reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witam wieczorem!
Oceny wszystkie wystawiłam i mam już naprawdę wolne:happy2: W przedszkolu na zebraniu byłam-bardzo mi się tam spodobało-fajne panie nauczycielki, dyrektorka też niczego sobie i samo miejsce-po niedawnym remoncie prezentuje się świetnie:-) Później pojechaliśmy do teściowej na imieniny i trochę ciasta z truskawkami się najadłam:-p
Z gorszych wieści-to mam dziś cały dzień bóle brzucha-nawet wzięłam czopek Scopolanu-niby pomogło, ale po kilku godzinach znów wróciło... Co dziwne brzuszek nie jest twardy, a mała cały czas się wierci:blink: Zobaczymy co będzie jutro-jak dalej będzie boleć, to trzeba będzie się skonsultować z lekarzem:sorry2:
Ehtele-super blog:tak: I oczywiście trzymam kciuki za jutro-dasz radę:-)
Polianna-sery typu camembert i feta możesz jeść jeżeli są z mleka pasteryzowanego, bo to tylko o to chodzi, żeby nie załapać listerii:tak: Zachowanie Twojego M jest niedopuszczalne, szczególnie, że Ty przecież jesteś w końcówce ciąży, cały dzień zajmujesz się dzieckiem, a on przychodzi i śpi:no: Nie robiłabym mu w ogóle obiadów... Niech doceni to co ma:blink:
Navijka-moja mała w brzuszku też szaleje:tak: Mój M też gotuje, ale jaki bałagan po tym jest w kuchni:szok:
Niuunia-trzymam kciuki za Was:tak: Wracaj szybko ze szpitala;-)
Ewelinka-ja też na Twoim miejscu zgłosiłabym się do tego szpitala-upałów przecież już nie ma i to puchnięcie nie jest normalne:sorry2:
Ciamajdka-gratuluję T. pracy:happy2:
Bogusia-jadłam kiedyś takie brokuły u znajomych-pycha:-p Wrzuć ten przepis na wątek kulinarny:tak:
Martuśka-gratuluję udanej wizyty:tak: Duża ta Twoja dziewczynka;-)
Anecia-i Ty do szpitala:-( Niech Ci szybko unormują cukier:tak:
 
reklama
polianno ja bym jeszcze zastosowała inną metodę kiedyś tak zrobiłam na początku jak wprowadziłam sie do mojego męża i zaczął traktować mnie jak praczkę , sprzataczkę i gotowaczkę, nie prałam jego rzeczy zwłaszcza ze rozwalał je po całym pokoju zamiast wrzucic do kosza na pranie, ograniczałam sie tylko do wrzucenia ich do jego szafy z ciuchami czystymi, jak zaczeło ładnie tam pachnieć to zwatpił, nie gotowałam i nie sprzatałam! wciąz słyszałam że nic nie robię jak mam wolne od pracy więc mu udowodniłam że nic nie robię:) ty tez możesz powiedzieć że nie miałaś czasu bo musiałaś wyjść ze swoim psem, musiałaś zająć sie swoim dzieckiem i nie miałaś czasu, jak bozia rączki dała to sam sobie zrobi.
 
Monia niezły pomysł,... może na niego to zadziała, Polianno myślę, że warto spróbować... czegokolwiek... może metoda Moni otworzy mu oczy...
 
Pajeczko, jeszcze jedno pytanko mam: czy jak zamawiam na tej stronie internetowej, to odbieram i płacę w aptece i to jest ta cena, jak w internecie, tak??

Tak przy zamówieniu i zalożeniu konta wybierasz sobie aptekę najlepiej najblizej Ciebie w której odbierasz zamówienie i oni wszystkie info przysyłają Ci na podanego maila , ale najpierw chyba trzeba się tam zalogować no i warto sobie tą karte od razu założyc :) i to są ceny te z internetu a czasami nawet tańsze wskakują przy samym płaceniu bo kiedyś tak miałam,z e zamawiałam magnez w internetowej byl po 6,70 w stacjonarnej po 8,90 a ja płaciłam 5,10 bo byl jakis rabat :)

polianno ja bym jeszcze zastosowała inną metodę kiedyś tak zrobiłam na początku jak wprowadziłam sie do mojego męża i zaczął traktować mnie jak praczkę , sprzataczkę i gotowaczkę, nie prałam jego rzeczy zwłaszcza ze rozwalał je po całym pokoju zamiast wrzucic do kosza na pranie, ograniczałam sie tylko do wrzucenia ich do jego szafy z ciuchami czystymi, jak zaczeło ładnie tam pachnieć to zwatpił, nie gotowałam i nie sprzatałam! wciąz słyszałam że nic nie robię jak mam wolne od pracy więc mu udowodniłam że nic nie robię:) ty tez możesz powiedzieć że nie miałaś czasu bo musiałaś wyjść ze swoim psem, musiałaś zająć sie swoim dzieckiem i nie miałaś czasu, jak bozia rączki dała to sam sobie zrobi.

Zgadzam sie ja bym tak zrobiła w końcu nie jesteś jego służącą niech też poczuwa się do obowiązków w końcu Ty wychowujesz dziecko a za niedługo i drugie wiec nie bedziesz miała tak szasu, zeby wszystko porobić sama.
 
Polianno - dolaczam sie do dziewczym i tulam cie mooooocno - wiesz ze wszystkie myslami jestesmy z Toba!

Akcja sprzatanie u tesciowej zakonczona - moj M jak mu o tym brzuchu powiedzialam to mi ZABRONIL!!! A zreszta faktycznie juz przegina bo ona pracuje 3 razy w tygodniu po 5 godzin, wiec ma czas zajac sie domem...Ja tak bardziej z przyzwoitosci (no bo u nich mieszkamy w koncu) i nawyku - tak zostalam wychowana ze nie moge na syf patrzec (za co dziekuje Ci z calego serca Mamuniu:***) Teraz to sie chyba bede musiala troche przyzwyczaic, no ale u nas w sypialni to napewno brudno nie bedzie...

UWAGA - JUTRO NA BB NIKT NIC NIE PISZE BO WSZYSTKIE TRZYMAMY KCIUKI - ZA EHTELE ZA PRAWKO, ZA NASZE SZPITALNE DIEWCZYNKI, ZA BOMBUSIE NA USG NO I ZA RESZTE WIZYT:tak::tak::tak:

By the way - Ehtele - blog kulinarny super! Ja to bym ta babe gonila zajechala jej droge i do rekoczynow by tez doszlo:wściekła/y: kobiety w ciazy grozne sa:)
Pati - polskie szpitale znam jak drugi dom z racji zawodu mojej mamy, a teraz bedzie pierwszy raz i w dodatku za granica. Nie mam pojecia nawet o zwyczajach tj. czy sie cos daje jakies kawy kwiaty i koperty - total zielona jestem w tej kwestii
 
Właśnie jestem po kłótni z moim M... Wyszedł do sklepu a ja nie wiem czy krzyczeć czy ryczeć. Stwierdził,że skoro mogłam z siostrą iść na 5h spacer ( z dziećmi na plac zabaw...faktycznie) to mogę też nosić ciężary i że łóżko mógł zamówić z wniesieniem i przywozem skoro to był taki problem dla mnie to wnieść albo w ogól po nie nie jechać. Cóż...podobno też wszyscy ludzie po 8h pracy śpią a pies był moim pomysłem i mam z nim chodzić,on pracuje i nie będzie. Sporo jeszcze podobnych genialnych twierdzeń padło i mówiąc szczerze jestem rozbita jak paczka dropsów.

polianno
współczuję - ale pomyśl, może ON mógł mieć zły dzień !!! i po prostu Ty byłaś najbliżej i dlatego to na Tobie skupiło się wyładowanie złych emocji z całego dzionka !:wściekła/y: nie wierzę, że tak właśnie myślał ! - chlapnął i będzie żałował !:baffled: - zapewne już żałuje i jak wróci ślicznie Cię przeprosi :tak: Pozdrawiam i nie denerwuj się - nie warto Lili denerwować :no:
 
reklama
Polianno - współczuje, brak słów, trzymaj się kochana
Navijko - ja nawet o polskich niewiele wiem, nikt z rodziny w służbie zdrowia nie pracuje, może napiszesz parę wskazówek skoro wiesz co nieco od mamy?;-) dobrze ze odpuszczasz z tym sprzątaniem, trzeba dbać o siebie, tym bardziej ze co raz więcej z nas ląduje przedwcześnie na IP:-(
spokojnej nocki dziewczynki, zmykam do łóżeczka
 
Do góry