reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witam dziewczynki, ja właśnie pożegnałam rodzinkę i siadłam was trochę poczytać;)

Cieszę się, że upały minęły bo wczorajszy dzień od rana do 17tej przeleżałam, na nic nie miałam chęci i sił.
W nocy jeszcze dopadł mnie taki ból brzucha, dziwny bo tylko po lewej stronie brzucha, promieniował na pachwinę i z każdym ruchem się wzmacniał.
Tragedia, trwało to dobre 15 minut z trudem usiadłam zaczęłam głęboko oddychać i ból przeszedł.
Bałam się, że zaraz usłyszę odgłos pękającego balona wewnątrz brzucha (tak miałam w pierwszej ciąży) i wody mi odejdą.

Zastanawia mnie tylko to, że większość bólów brzucha jakie mnie nachodzą pojawiają się w nocy lub nad ranem.
Wterdy gdyby się wydawało,że organizm odpoczywa i jest rozluźniony.
I jeszcze się Wam pożalę, że puchną mi nogi lecz prawa bardziej i prawa ręka mi drętwieje z lewą stroną samej siebie nie nam problemu;)
To tyle jeśli chodzi o moje żale.

Pozdrawiam Was serdecznie:-)
 
reklama
Ehtele - dołączam się do prośby o wrzucenie na odpowiedni wątek przepisu na ciasto:tak:, tak się nie robi - żeby takie zdjęcia pokazywać aż wszyscy ślinotoku dostają:-D
Cayra - objawy które opisujesz wskazują na alergię, może warto podejść do lekarza bo dość długo cię męczy, nie masz czegoś nowego w domu co mogłoby powodować objawy alergii? no chyba że masz uczulenie na coś co aktualnie pyli - wtedy to już nic nie poradzisz. Pij wapno, weź profilaktycznie rutinoscorbin i idź do lekarza, podobno są leki które w późniejszym etapie ciąży można przyjmować - mówił mi kiedyś lekarz i położna ze szkoły rodzenia ale teraz nie pamiętam. I życzę żeby szybko przeszło:tak:
Jeśli chodzi o stanik do karmienia to też nie wiem jak z rozmiarem... położna ze szkoły rodzenia radzi żeby wziąć taki z miseczką o 2 nr większą:szok: ale nie wiem czy to nie przesada... z 2 str mają tam jeszcze wejść wkładki laktacyjne, no i dobrze by było żeby ten biust miał się w staniku dobrze i wygodnie a nie pouciskany ze wszystkich stron. Nie chcę też kupić a potem co chwilę kupować inny - szkoda kaski...Doświadczone Mamuśki poradźcie co robić???:sorry2:
 
kiniusia gratulacje wizyty- duzy ten twoj synek:))))))) super.

ola leniem sie nie przejmuj- mi sie ostatnio tez nic nie chce.

ciamajdko dobrze ze sie pogodziliscie:))))))))))) moze bedzie mily wieczor???????

różyczka ty dbaj o siebie. jak nie przechodzi to moze lepiej ze bedziesz w szpitalu- tam masz stala i fachowa opieke. z zakupami towcale duzo ci nie zostalo- dasz rade:)

pajkaa biustonosz ten najbardziej mi sie podoba
BIUSTONOSZ **ROXY** do karmienia 80 B NOWOŚĆ!!! (1074464220) - Aukcje internetowe Allegro
a koszulka ta
###Nowość TOP do KARMIENIA-ALLES Mama DREAM 80 B (1065684164) - Aukcje internetowe Allegro

fiufiuu gratulacje oddania pracy- super ze mam juz to za soba:))))))))) teraz odpocznij i wracaj do nas.

zrobilam sobie 2 godzinna dzremke i teraz czuje sie znakomicie!!!!!!!!!oczywiscie obudzilam sie glodna i musialam zjesc 2 buleczki i jestem happy:)))))))
a z tym rozmiarem biustonosza to tez sie zastanawiam- ja mysle ze chyba trzeba wziasc 1 rozmiar wiekszy niz ten ktory teraz nosimy ale nie wiem.
 
Fiufiu to gratulowac oddania i pracy i bedziemy trzymac mooocno kciuki 22 lub 23 :tak:

Riba mam pytanie jaki zamierzasz kupic proszek do ciuszkow dla bejbika bo ja kompletnie nie mam pojecia jaki tutaj mozna zakupic ( myslalm ze poprostu nie bede cudowala i od poczatku w tym co swoje ciuchy piore Ariel) ale cus mi ostatnio mignelo ze Persil sensitiv czy jakos tak on sie zwie:confused: to chyba jakis taki delikatny on jest.:eek:

Kurcze wy jesteswcie niesamowite nawet staniki do karmienia kupujecie. Ja nawet o tym nie pomyslalm raz ze najpierw to ja musze pokarm miec ( bo jak nie bede miala czym karmic to po co mi taki stanik :eek:), dwa kompletnie niewiem jaki rozmiar skoro teraz mam juz miske D:szok: . No to teraz mam dylemat kupowac nie kupowac no a jesli tak to jaki rozmiar bo niby na poczatku to cycki jak giganty???????????? to moze ja jakies takie male namioty jednoosobowe sobie zakupie:no:
 
ehtele ciasto wymiata super smakowite
ciamajdka dzieki słonko za slowa otuchy, a z tymi naszymi chlopami to chyba juz tak jest mój cos sobie wczoraj ubzdural ze jestem na niego zla i ze hormony mi buzuja, ale ja nie wiem o co chodzi naprawde, zastanawiam sie moze nie kontroluje i nie pamietam jakis reakcji.
pajeczka moje cycuszki tez malutkie damy jakos rade z tymi cyckonoszami. ja nawet sobie nie wyobrazam jak bede karmic hehe.
kiniusia gratuluje udanej wizyty
kasia2506 dzieki :) ja to wszytko wiem ale czasem takie mysli no i nawet gorsze niestety.
Bombusia moj to chyba uparciuszek dobrze mu tak posladkowo bo czuje ze wedruje nozki prostuje ale nie chce sie obrocic i mam dwie golki jedna z prawej pupka i nozki i druga z lewej głowka.

Kurcze zastanawiams sie czy to normalne bo czuje jakies takie hmm dziwne jakby skurcze jakna okres. Bywaja takie skurcze? przejmowac sie nimi i panikowac?

lea a dlaczego mialabys nie miec pokarmu? ja kupilam proszek yelp ten razem juz z plynem do kolorow i białego.
 
Ostatnia edycja:
Kolumena no roznie bywa ( czyt. okropna pesymistka) z tym pokarmem:blink: jak bedzie pokarm i bede wiedziala jak te cycuchy beda wygladaly to chyba dopiero wtedy zakupie taki stanik no poprostu nie chce niepotrzebnie wydac pieniazkow ktorych za duzo niema. :sorry2:
 
ja ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że stanik o rozmiar większy od mojego standardowego C na nic mi się nie zdał - jedyne co robił to uciskał mi nabrzmiałe cycuchy podczas nawału, a bez stanika chodzenie nie miało racji bytu bo mleko ciekło niemal ciurkiem... lepiej jest mieć luz w staniku niż ucisk, bo każdy ucisk może spowodować zastój pokarmu i w konsekwencji nawet stan zapalny... teraz radzę kupić jeden stanik o rozmiar większy i poczekać na unormowanie laktacji - w większości i tak kupujemy wysyłkowo więc z dzieckiem nie będzie to taki kłopot uzupełnić zasoby stanikowe kiedy mleczarnia zdecyduje się już jaki program produkcji wybrać ;)
 
reklama
ja dostałam od przyjaciólki dwa biustonosze do karmienia biały i czarny z H&M bardzo fajne i wiem że nie były drogie ,niestety nie wiem tylko czy napewno były kupowane w Pl , ale jak się tylko dowiem dam znać
 
Do góry