reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Bombusiu ja chetnie bym sie wprosiła na retkinie pozajadać lodow ale juz sie ograniczam z tym jedzeniem bo jak patrze w lustro i na te "boczki" to az mi sie słabo robi :-(

Polianko olej faceta... ja tak czasem robie i pomaga.. wiadomo faceci sa wkurzajacy a czasem bardzo kochani.. niestety trzeba to przeczekac jak jest zle ;/
 
reklama
niunia i różyczka w szpitalu! masakra jakaś dziewczyny trzymajcie się!

ewelinka a ty na co czekasz pakuj sie i na IP

olu z łóżeczka ciesze się bardzo mam nadzieję że chociaż pooglądam je dziś w częściach jak mąz wróci z garażu bo musimy zobaczyć czy wszystko jest:)
ciamajdko T zuch chłopak:) pogratulować pracy!

nektarynko przykro z powodu babci:(

polianno tulam i już nic nie komentuję!

martuska gratuluję wizyty:) i trzymam kciuki za specjalizację:)

ehtele ty nasza kuchareczko:) podziwiam tylko!

u nas pada deszcz fajne powietrze się zrobiło, właśnie mój mąz mi się pytał co ja taka senna jestem, a ja dzis 2 drzemki w ciągu dnia walneła:) więc mu powiedziałam że chyba zaczyna się czas leżenia, marudzenia i nic nie robienia bo na nic nie mam siły!

ps.jeszcze Anecia do szpitala ! trzymaj sie kobietko.
 
Ostatnia edycja:
Anecia - trzymam kciuki - w sumie to dobrze - unormują Ci wszystkie wyniki i będziesz spokojniejsza - powodzenia - koniecznie weź sobie nr tel. od którejś żeby nas informować...

Bombusiu
- może się powtarzam, ale Twój mąż to na prawdę anioł!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Witam, kochane wieczorkiem ale tylko na chwike i skrobne tylko tak cus ogolnie bo jestem padnieta!!!! W zasadzie dzisiaj nic nie robilam a sil mi brak:-(. No z wyjatkiem zbierania truskawek:-) pojechalismy dzisiaj przed poludniem z m na pole do bambera po truskaweczki i w 15 minutek 5 kilo uzbieralismy:-D( tak sie zapendzilismy) jak sie zbiera samemu zawsze jest taniej a jak smakuja mniam mniam takie swiezutkie z pola!!!! no nie mowiac juz o tym ze przy zbieraniu mozna sie juz sporo najesc ;-) haha A tak caly czas leze bo brzuch mi dzis starsznie twardnieje:-(

Trzymam mocno kciuki ze dziewczyny ktore musza w szpitalu byc!!!!
I gratuluje wszystkim dziewczynom dzisiejszych wizyt!!!!

Ciamajdko gratuluje nowej pracy dla Tobiego!!!!
Nektarynko zdrowka dla babci!
Ewelinko do szptala jak mus to mus!!!
Ehtele bandaz juz mam przygotowany na jutro ;-) zeby te kciuki mooocno trzymac!!!!
buziaczki dla wszystkich , wybaczcie ze nie pisze do wszystkich plis,plis
 
Anecie trzymaj sie...

Bombusia no no, super ten twoj M., pozazdroscic tylko;)

Ehtele oj kurcze, wlasnie na drodze tak jest... czasem trafi sie jakis "debil" i problem gotowy; ktos moze byc super kierwoca, ale jak trafi na kogos takiego to moze byc nieciekawie... dobrze, ze wszsytko skonczylo sie dobrze...
odpocznij sobie dzis, a jutro bedzie na pewno ok, ma byc ladna pogoda:)

monia ja tez od paru dni mam lenia, nie wiem o co biega, nigdy tak nie mialam, mam nadzieje, ze mi przejdzie, bo obawiam sie, ze gdbyby nie przeszlo to moglabym urosnac do rozmiarow malej slonicy:/

kobietki, odpoczywajmy wiecej, bo za duzo nas juz na IP i w szpitalach, nasze dzieciaczki jeszcze troszke musza pomieszkac w naszych brzuszkach....
 
Kochane bo nie odpisujecie na watku o zakupach wiec tu zapytam czy macie moze dobrego sprzedawce na allegro co do pieluszkow tetrowych białych jak i kolorowych ze wzorami oraz flanelowych ze wzorami.


monika8112- ja tez strasznie ostatnio mam chec leniuchowania i nic nie robienia po prostu masakra !

Tak własnie dziewczyny ODPOCZYWAJMY...
 
Kochane bo nie odpisujecie na watku o zakupach wiec tu zapytam czy macie moze dobrego sprzedawce na allegro co do pieluszkow tetrowych białych jak i kolorowych ze wzorami oraz flanelowych ze wzorami.


monika8112- ja tez strasznie ostatnio mam chec leniuchowania i nic nie robienia po prostu masakra !

Tak własnie dziewczyny ODPOCZYWAJMY...


co do sprzedawcy to większość z nas kupowała u rodzyneczki ja właśnie czekam na paczkę od niego:) inne rzeczy tez ma i w miarę tanie:)
 
Ehtele wiesz czasami to jak na drodzę widzą L to zamiast się usunąc i rozumiec, ze ktoś sie uczy to tak po złości robią wstrętna fran...ciszka to była bleeeee, bandaż mam nawet elastyczny na jutro kochana także spoko ręce pozawijam po łokcie
Monika je też nie mam pieluch tetrowych ZERO prosze o stronkę!!!
Czekoladka zapraszam serdecznie hi hi, a wiesz, ze u nas na ul. Próchnika 8 jest sklep-komis ze wszystkim dla dzieci???? tam jest duzo fajnych rzeczy, Kiniusia Ci też potwierdzi i tam sa najlepsze pieluchy tetrowe w Łodzi i tanio!!!! ja tam juz byłam i tam sie wybieram po te pieluchy i może inne rzeczy, bo ma tanio butelki i inne różności
Lea no proszę sama zbierałaś truskawki, podziwiam z brzuszkiem to nie za wygodnie pewnie, to już poleż kochana, ale smak musiał być wyjątkowy to fakt:)

Ja jutro rano Mamuśki ide do gina z wynikiem mojego USG i echem serca zobacze co powie, trzymajcie za mnie i mojego maluszka kciuki !!!!
 
reklama
Do góry