reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Lea28, nie mnie wizja spania w staniku tez przeraza. Ale po porodzie i tak bedziemy do tego zmuszone. A w szczegolnosci ja, ze swoimi mleczarniami. ;P

Bombusia, to ladnie wazy. Moj w piatek wazyl 1350. :) No i fajnie, ze szew trzyma.
 
reklama
Ehtele - nie przejmuj się (wiem że łatwo mówić - ja też byłam wściekła po każdym oblanym egz) ale w końcu się uda, grunt to się nie poddawać; ja zdawałam 6 razy:zawstydzona/y:, w podobnym czasie córka mojej kuzynki - też 6 razy a na koniec mój brat - 6 razy:laugh2: po zdanym egz stwierdził "kurcze czy my w tej rodzinie musimy mieć takie kiepskie statystyki???":rofl2: tak więc na pewno się uda...A może zrób tak jak radzi Black? Dużo osób tak robi i w innym ośrodku nie ma problemów.
Black_Opal - oj nocki nie zazdroszczę, tym bardziej że zbliżamy się już do finiszu i w większości przypadków będzie nam się wydawało że to już (zwłaszcza pierworódkom)
Bombusiu - gratuluje wizyty:tak:
Mallaika- mmm zapiekanka... :-pwrzuć przepis na wątek kulinarny plisss
Raczej spania w stanikach przy karmieniu nie unikniemy, zwłaszcza te z nas które mają troszkę większe cycuszki, bo jak to stwierdziła nasza położna na szkole rodzenia - chyba że chcemy mieć uszy spaniela:-D
 
Pajeczko Loli to już daaawno z nami nie ma, ciekawe czy pisze na innych wątkach???
Milusia pisała, ze wyjeżdża na pare dni, także z pewnością nie wróciła jeszcze, chyba po weekendzie dopiero.:tak:
Pamiętaj, ze dzieci rodzą sie z rózną wagą także spoko kochanie:)
Mallaika ja chcieć tą zapiekankę!!!!!! mmmniam

A mnie nic nie leci jeszcze na szczęście, w I ciązy też mi nie leciały zadne siary, ruszyło po porodzie.:happy:

Wiecie co Mamuśki, koło mnie dziś do lekarza siedziała dziewusia 16-letnia (bo zobaczyłam jej pesel na wynikach badań rocznik 94 jak mój syn) i była w 6 m-cu ciązy, taka dziewczyneczka mała .:szok::szok:
Podobno podawali w TV i pisali w Fakcie, że urodziła gdzieś na świecie kobieta 66letnia trojaczki, :szok::no:40 lat sie leczyła na bezpłodność i po in vitro zaszła.

To takie anomalia Wam napisałam:(:rofl2:
 
Heloł kobietki:-)
Właśnie dostałam karte z DOZ i małe rozczarowanie... czekałam bo myślałam, że z nią przez net też zrobię tańsze zakupy, a tu jest napisane, że nie dotyczy zamówień w aptece internetowej... prawda to?
Sprawdzałyście co się bardziej opłaca? W internetowej czy z kartą osobiście w aptece? Z kartą jest rabat tylko na produkty z katalogu, nie?
 
Bombusia Gratuluje udanej wizyty :-) Super, że szew trzyma oby tak dalej tzn byle do 38 tygodnia :-)

Lea Mi siara raz leci, raz nie i tak już od ponad miesiąca :-) Ja ledwo w ciągu dnia chodzę w staniku bo jest mi nie wygodnie więc w życiu bym nie spała w nocy w bieliźnie :-)


A Ja właśnie robie pizzę :-) Właśnie czekam aż ciasto urośnie :-) I zabieram się za pieczenie :-)
 
Heloł kobietki:-)
Właśnie dostałam karte z DOZ i małe rozczarowanie... czekałam bo myślałam, że z nią przez net też zrobię tańsze zakupy, a tu jest napisane, że nie dotyczy zamówień w aptece internetowej... prawda to?
Sprawdzałyście co się bardziej opłaca? W internetowej czy z kartą osobiście w aptece? Z kartą jest rabat tylko na produkty z katalogu, nie?

a którą kartę masz z DOZ?? dą Mama z dzieckiem czy nie?? bo ja mam taką kobietę na zdjęciu i nie mam takiego info:eek: a dzisiaj zamówiłam sobie tą drugą do programu mama i ja czy cos takiego także będę miała dwie.
Na tej karcie z Babką do normalnego programu masz naliczane punkty i z tych punktów mozesz cos dokupić.
 
a u mnie siara leciała przez tydzień później znów był spokój i teraz zauważyłam że znów jakieś żółte kryształki ze stanika wylatują:)

milusia pisała że najpierw jedzie do gdyni na 3-4 dni a później do warszawy do rodzinki więc pewnie będzie po weekendzie!

a do mnie dotarł kolejny kurier dziś z zakupami od naszego sprzedawcy rodzyneczki:)
 
Heloł kobietki:-)
Właśnie dostałam karte z DOZ i małe rozczarowanie... czekałam bo myślałam, że z nią przez net też zrobię tańsze zakupy, a tu jest napisane, że nie dotyczy zamówień w aptece internetowej... prawda to?
Sprawdzałyście co się bardziej opłaca? W internetowej czy z kartą osobiście w aptece? Z kartą jest rabat tylko na produkty z katalogu, nie?

powiem Ci sprawdziłam na kilu produktach i róznica pomiędzy katalogiem a internetową jest 1 zł na produkcie, ale nie wiem jaka jest pomiędzy internetową a normalną bo czasami jest to nawet 10 zł.
 
reklama
Pajkaa - jeśli czekam dopiero na tą podstawową kartę to te zakupy które zrobię przed jej otrzymaniem też mi naliczą punkty? czy lepiej poczekać, uaktywnić kartę i wtedy zamawiać?
 
Do góry