reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Ehtele - nastepnym razem bedzie lepiej, nie doluj niepotrzebnie..ja wiem ze kazdy kolejny egzamin to kolejny stres i wydana kasa...no ale w koncu kiedys musisz zdac, a z coraz wiekszym brzuszkiem i tak bys za duzo nie pojezdzila...Glowa do gory:tak:
Na marne pocieszenie dodam ze moj kumpel zdawal 14 razy:-D za 13-stym oblal bo zapomnial dowodu osobitego.
Dziewczyny - to my jestesmy winowajczynie bo zamiast trzymac kciuki to produkcja postow szla pelna para!!!;-)

Przynajmniej u Bombusi wiesci jakos pozytywniejsze, a do 20 lipca jakos zleci. Pomysl sobie ze jak bedzie juz po to do spotkania z Alankiem zostanie naprawde niewiele czasu:)

Riba - zalatwiaj co masz zalatwic i na kanape, a my Cie pilnowac bedziemy :), bedzie dobrze, musi byc bo przeciez wszystko dla dobra naszych skarbow!

Filmiki o super parasolu obejrzane: Polianno nie bij nim meza, bo go jeszcze trwale uszkodzisz, a nie o to chodzi zeby byl niedolezny i na reszte zycia mial wymowke!!!
Swoja droga ciekawe moze takim parasolem da sie tez kotlety porozbijac???:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wpadam tylko na chwilke ;-)

Ehtele tulam mocno!!!! Zdasz nastepnym razem zobaczysz!!!:tak: te wszystkie WORD-y to jakas mafia jest poprostu.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ja tez kochana nie zdalam za pierwszym razem jak mysle wiekszosc ludzi takze glowa do gory!!! dzidzia najwazniejsza!

Bombusiu gratulacje najwazniejsze ze wszystko ok!!:tak:

Polianno no ja kobito trzymam za Ciebie kciuki zebys znalazla najlepsze wyjscie na "wychowanie" te twojego chlopa!!!!!

a mi dziewczyny dzisiaj w nocy poleciala siara :szok::szok::szok: i to sporo musialam sie przebrac!!!! czy to znaczy ze musze juz w staniku spac? ja nie chce!!!!
 
a mi dziewczyny dzisiaj w nocy poleciala siara :szok::szok::szok: i to sporo musialam sie przebrac!!!! czy to znaczy ze musze juz w staniku spac? ja nie chce!!!!
Mi siara leci juz od dobrego miesiaca. Wczesniej tylko w nocy a teraz patrze, ze i w dzien, bo bialy stanik jest zabrudzony. No i niestety ale radze zaopatrzec sie w stanik jakis miekki, bez fiszbin, nawet zwykly, sportowy i wkladki do niego. Ja poluje na jakis fajny, ale juz do karmienia. No i niestety, ale musze to zrobic jak najszybciej, bo posciel teraz musze baaaardzo czesto prac, bo niestety, ale sama koszulka nie wystarczy w moim przypadku. Siala przecieka prze koszule, i przescieradlo brudzac obicie kanapy, na ktorej spimy. :/
 
ehtele nie płacz słoneczko... wiesz przecież że w tym całym cholernym egzaminie najmniej zależy od zdającego - wiem że rzygasz już tym prawkiem i chciałabyś mieć to za sobą.. mi się wydawało że ludzie jeżdżący samochodami to jacyś mędrcy-nad ludzie-roboty i że ja nigdy nie dosięgnę tego zaszczytu... wyobrażam sobie jakiego czujesz kwasa w żołądku... ALE TO MINIE KOCHANA... w sierpniu z nowymi siłami podejdziesz do tematu, a teraz zapomnij o tym, pogłaskaj brzuszek i uszy do góry. Ugotuj coś pysznego i umieść nam na blogusiu :):) buzi w nosek :*

bombusia super wieści! gratuluję miłego spotkania z Alankiem i super wieści od doktorka :D

polianna ja ci mowię - najlepsza jest awantura - do skutku :D

dziewczynki a co z milusią? nie powinna już wrócić nasza mrówka-robotnica?
 
Ostatnia edycja:
ehtele, nie lam sie. Nastepnym razem zdasz. :) Bedzie dobrze. :) Zobaczysz. :)

Bombusia, fajnie, ze wyniki ok. No, termin wizyt echa mamy podobny. Ja ide 17.07. ;) I tez to najlepszy specjalista w okolicy. A ze przyjezdza raz w miesiacu to musze czekac i koniec. ALe jak mus to mus. A ile Twoj maluch juz wazy? :)

Co do fikolka, to dziecko nawet na dzien przed narodzeniem moze sie obrocic. Poznalam ostatnio pewna mamusie, ktora ma juz roczna core, ale jest z druga w ciazy. Tez sierpniowka. No ale ta starsza to z maja ubieglego roku. Urodzila sie nie doc, ze tydzien po terminie to cala ciaze byla glowkoa do gory. Do piero dwa dni przed porodem (czyli i tak po terminie) obrocila sie glowka w dol. :) Takze dziewczyny, nie wszystko stracone. ;)

Mój maluszek ważył w piątek 1420g, a ile Twój???

Chciałam jeszcze dodać, byłam jak zawsze badana na samolocie i mój "kochany" szewek trzyma dobrze szyję huuura, bo wiecie co ja sie b. dobrze czuje od jakiegoś czasu, zero skurczy jakiś, zero bóli brzucha, chętnie biegam po sklepach, no a mam polegiwać he he:)a mnie doopa swędzi,aby łazić.

Dziewczynki dziękuje za miłe słowa, jesteście niezastąpione:)
 
Wpadam tylko na chwilke ;-)

Ehtele tulam mocno!!!! Zdasz nastepnym razem zobaczysz!!!:tak: te wszystkie WORD-y to jakas mafia jest poprostu.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ja tez kochana nie zdalam za pierwszym razem jak mysle wiekszosc ludzi takze glowa do gory!!! dzidzia najwazniejsza!

Bombusiu gratulacje najwazniejsze ze wszystko ok!!:tak:

Polianno no ja kobito trzymam za Ciebie kciuki zebys znalazla najlepsze wyjscie na "wychowanie" te twojego chlopa!!!!!

a mi dziewczyny dzisiaj w nocy poleciala siara :szok::szok::szok: i to sporo musialam sie przebrac!!!! czy to znaczy ze musze juz w staniku spac? ja nie chce!!!!


ja mam siare od 16 tc i jak spie to juz mnie kila czy sie leje czy nie :p potem sie przebieram i do prania jak mam spaćw staniku to koszmar :no:
Mój maluszek ważył w piątek 1420g, a ile Twój???

Chciałam jeszcze dodać, byłam jak zawsze badana na samolocie i mój "kochany" szewek trzyma dobrze szyję huuura, bo wiecie co ja sie b. dobrze czuje od jakiegoś czasu, zero skurczy jakiś, zero bóli brzucha, chętnie biegam po sklepach, no a mam polegiwać he he:)a mnie doopa swędzi,aby łazić.

Dziewczynki dziękuje za miłe słowa, jesteście niezastąpione:)
no to ślicznie :) ciesze sie bardzo:)

No nie ma od dłuższego czasu też LOLI NASZEGO TRÓJPACZKA JAKBY KTOŚ NIE ZAUWAŻYL CZY KTOŚ WIE CO SIĘ DZIEJE??

Milusia gdzie się podziewasz kobieto??

 
Ethele uszy do góry. Oblany egzamin to jeszcze nie koniec świata. Wyśpij się, odpocznij, a jak nabierzesz do tego wszystkiego dystansu od razu poczujesz się lepiej. A następnym razem będzie lepiej! :)

Polianno zależna finansowo czy nie - nie daj sobą pomiatać! Lekko nie będzie, ale skoro własna mamusia go nie wychowała to sama musisz postawić go do pionu. Nikt nie mówi, że będzie łatwo, ale nie daj sobie wejść na głowę :)

Bombusiu cieszę się, że z maluszkiem wszystko OK. Jeszcze zdąży się przekręcić :)

Zaparłam się i zrobiłam sernik. Właśnie się studzi. Zaraz w piekarniku wyląduje zapiekanka z ziemniaków, brokuła i z kurczakiem. Umieram z głodu :)
 
reklama
Witajcie :)

Cosya
Ja tak jak już pisałam w ogóle nie kupuje biustonosza do karmienia. Mam zamiar używać zwykłych staników (tak jak wiele osób z mojego otoczenia), a jeśli będzie to faktycznie wyjątkowo uciążliwe to wtedy sobie sprawię takie specjalne ;-)

Co do wyników badań to skonsultuj z lekarzem i nie czytaj neta, bo wyniki ciężarnych to co innego niż normalne wyniki i można sobie choróbsk nawymyślać ;-)

riba_1 tulam Cię Kochana... Odpoczywaj jak najwięcej i bierz nospę jak zaleciła ginka. Ona jest bezpieczna i na dzidzię nie wpłynie, a pomoże na skurczyki :tak:


ehtele Kochana... Ten egzamin na prawko to najgorsza rzecz na świecie... Rozumiem jak się musisz dołować, ale nie poddawaj się! Wiesz... w ciąży często są problemy z koncentracją, ja teraz "za kółko" nie wsiadam jeśli nie ma ogromnej do tego potrzeby, bo wiem, że mogłabym popełnić jakąś gafę :baffled: Może faktycznie po porodzie będziesz miała inne nastawienie i w ogóle... A myślałaś o zdawaniu w innym ośrodku skoro Ci egzaminatorzy to takie cwele?? Nie masz w pobliżu jakiegoś małego miasta, w którym mogłabyś zdawać?? Ja po nieudanych egzaminach w jednym mieście zmieniłam na inne, miałam w nim tylko 2 jazdy próbne i zdałam tam za pierwszym razem..

Bombusia CUDOWNE wieści od lekarza :-) Oby same takie do porodu :tak:

Lea28 a mi siara leci jak się do M przytulam (ale nie ten teges tylko tak normalnie przytulam ;-)) Tak to tylko takie jak to nazywam mleczko w proszku się produkuje, czyli mam pełno okruszków na staniku :-D


A mnie dziś w nocy obudziły bardzo bolesne skurcze brzucha, mdłości i pogoniło mnie do kibelka na kupkę! Potem jeszcze 5 razy mnie ścisnął skurcz i już chciałam budzić M żeby do szpitala jechać, ale nie wiem kiedy zasnęłam, więc mi przeszło i się nie powtórzyło :eek: Chyba za dużo truskawek wczoraj zjadłam, bo stawiam że to była mega niestrawność....
 
Do góry