiązku poinformować i przestrzec nasze sierpniówki, że Tina1987 i samotronka87 to ta sama osoba.

Ma to samo IP, nie wiem, jak można nie pomyśleć o takim drobnym szczególe zakładając dwa konta.

Osobiście 2 konta na tym samym IP mnie nie rażą w tej osobie (co i tak jest niezgodne z regulaminem forum), jedynie jej dwulicowość, co objawiło się na naszym wątku o imionach.

Nie będę oceniała zachowania tej osoby, ale też nie będę tolerować takich osób na naszym forum.

Sprawa została zgłoszona do Administratorów naszego forum BabyBoom. Zostaną podjęte "jakieś" działania w ciągu 48 h, niestety nie wiem jeszcze jaki będzie ich efekt.

Mam nadzieję, że był to pierwszy i ostatni taki przypadek na sierpniówkach.

Dziękuję wszystkim dziewczynom za czujność...





Z takim czymś spotkałam się jakiś czas temu na dzieci ze stycznia 2008.Była dziewczyna która od początku udawała ciążę,potem że została mamą no i wszystko wyglądało jak prawdziwe tylko wyszło jakoś że to nie ona jest mamą tego chłopca i nawet wątpliwe było czy on istnieje.Musiała może dobrze znać jego prawdziwą mamę ale tak dobrze że znała wszystkie szczegóły bycia w ciąży i wychowania dziecka.Niby nie była groźna ale jakoś dziewczyny jej się obawiały i doprowadziły że usunięto jej konto.
 
Bogusiu a nie było to coś od czopa?

Pajkoo fajnie byłoby już tulic maluszka ale ja wole by siedział dłużej niz krócej...
ale i tak nastawiłąm kolejne pranie bo jeszcze czkaja mnie co najmniej 3
no i kosmetykow nadal nie mam czekam na wypłate czerwcowa w lipcu.

Ehtel to muszę zajrzec na ktory garnek sie zdecydowalas.

zaczynam sie bac...wszystkiego..dziwne...boje sie ..jak bedzie..i dlaczego wizyte mam dopiero 13 lipca??? i jak w koncu bede rodzic...oszaleje
 
póki co potrzebuję przepisu na sprawdzona pyszną sałatkę grecką...

jezu dopiero zmyłam naczynia..
a teraz muszę zrobić blaty.. będę naklejac nową okleinę... ehh.
Ja uwielbiam taką pomidorek ogórek świerzy sałata lodowa jak ktoś lubi i nieraz dodaje rzodkiwki no i oczywiście dużo sera feta sosik kupuje ten w małej torebce knora on jest ale to już jak chcesz ,:tak:a tak wogóle to wieki nie jadłam chyba dziś zrobie bo mi smaka narobiłaś:tak::tak::tak:
Z takim czymś spotkałam się jakiś czas temu na dzieci ze stycznia 2008.Była dziewczyna która od początku udawała ciążę,potem że została mamą no i wszystko wyglądało jak prawdziwe tylko wyszło jakoś że to nie ona jest mamą tego chłopca i nawet wątpliwe było czy on istnieje.Musiała może dobrze znać jego prawdziwą mamę ale tak dobrze że znała wszystkie szczegóły bycia w ciąży i wychowania dziecka.Niby nie była groźna ale jakoś dziewczyny jej się obawiały i doprowadziły że usunięto jej konto.
ludzie wrażeń szukaja albo im sie nudzi naprawde jestem w szoku :szok: głupota ludzka nie zna granic:no:
 
póki co potrzebuję przepisu na sprawdzona pyszną sałatkę grecką...

jezu dopiero zmyłam naczynia..
a teraz muszę zrobić blaty.. będę naklejac nową okleinę... ehh.

ja daje tak: salate lodowa, ogoka, pomidory, oliwki, fete i sos koperkowo ziolowy( jak nie mam to troche oliwy, ziola prowansalskie i sol czosnkowa) i jest pychaaaaaaaaaa. mozna jeszce dodac troche papryki i cebuli ale ja rzadko dodaje
 
reklama
Witam mamuski!!!
Na poczatku powiem wam ze mam ostatnio takiego spiocha ze sie w glowie nie miesci - spalabym i spala...no i przez to ze taka wyspana jestem to potem w nocy nie moge usnac (paradoks jakis hehe), jak juz mi sie uda to podem bym kimala do 12 -13 tej.Masakra -cos sie rozregulowalam ostatnio:p
Ciamajdka - niezla akcja w polaczeniu z Rozalka. Czytalam wypowiedzi tej dziewczyny na watku o imionach:crazy: mnie to by nawet do glowy nie przyszlo zeby drugie konto zakladac. Jestem w ciezkim szoku...
Monika8122 - ranny ptaszku - nie wierze ze nie odespisz w ciag dnia, tylko sie nie rozreguluj jak ja bo to normalnie jakis koszmar jest.
Sierpien8 - mam duzo obaw zwiazanych z karmieniem wlasnie przez te chowajace sie sutki, ktorych jestem posiadaczka, generalnie cala soba jestem nastawiona ze uda mi sie karmic i innego rozwiazania nie planuje, choc wiem ze moze byc ciezko na poczatku. Damy rade!
Milusia - fajnie ze wypad nad morze sie udal. My mamy 10 minut samochodem, ale ciaglae jakas bieganina, ostatnio malowanie....dawno juz wody nie widzialam...
Natka - fajnie ze w kwestii imion cos ruszyliscie:) no i zajefajnie ze bedzie niespodzianka i to drugi raz:shocked2:nasza mala przez dlugi czas nie chciala pokazac ze jest dziewczynka - juz sie nawet wkurzalam o to ;P, pewnie umierasz z ciekawosci. Aaa i spokojnie mi tam z ta budowa, bo mozesz sobie przeciez poczekac w tym dwupaku wiecej niz te 2 tygodnie nie??
Riba - powodzenia z ta rozprawa - wiesz ze wszystkie kciuki sa trzymane
Bogusia007 - oj kochana, uwazaj na siebie prosze i odpoczywaj!!!
Kassia181 - gratuluje rocznicy!!!
Marulka - ja racuchy to bym mogla 24\7 no i nalesniki tez w kazdej postaci :tak::-Dmmmmmniam!Tylko wagi w lazience to staram sie nie zauwazac!!!
Pajka - moje reczniki tez 100% bawelna, najgorsze jest to ze teraz to na wszystkim pisza ze bawelna a potem to cholerstwo wody nie wchlania jak trzeba, po praniu tez jest troche szorstkawy...hmmm a wogole to kupilam wszystkie 3 inne od innego producenta - jeden to mi sie taki wielki udalo ma chyba 110x110 cm!
Ehtele - zakupomaniaku jeden!!!Ale za taka cene tez bym chyba nie wytrzymala.Mam nadzieje ze jak wyschnie to nam pokazesz co upolowalas i wywalczylas:-D, oczywiscie rozgrzeszamy po raz kolejny ;P
Monika373 - w glowie sie nie miesci - w zyciu bym nie przypuszczala ze ktos moze podszyc sie pod ciezarna i mame patologia jakas spoleczna czy co???:szok:

Ok staralam sie odpowiedziec wszystkim - wydaje mi sie ze wyklepalam megaposta hehe. Kompletnie dzisiaj zdycham, a okno dalej nie umyte grrr jedyne co mnie mobilizuje - kupilam wczoraj takie motyle zeby zlapac zaslony, sa cudne. Teraz musze zmykac bo swiety czas nqa grillowanie mieska na lunch :) Jak was tak czytam to wszyskiego na raz mi sie chce: kapusty kiszonej z rybka, salatki greckiej, racuchow o lazankach nawet nie wspomne. W czwartek jade do wielkiego miasta ( na usg i wizyte, jest tam ruski sklep gdzie maja tego typu rarytasy, wiec jest nadzieja na lazanki:-D
Pozdrawiam cieplutko i uciekam - zajrze pozniej na kolejnego mega posta!!
 
Do góry