reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
riba trzymam kciuki za rozprawę. Daj znać jak poszło.

ciamajdko, rozalko gratuluję czujności. Jak to dobrze, że mamy takie szeryfki :-)

milusia, witaj z powrotem! Super, że wyjazd się udał i wypoczęłaś. Dalej korzystaj ze słodkiego nicnierobienia, bo to ostatnie momenty, żeby naładować akumulatory ;-)

Mój maluszek faktycznie urządza sobie w brzusiu wielką pardubicką, ale jak jest zbyt spokojny to zaczynam się niepokoić, czy nic mu się nie dzieje :eek: tak źle i tak niedobrze...
Dzisiaj zaczynamy szkołę rodzenia. Ciekawa jestem z czym to się je i nie mogę się już doczekać :-)
miłego dnia dziewczynki!
 
Ach babeczki - widzę, że dziś produkcja stron idzie do przodu na maxa:tak::tak:
Ja z rańca odwiedziłam lumpka:tak:

Wszystko było po 6 zł więc zakupiłam:
dla siebie: 3 torebki:szok: 2x bluzka i 1x boska chusta:tak::tak: dla Olka ogrodniczki:-p
gadżety w stylu czapeczki body śpiochy były po 1zł (a to dzień dostawy:szok:)
Więc zakupiłam 2x czapeczka, 2x body, 2x śpiochy:-):-):-) Wydałam w sumie: 48zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CZAD!!!!!!!!!!!!! ale dodatkowo miałam ubaw niesamowity, bo pierwszy raz tam byłamw dniu dostawy i ludzie najnormalniej w świecie - jak zwierzęta - polowali - walczyli o ciuchy:-D:-D:-D
Teraz wszystko się pierze...

o 17.00 szkoła rodzenia

a na obiad...hmmm mam ochotę na pieczoną nóżkę z kurczaka - taką z piekarnika grilowaną:-)

Izunia23 herbatkę kup sobie do szpitala i jak urodzisz zaczynasz ją pić...i niekoniecznie HIPP podobno równie dobry jest Bocianek i inne polskie odpowiedniki...

Bogusia86 no to kobietko już koniec z koszeniem, grabieniem bo potem takie włąśnie są efekty:-) wypoczywaj... i super że dostaliście kasiurke:-D

monika8112 no to tak jak ja dziś - upolowałaś coś fajnego?

milusia83 witaj milusiu, cieszę się, że wypad udany:-):-) Wypoczywaj bo należy Ci się...w końcu masz chwilę tylko dla Was:-) Dziękuję za miłe słowa apropo prawka - mam nadzieję, że w końcu zdam:sorry: a biedronkowe torby królują hehhehe. I niesamowite, że lekarz sam podjął temat golenia:-p:tak:

Natka super że podjęliście już decyzję co do imienia;-);-) no 2 tygodnie:szok: jejku jak to brzmi...już za chwilę będziemy trzymać dzieciątka na rękach...a ja chcę już lipca - zakupy w DOZ i będę mieć torbę spakowaną:tak::tak: A jak tam idą postępy w budowie?

Pajkaa to ja niecierpliwie czekam na Wasz zdjęcia - pewnie pokoik będzie przecudny:-p A ręczniczek też mam 100% bawełna i rzeczywiście nie jest jakiś super mięciutki ale myślę, ze będzie ok:tak:

riba_1 współczuję stresów:-( i oczywiście ja trzymam za Ciebie kciuki - czekam na info o wyroku...dziś będzie czy jeszcze kolejne rozprawy Cię czekają?

marulka witaj babeczko:-D

bogusia007 oj przykro mi z powodu przeżyć...czas rzeczywiście zwolnić, ja też dziś trochę przeholowałam w tym lumpku i czuję się jakoś tak mocno zmęczona:sorry: Czas na intensywne pakowanie... i dziękuję za większe literki:-p:-p:-p

madziujka kupiłam, pisałam na kulinarnym chyba...robiłam na razie ziemniaczki i kalafior i rzeczywiście świetna sprawa...zdrowo i bez tłuszczu...muszę spróbować teraz mięsko tak zrobić...:tak::tak:

kassia181 wszystkiego naj - planujecie coś romantic????:-)

zielona26 ale extra - choć mnie trochę to przeraża skoro mi USG pokazuje 24 lipca to już tuż tuż... jak się ma dzieciaczek? Bez problemu, że tak wcześnie? :tak:
 
Widzę od rana ostro ruszyła produkcja postów :-D dziś czuję się kapke lepiej. Ale tak jak pare z Was przeraża mnie myśl, że musze jeszcze pokupować rzeczy i poprać. Najgorsze, że ani z zus-u anie ze skarbówki kasy nie ma :wściekła/y:

ehtele oj czułam, że jednak w lumpku coś wpadnie hi hi :p


Ciamajdka Ty nasz szeryfie :rofl2:

milusia83 to super, że wypad się udał i powdychałaś trochę jodu :-)

bogusia007 uff to dobrze, że wszystko oki. Teraz leż i baaaaaaaaaaardzo dużo odpoczywaj

kassia181 gratuluje 2 rocznicy ślubu :-)

Natka. u mnie w brzuszku podobno dziewucha, ale też dyskoteka - jak się rozkręci to nie ma zmiłuj :-p

A co do cycuchów. To mi się także nic nie wylewa tzn. wcześniej to cycki z biustonosza :-D ale już opanowane zostały nowym cyckonoszem, więc brakiem siary się nie przejmuję, bo tak jak dziewczyny pisały dopiero po porodzie może zaczać się mleczarniany biznes :-p
 
Ostatnia edycja:
byłam na mieście załatwić ze spółdzielnia i ubezpieczycielem ta sprawę zalania w maju...ma 30 dni na przyjście, obejrzenie i wypłacenie kasy. więc na razie mam taki sajgon w pokoju małej że szok.. a juz czuję że powinnam to wszystko obrobić, pomalować, wymienić parkiet (jest zalany i odszedł)... bierze mnie:szok:
i przy okazji podjechałam do myjni, bo na samochodzie to juz tylko ptasie kupy było widać, a dodam, że mam biały:-D
wpadam teraz na chwilkę, dzisiaj Was nadrobię na bank.. tylko muszę ogarnąć kuchnię... i może zrobię racuchy, bo coś mi sie zachciało jak tak piszecie...
a i jeszcze muszę sprzątnąc ciut, bo jutro wpada do mnie koleżanka z którą kiedyś rok mieszkałam i nie mogę sie jej doczekać...:)))
 
ethele planuje zrobic dobry obiadek- to znaczy ulubiona rybke mojego meza z ziemniaczkami i suruweczka z kiszonej kapusty, upieke ciasto, zrobie koktajl truskawkowy a wieczor mam nadzieje ze bedzie romantyczny:))))))))))
 
Witam Was kochane :-) Mi ciągle dokucza ból jajnika z prawej strony :-( tak samo jak w szpitalu, ale wypuścili i powiedzieli,że ok. Brzuszka nie mam twardego, więc bardzo się nie stresuję, ale martwie się i tak. Choć może to macica się rozściąga, bo wiadomo teraz maleństwo przybiera sporo na wadze no i nie ma miejsca na przekręcanie się już za bardzo. Poza tym już mi poobijała żebra z prawej str :-p Mała wiercipięta.
Życzę Wam miłej niedzieli idę dalej leżakować. Buziaki :*​
Odpoczywaj kochana na pewno wsio jest ok :tak::tak::tak:

Witam w deszczową niedzielę(u nas w Kielcach pada);)

Małgonia wizytę mam we wtorek ale nie wiem, o kyórej godzinie, dowiem się jutro.
Pewnie między 17-19.
Po wizycie zdam Wam oczywiście raporcik.

Miłej niedzieli:)
kciuki zacisniete:tak::tak::tak:

Hejka Kobietki!

Wróciłam do Was :-) Wypuścili mnie dzisiaj ok.10.30. Ale jutro muszę tam jeszcze jechać po wypis i zwolnienie bo jak wiadomo w niedzielę nikt tego nie robi. Już w miarę ok, ale jestem na fenoterolu i staveranie i tak do końca ciąży, tzn do jakiegoś 36 tyg a póxniej odsatwaim bo na 2 tyg przed porodem trzeba. Z cukrem ok, ale dietę mam trzymać i kontrola cukru codziennie po 4 razy.

Nadrobię Was później, ale raczej wszystkiego od środy nie dam rady więc chociaż po trochu poczytam. Ale nie obiecuję że szybko odpiszę, bo mam teraz na maxa wypoczywać, mało chodzić itp. Ale jutro jedziemy kupić łóżeczko (mieliśmy mieć "stare" łóżeczko ale stwierdziliśmy że to zostawimy u moich rodziców a nowe kupimy do domu:-)), a w środę wózek... już tak na wszelki wypadek gdybym czasami się szybciej "wysypała". Ale teraz czekam tylko na 34 tydzień bo mi powiedzieli że wtedy to już będzie na pewno bezpiecznie urodzić. No ale oczywiście najlepiej dotrwać do 38 tyg :-D

A w ogóle to wiecie że głosowałam w szpitalu :szok: Ordynator powiedział że jak nie zagłosujemy to nas nie wypuści więc poszłyśmy grzecznie i dotrzymał słowa :-)

OK, to tyle. Buziaki i papa
dobrze ze juz jestes z nami dbaj o siebie :tak::tak::tak:

I padłam... jak wieloryb na mieliźnie :-D
Przeprowadzka doprowadza mnie do stanu depresyjnego, tym bardziej, że nie jestem w stanie sama wiele zrobić ;/ zmęczona zalegam już w łóżku i się nie ruszam do jutra.

Kasiu gratuluję szafy i od razu współczuję prasowania ;-)

Królestwo za zimną colę! z lodem i cytrynką ;)
wiem co to znaczy przechodziłam 2 miesiace temu ,nie przepracowuj sie ,a kiedy przeprowadzka .;-)

Dzień Dobry dziewczynki;)

Ja ogólnie odniosę się do "karmienia".Chciałabym powiedzieć przyszłym mamusiom, żeby się nie matrwiły tym, że jeszcze nie mają pokarmu-siary.
Ja w pierwszej ciąży do samego porodu nie mogłam nic wycisnąć.
Tuż po porodzie z wielkim trudem położna wycisnęła kropelkę.
A dwa dni później mleka było aż nadto.
W drugiej/trzeciej dobie następuje tzw. nawał pokarmu, więc spokojnie.
Ja miałam na początku inny problem, mam "małe" sutki nadodatek się "chowają" i mojemu brzdącowi było na początku trudno złapać pierś-był za słaby więc na początku posiłkowałam się tzw. "kapturkami" a po 3 tygodniach mały był na tyle silny że potrafił złapać sutka wraz z otoczką i nie było już problemu;)

P.S. Jeśli chodzi o karmi to ja słyszałm,że pobudza produkcje mleka (takie plotki )
w każdym bądź razie małż przywoził mi je do szpitala;)

Pozdrawiam
Miłego dnia;)
też słyszałam wiec cos w tym musi byc :tak: mnie nie bardzo wchodzi zaraz w toalecie londuje:-(

Witajcie kochane po dosyć długiej przerwie:) zaraz zabieram się do nadrabiania co u was mam nadzieje że do wieczora dam radę hihihi

Zanim zacznę was nadrabiać napiszę co u mnie:)

Wypad nad morze się udał, 8 godzinek jechało się świetnie, miałam mnóstwo miejsca, wyprostowane nóżki, podziwiałam widoki, ale po 8 h złapał mnie kryzys i nawet widok zachodzącego słońca nad morzem nie cieszył mnie. W Gdyni wszystko pozałatwialiśmy i pojechaliśmy odpocząć do JAstarni - w te trzy dni nie było ani jednej churki na niebie. Teraz jestem u rodzinki w Warszawie, Darek wrócił do domu, odpoczywam, wcinam itp.

Ehtele dziękuję kochanie za troskę i smska:)

No dobrze zobaczę co u was cmokaski:)
Dobrze ze wyjazd sie udał:tak::tak::tak:

Witam was kochane!!!!

Dzien widac ze bedzie chyba sloneczny taka mam nadzieje weekend minal w miare oki tylko wczoraj przed 20.00 wyladowalam w szpitalu bo zaczelam krwawic tak sie przestraszylam ze od razu pojechalismy to sprawdzic z tego wszytkiego zapomnialam dowod ale mnie przyjeli zrobili mi ktg no i zbadal mnie lekarz fajnie sie zlozylo bo akurat mnial dyzur moj ginekolog prowadzacy :-D okazalo sie ze Agatka nadal zostanie agadka wazy 1995g jest zadowolona no i przoduje glowka dosc nisko musze teraz brac 3 razy dziennie nospe i odchudzajacy tryb zycia ... powiedzial ze jest oki nic sie zlego nie dzieje ale mam sie osszczedzac :-D wczoraj mnie usmwiadomilo ze pora najwyzsza sie pakowac bo mala moze lada chwila wyjsc to krwawienie potraktowalam jako alarm ze to juz nie dlugo

postaram sie was nadrobic a tak to zycze wam milego dnia
Dobrze ze wszystko ok odpoczywaj :tak::tak:

milusia dobrze ze sie w koncu odezwalas. i dobrze ze w koncu odpoczywasz:)))))))))))) fajnie ze wyjazd sie udal.

riba trzmam kciuki zeby wszytsko poszlo dobrze:)))))))) jestem pewna ze pojdzie ale to tak na wszelki wypadek:p

bogusia007 w takim razie lezec lezec i lezec.!!!!!!

i ja sie witam!!!!!!!!!
pospalam dzis troche- jak zwykle ale wypadalo w koncu wstac i cos zrobic w domu a przedewszytskim zjesc sniadanie bo jestem glodna jak wilk.
dzis mamy 2 rocznice slubu hehehehehe- ciekawe czy kwaitki dostane. chociarz rano moj mpamietal bo zegnajac sie ze mna powiedzial ze dzis piekny dzien i ze tyle znim wytrzymalam hehehehe:))))
Wszystkiego dobrego :-D:-D:-D:-D

Bogusia to miałaś niedzielę, cieszę się, ze wsio dobrze się skończyło, ale uważaj na siebie.
Milusia ja się dzisiaj zastanawiam czy mój Sebuś ćwiczy karate w brzuchu masakra wszystko mnie boli:szok:
Madziujka ja mam takie przeczucie od dłuższego czasu, ze Sebuś wyjdzie wcześniej nie wiem dlaczego taka intuicja. Tak samo było jak czulam, ze będzie syn i nie dałam sobie wmówić, ze będzie córka:-D
Kasia181

dziewczyny pytanie mam :p jakie kupiłyście ręczniczki dla małego z jakiego skladu?? bo ja kupiłam 100% bawełna, ale mi się to wydaje jakieś sztywne :eek:

no i zjadłam dzisiaj juz arbuza i truskawy :p
Ja jeszcze nie kupiłam wiec nie pomoge ;-)terz chce arbuza !!!!!!!:-D:tak:






U nas juz dobrze m skończył wczoraj wczesniej prace bo oto sie rozeszło wiec mielismy jeszcze pół niedzieli dla siebie ,mam juz wszystko zrobione w dzieciecym pokoju :tak:maz wczoraj działał :tak::tak:.Jutro usg juz nie moge sie doczekac ,a właśnie terz che bombusiowego ciasta skoro takie dobre dlaczego nie znam przepisu o buuu:-:)-D
 
reklama
Do góry