reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Bombusiu a to czasem nie jest w takiej bramie co sie wchodzi ten sklep??
Bo kiedys tam chyba byłam i to jest taki mały sklepik jak pamietam? Byłam tam dawno temu jak jeszzce w ciazy nie byłam hehe ... jesli chodzi o ten sklep

Czekoladako tak to jest ten sklep.

Zrobiłam nie lada wyczyn mianowicie...ogoliłam sie, było ciężko, ale z lusterkiem dałam rade hi hi:)
 
reklama
Właśnie jestem po kłótni z moim M... Wyszedł do sklepu a ja nie wiem czy krzyczeć czy ryczeć. Stwierdził,że skoro mogłam z siostrą iść na 5h spacer ( z dziećmi na plac zabaw...faktycznie) to mogę też nosić ciężary i że łóżko mógł zamówić z wniesieniem i przywozem skoro to był taki problem dla mnie to wnieść albo w ogól po nie nie jechać. Cóż...podobno też wszyscy ludzie po 8h pracy śpią a pies był moim pomysłem i mam z nim chodzić,on pracuje i nie będzie. Sporo jeszcze podobnych genialnych twierdzeń padło i mówiąc szczerze jestem rozbita jak paczka dropsów.
 
polianno trzymaj się jakoś, brak słów, normalnie ja bym go chyba zastrzeliła....bardzo mi przykro, że musisz znosić takie jego zachowania, a jeszcze bardziej przykro się robi, że mąż może mieć taki stosunek do żony... i to jeszcze w ciąży
ale musisz być silna dla swoich dzieciaków


Kobietki, mam pytanie z innej beczki, potrzebuję dużego sklepu z wózkami w okolicach Sosnowca?? tzn, taki co ma dużo wózków do poogląania, bo jutro jadę właśnie do S-owca i chciałabym może wybrac w końcu ten " jedyny" model...
 
Ostatnia edycja:
Właśnie jestem po kłótni z moim M... Wyszedł do sklepu a ja nie wiem czy krzyczeć czy ryczeć. Stwierdził,że skoro mogłam z siostrą iść na 5h spacer ( z dziećmi na plac zabaw...faktycznie) to mogę też nosić ciężary i że łóżko mógł zamówić z wniesieniem i przywozem skoro to był taki problem dla mnie to wnieść albo w ogól po nie nie jechać. Cóż...podobno też wszyscy ludzie po 8h pracy śpią a pies był moim pomysłem i mam z nim chodzić,on pracuje i nie będzie. Sporo jeszcze podobnych genialnych twierdzeń padło i mówiąc szczerze jestem rozbita jak paczka dropsów.

jejku jak on moze cie tak traktowac... przepraszam ze to pisze ale to jest chore jakies!
Fakt faktem ja sie ze swoim kloce ale w zyciu takich akcji by mi nie wystawił!
Moim zdaniem powinnas z nim powaznie porozmawiać..
 
Właśnie jestem po kłótni z moim M... Wyszedł do sklepu a ja nie wiem czy krzyczeć czy ryczeć. Stwierdził,że skoro mogłam z siostrą iść na 5h spacer ( z dziećmi na plac zabaw...faktycznie) to mogę też nosić ciężary i że łóżko mógł zamówić z wniesieniem i przywozem skoro to był taki problem dla mnie to wnieść albo w ogól po nie nie jechać. Cóż...podobno też wszyscy ludzie po 8h pracy śpią a pies był moim pomysłem i mam z nim chodzić,on pracuje i nie będzie. Sporo jeszcze podobnych genialnych twierdzeń padło i mówiąc szczerze jestem rozbita jak paczka dropsów.

:-( przykro mi, ale nie denerwuj sie bo szkoda nerwów a denerwujesz maluszka. Szkoda, ze Twoj mąż nie mysli o Tobie. Tulam Cię

polianno trzymaj się jakoś, brak słów, normalnie ja bym go chyba zastrzeliła....bardzo mi przykro, że musisz znosić takie jego zachowania, a jeszcze bardziej przykro się robi, że mąż może mieć taki stosunek do żony... i to jeszcze w ciąży
ale musisz być silna dla swoich dzieciaków


Kobietki, mam pytanie z innej beczki, potrzebuję dużego sklepu z wózkami w okolicach Sosnowca?? tzn, taki co ma dużo wózków do poogląania, bo jutro jadę właśnie do S-owca i chciałabym może wybrac w końcu ten " jedyny" model...

Olu dużo wózków jest w Będzinie sklep nazywa się dziecięce marzenia tam masz dużo wózków do pooglądania. I jeszcze jest jeden sklep w Będzinie w tych samych okolicach, ale niestety nie pamiętam nazwy:-(
Wiem,z e jeszcze w centrum Sosnowca jest taki sklepik, ale tam moze pare wózków jest.

HMM mój mąż ogląda mecz hmm z zamkniętymi oczkami :-p
dobra zmykam dobranoc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pajeczko, jeszcze jedno pytanko mam: czy jak zamawiam na tej stronie internetowej, to odbieram i płacę w aptece i to jest ta cena, jak w internecie, tak??
 
reklama
Polianno współczuję przejść z chłopem. Czasami tak jest, że chce się im nogi z d**** powyrywać, bo nic lepszego do głowy nie przychodzi. Jutro będzie lepiej :)
 
Do góry