reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Bogusia86 więc już Ci podaję instrukcję obsługi golenia z lusterkiem he he:
stawiam lusterko na wannie, ustawiam sobie na widok mojej "ślicznej" broszki, walę piankę i jjjjadę zyletka ino huczy, pierwsz x tak sie goliłam i nawet całkiem ładna fryzurka mi wyszła:-D:-D
riba1 musisz leżeć, nie masz wyjścia:no:najważniejszy jest maluszek,a reszta z czasem zostanie zrobiona są weekendy M będzie robił i załatwiał nawet w niedziele jak bedzie taka potrzeba, trzymam kciukasy, będzie dobrze:happy:
Kasia2506 ja też biegam do przejćia dla pieszych he, a w obwodzie masz mało ślicznie:rofl2:

No wiec wróciłam od lekarza, badania mam wszystkie dobre moje, maluch też ok, lekarz powiedział, ze ma czas jeszcze na fikołka nawet do 35 tyg. więc Mamuski, które czekacie na nurka malucha nie denerwować sie tylko czekac , powiedział, ze w teorii tak jest, ze do 30 tyg.ale w praktyce to róznie bywa.
Tętno posłuchał ok. Luteine brać jeszcze przez miesiąc i odstawić.
Echo serca maluszka zrobić, bo jesli on ma w wyniku USG tak napisane to on nie moze tego lekacważyć i od razu wypisał mi skierowanie i jestem zapisana UWAGA na NFZ termin 20.07:szok::szok::szok::wściekła/y:, ale nasza Kiniusia juz mi wszystko wyjasniła, ze ta dr do, której ide na to echo to jeden z najlepszych lekarzy dla dzidizusiow i ona u niej robiła 2x echo i jest cuuudowna więc sobie grzecznie poczekam na ta wizyte, bo nie mam sie czym denerwować, badanie jest w szpitalu dla dzieci, więc myśle, ze sprzęt mają dobry:tak:

PS Ehtelko tule mocno, nie denerwuj sie to nie koniec świata, podejdziesz ponownie i juz, buziaki!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ehtele Kochana nie przejmuj się :-) Przecież teraz masz ważniejsze rzeczy na głowie - Olka :-) Zobaczysz, że po ciąży, po porodzie jak zobaczysz swojego synka znowu dostaniesz energetycznego kopa i będziesz miała siłę podbić cały świat, a zaczniesz od zdania prawka :-)



Do mnie wczoraj kurier przywiózł wózek, a dzisiaj radio 2dis do auta :-) Och jeszcze tylko zamontujemy radio i głośniczki i omega będzie idealna :-)

Ale się cieszę z takich zakupów :-)
 
Ostatnia edycja:
Ehtele, kochana.... Tak mi przykro... co za cymbał Ci się trafił.... Odeśpij teraz i odpocznij.... staraj się myśleć teraz tylko i wyłącznie o Synku...
 
Bombusia no to świetne wieści - przynajmniej u Was - z góy przepraszam za pesymizm...
Na prawdę się cieszę, że z dzidzią wsio dobrze...a 20 lipiec to tak już tuż, tuż

Dziękuję Wam - może rzeczywiście po urodzeniu dostanę jakiegoś powera...a tak mi zależało, żeby przed urodzeniem Olka mieć prawko - żeby nie być tak cholernie zależna od auta męża - żeby swobodnie móc jechać do sklepu...
 
Ostatnia edycja:
a mam jeszcze takie pytanie, bo moja gin kompletnie nic mi nie zapisalam - malpa :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. ona w ogole jakas antylekarstwowa jest - z jednej strony dobrze a z drugiej... czy nospa pomaga w takich wypadkach?? bo ona ogolnie rozkurczowa jest, wiec (teraz pytanie na poziomie) moze bardziej jakos malego popchnac. glupia jestem w tym wszystkim. tak to jest na obczyznie, nikogo bliskiego.czy ja musze plackiem lezec?? dziewczyny prosze pomozcie. ja mam sprawe w sadzie - z pracodawca. musze wstac!!!

Ogólnie nospę i magnez mozesz brać na skurcze, ALE musisz też leżeć plackiem niestety. Ja jak byłam w szpitalu to pielęgniarki mnie bardzo pilnowały i miałam powiedziane, ze ja się skurcze nie skonczą to dostane BASEN :szok::szok: wiec tylko siusiu wstawałam i do kąpieli a tak leżałam plackiem.

Wstyd mi nawet o tym pisać...:no2::no2:
eh dziewczyny, wiem, że to drobiazg są inne ważne rzeczy - nie zdałam po raz kolejny - i czuję się jakby życie chciało mi dokopać...:-:)-(
"Niby" wymusiłam pierwszeństwo - jak dla mnie nie wymusiłam, ale egzaminator twierdził, że za blisko auto było żebym mogła zmieniać pas...:-:)-( I koniec - przekreślił mój zdany egzamin
Czuję się fatalnie, jak totalny imbecyl:sad::sad::sad:, grochy łez leją mi się po policzkach i na prawdę już nie ma siły na ten gówniany egzamin, na którym tak wiele zależy od WIDZI MISIE egzaminatora... mam dość...tak po prostu nie chce mi się już...
Szymon mnie zmobilizował żeby jednak zapisać się na kolejny termin...umówiłam się na 20 sierpnia - już po porodzie...ale nie mam siły tam iść...:no::no::no::no:
idę spać...

riba_1 kochana na to nospa nie pomoże...musisz po prostu leżeć i wypoczywać. Dbaj o siebie i nie przejmuj się na zapas...na pewno wszystko się poukłada...na spokojnie zrób sobie listę rzeczy, których jeszcze potrzebujesz i wyślij swego małżonka...

kasia2506 2300:szok: to straszne... Dobrze, że brzuś już nie boli i że czujesz się lepiej...

polianna wojna - nie wojna, ale taktyka musi być!!!! Jeśli wszystko dobrze przemyślisz to na pewno efekty będą szybkie... to że jesteś od niego zależna finansowo nie znaczy, że może Cię nie szanować:no:...Skoro normalna rozmowa do niego nie trafia to opracuj strategię...Już wymyślisz coś skutecznego -znasz go najlepiej znajdź czuły punkt i uderz...Kurczę ja bym na prawdę nie wytrzymała - podziwiam za cierpliwość:shocked2::tak: Twoje szczęście jest szczęściem Twoich dzieci - jak będzie smutna i zdenerowana dzieci zauważą i poczują to pierwsze, więc chcą nie chcąc musisz to załatwić - trzymam kciuki;-)

madziujka no ładnie pranie zrobione teraz czeka Cię gorszy etap - prasowanie:-p

Ehtele nie denerwuj sie niestety oni tak specjalnie robią, żeby zarobic :( przykro mi głowa do góry.

Bogusia86 więc już Ci podaję instrukcję obsługi golenia z lusterkiem he he:
stawiam lusterko na wannie, ustawiam sobie na widok mojej "ślicznej" broszki, walę piankę i jjjjadę zyletka ino huczy, pierwsz x tak sie goliłam i nawet całkiem ładna fryzurka mi wyszła:-D:-D
riba1 musisz leżeć, nie masz wyjścia:no:najważniejszy jest maluszek,a reszta z czasem zostanie zrobiona są weekendy M będzie robił i załatwiał nawet w niedziele jak bedzie taka potrzeba, trzymam kciukasy, będzie dobrze:happy:
Kasia2506 ja też biegam do przejćia dla pieszych he, a w obwodzie masz mało ślicznie:rofl2:

No wiec wróciłam od lekarza, badania mam wszystkie dobre moje, maluch też ok, lekarz powiedział, ze ma czas jeszcze na fikołka nawet do 35 tyg. więc Mamuski, które czekacie na nurka malucha nie denerwować sie tylko czekac , powiedział, ze w teorii tak jest, ze do 30 tyg.ale w praktyce to róznie bywa.
Tętno posłuchał ok. Luteine brać jeszcze przez miesiąc i odstawić.
Echo serca maluszka zrobić, bo jesli on ma w wyniku USG tak napisane to on nie moze tego lekacważyć i od razu wypisał mi skierowanie i jestem zapisana UWAGA na NFZ termin 20.07:szok::szok::szok::wściekła/y:, ale nasza Kiniusia juz mi wszystko wyjasniła, ze ta dr do, której ide na to echo to jeden z najlepszych lekarzy dla dzidizusiow i ona u niej robiła 2x echo i jest cuuudowna więc sobie grzecznie poczekam na ta wizyte, bo nie mam sie czym denerwować, badanie jest w szpitalu dla dzieci, więc myśle, ze sprzęt mają dobry:tak:

PS Ehtelko tule mocno, nie denerwuj sie to nie koniec świata, podejdziesz ponownie i juz, buziaki!

Gratuluję udanej wizyty:)
 
ehtele przykro mi, wiem co przeżywasz ja tak miałam pare lat temu i wogóle odpuściłam:( szkoda słów na cymbała!

bombusia gratuluję udanej wizyty, ja też słyszałam że maluszki moga się odwrócić nawet parę dni przed porodem, moja położna na szkole rodzenia mówiła że one maja jakieś metody na to żeby dziecko sie przekręciło nawet jak na porodówce będzie jeszcze inaczej ułożone:), bądźmy dobrej mysli, ja też jeszcze nie wiem jak mały jest ułożony, wizyta za 2 tyg.
 
Ostatnia edycja:
bombusiu super wiesci- gratulacje!!!!!!!!!!!

ethele nie przejmuj sie- nie tym razem to nastepnym. luszie po 13 razy zdaja - wiem ze to zadne pocieszenie ale zobaczysz w koncu sie uda:))))))))))))

no i gdzie ten kurier? ial byc miedzy 12 a 14- sam do mnie napisal!!!!!!!!!!! oj oj
 
Ehtele kochana nie przejmuj sie oni tacy sa imbecyle! Mojego T tez dwa razy przydupił na wymuszeniu pierwszenstwa... Ehhh jestem pewna ze jedziesz bardzo dobrze ! Tylko trafił ci sie glupek..... Tule mocnooo :*

Bombusiu - super wiesci :* Ciesze sie bardzo ze z maluszkiem wszystko wporzadeczku :)
 
kassiu - pewnie bedzie miedzy 14 a 15 jak to facet...

fiuufiuu - ;) próbuję odczytac przesłanie ;) Zaopatrzyc się w parasolkę i wypróbować na osobniku M? ;P Z tym arbuzem genialne :p

Bombusiu - dobrze,że wszystko ok. Do 20 lipca niby dalko, ale jak to dobry lekarz to warto poczekać.

ehtele- jejku,współczuję :( Tyle nerwów,przygotowań i znów nic. Upierdliwy ten egzaminator :-/ Może faktycznie lepiej odczekać, urodzisz, uspokoisz się i inaczej do tego podejdziesz? Nie poddawaj się!!
 
reklama
ehtele, nie lam sie. Nastepnym razem zdasz. :) Bedzie dobrze. :) Zobaczysz. :)

Bombusia, fajnie, ze wyniki ok. No, termin wizyt echa mamy podobny. Ja ide 17.07. ;) I tez to najlepszy specjalista w okolicy. A ze przyjezdza raz w miesiacu to musze czekac i koniec. ALe jak mus to mus. A ile Twoj maluch juz wazy? :)

Co do fikolka, to dziecko nawet na dzien przed narodzeniem moze sie obrocic. Poznalam ostatnio pewna mamusie, ktora ma juz roczna core, ale jest z druga w ciazy. Tez sierpniowka. No ale ta starsza to z maja ubieglego roku. Urodzila sie nie doc, ze tydzien po terminie to cala ciaze byla glowkoa do gory. Do piero dwa dni przed porodem (czyli i tak po terminie) obrocila sie glowka w dol. :) Takze dziewczyny, nie wszystko stracone. ;)
 
Do góry