reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witam!Dziś dzwoniła pani księgowa że są pieniądze ze szkoły do odebrania.Fajnie-jutro pójdę z Bartoszem po nowy materac do dużego łóżka dla Mikołaja bo ten co jest ma już 10 lat i jest sflaczały.Na razie mały śpi u siebie ale niedługo trzeba przyzwyczajać go do dużego jak to będzie musiał oddać.Chcę też pójść zapytać czy jest już nowy dowód(normalnie na 21. miał być) to bym poszła odebrać świadczenia rodzinne za maj a potem jeszcze 24.06.Trochę grosza wpadnie w tym miesiącu ale stale są jakieś wydatki no i odkładam na mieszkanko.Mam w domu sporo to na jakąś lokatę wpłacić najlepiej?Bo nie będę zakładać konta w banku żeby tylko wpłacać a i tak co miesiąc by odciągali na utrzymanie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
to załóż konto darmowe, zawsze jest mozliwosc od razu samodzielnie zalozyc na nim lokate, np. w mBanku.
i nie pisz kobieto ile masz w domu gotowki :-p
 
hehe dobre z tą gotówką :D popieram ząłożenie darmowego konta... choć tyle jest teraz ofert na rynku że gdybym tylko miała co zainwestować w jakiś bankowy produkt to chyba bym zwariowała :D

pajka jestem za nowym tematem.. nie wiem czy już jest 'relacje z sierpniowych porodów'? skoro już tak idziemy w ten "drugi etap" naszej grupki :D swoją drogą ciekawi mnie jak się utrzyma nasz sierpniowy wątek.. jakos sobie tego nie wyobrażam żebyśmy miały nagle przestać gadać bo urodziłyśmy :p

różyczka uważaj na siebie kochana i w razie czego leżi jak najdłużej inkubuj maluszka :) trzymam mocno za was kciuki!

kiniusia, martitka gratuluję udanych wizyt i radości z nimi związanych :) ojjj cosik ja się niecierpliwię przed moją wizytą..

polianna daj nam jakiś dymny znak co u ciebie :)
 
Pajka jestem za !!!!!!! zakładaj jak najbardziej:)
Monika kto dziś trzyma tyle kasy w domu???? i pisze o tym???? szybko je wynoś do banku!!!!!
Rózyczko to pisz smsy do nas, masz jakiś nr tel.???? trzymam kciuki abyście były dłuuugo w dwupaku jeszcze:)
 
2h sobie pospalam, a tu co 6 stron:szok::szok::szok: chyle czola dziewczynki :-D:-D:-D

navijka - ja przed ciaza mialam mega male piersi :zawstydzona/y: teraz mam rozmiar C i mysle, ze nie urosna juz. kupujac te C juz kupilam od razu takie do karmienia i mysle, ze w tych bede chodzic. jesli cos to wysle M, kupowalam w H&M Mama, wiec mi kupi wieksze. co do podkladow pod przesieradlo, ja kupilam specjalne nie przemakalne i przepuszczajace powietrze. ceratkowate ponoc nie sa dobre, bo materac wtedy nie oddycha. a braciszka masz superasnego. :-):-):-) ja mam tylko przyrodnie rodzenstwo, 10 lat mlodszy brat i 20 lat mlodsza siostra, ale ... to juz zupelnie inna historia.
Pajka - nie ma to jak popoludniowa drzemka. :tak::tak: szczegolnie z kims mieciutkim obok - mam na mysli mojego psiaka :-D
Martitka - gratuluje udanej wizyty:-D:-D ciesze sie, ze wszystko w porzadku:-)
Ciamajdka - fajnie, ze mialas udane spotkanie z brackim:-) wiele osob mowi, ze z rodzina to najlepiej na zdjeciu i to tylko w srodku, bo po boku moga cie wyciac:-D ale ja uwazam, ze rodzina to jednak rodzina i koncem koncow zawsze (przynajmniej ja i moj M) na nasze mozemy liczyc. natomiast przykro mi z powodu relacji z T. jego tekst z matka... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: najgorsze co moze byc dla nas, jak facet powie cos w stylu, "a moja mama..." - to se idz do niej!!!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ale doczytalam juz, ze przeprosil, ciesze sie. to wlasciwie jedyna opcja teraz dla nich. nie wnikac w nasze zachowanie, po prostu przepraszac:tak:
Aga_Natalia - super, ze juz wychodzisz:-D a jak Twoje malenstwa??
Black_Opal - kurcze, wszystkie torby kupujecie:-) mam ochote zadzwonic do muski i powiedziec - lec do biedronki kup mi torbe - a przeciez mam ich troche. chyba jestem stuprocentowym dzieckiem komuny :-D:-D:-D rzucili cos na sklep, nie wazne czy sie przyda, trzeba leciec i kupic:-):-):-)

Bombusia - ja tez dzisiaj wcinam wczorajsze ryneczkowe zakupy. czeresnie, malinki, arbuz i truskawki. czuje sie jak na diecie owocowej :-) mam tylko nadzieje, ze znowu nie skonczy sie jakas wysypka.
Ethele - no naprawde, zdjecie jak z gazety:tak: ale by sie zjadlo mmm
kassia181 - ja tez uwielbiam dostawac gratisy :-D probki itp.
Martuska - uwielbiam tortellini z pesto, powodzenia na jutrzejszym usg:-)
Bombusia - swietne zakupy:tak: mi jeszcze tyle brakuje :szok:

Kiniusia - super, ze wizyta taka udana:-)
Ola_ - ja sredno 2-3 dni w tygodniu mam mega leniai caly dzien leze :-D, a potem znowu przychodzi dzien, ze latam jak... i podryguje moim M:szok:
Bombusia - wlasnie, nie ma to jak lezenie u muski:tak::tak::tak: och jak zazdroszcze tym, ktore tak blisko domu sa. ale na bank mialabym z 5 kg wiecej gdybym cala ciaze z moja byla :-D:-D
kasia2506 - gratuluje dostania sie do przedszkola, wiem jakie to ciezkie. no to pierwsza rekrutacja za Wami :-)

wyprosilam mojego M i dzisiaj po pracy pojedzie do reala kupic mi proszek. juz tez chce prac tak jak Wy:tak:
a czy moglybyscie polecic mi jakis dobry pas poporodowy?
 
Ostatnia edycja:
Ehh ale dzien...
150 m2 wysprzatane (sypialni oprocz naszej nie ruszam, niech sobie kazdy swoj smrodek ogarnia)...no i nogi wydepilowane bo juz wolaly o pomste do nieba a cieplo znowu :p
Ehtele - mysle ze spokojnie zasluzylam dzisiaj na kawalek twojego ciasta:)))) dobrze ze biszkopty mialam jakies skitrane w szfce bo bym nie wyrobila ze slinotokiem:tak:swoja droga podziel sie przepisem - moze byc w watku kulinarnym.

Martitka, Kiniusia -gratuluje udanych wizyt - humorek na pewno dopisuje. A same bylyscie dziewczyny czy ze sprawcami....lol?
W moim szpitalu na drzwiach sali do Usg widnieje kartka ze osobom tow. wstep wzbroniony:szok: bo nie ma osobnego monitorka zeby sobie tatus polookal tylko lekarce przez ramie musialby...kombinujemy co zrobic zeby mojego M wpuscili...moze naklamiemy ze ja portugalskiego nie rozumiem ;P

Ktos pytal ile lat ma moj brat - w sierpniu skonczy 10 slodziak :-)
Ciamajdko - fajnie ze u was lepiej.
Moj M wczoraj byl jak na medal - jak mnie widzial taka wk....na, wzial mnie za lapke i mowi: no i po co sie tak denerwujesz, za 3-4 miechy bedziemy juz u siebie...no i nadstawil ramionka do pochlipania i poslimtania. Widac ma jakies ludzkie odruchy rowniez:))

Aga Natalia - fajnie ze juz do domciu, ale dziewczynki chyba jeszcze zostaja??? Pisz co i jak bo my tu wszystkie z ciekawosci umieramy...no i kciuki bola:)

Wlasnie zniknela Polianna, no i Fiuufiuu tez, ale ona chyba w tych wojazach z przesiadkami?? Czy znowu cos pokrecilam.

Pajka - te topy do karmienia to rewelka, mnie spanie w staniku tez nie bawi - bede musiala poszukac u siebie odpowiednika.
No i ponawiam pytanie SKAD WIECIE JAKI ROZMIAR TYCH STANIKOW???

Bombusia - fajne zakupy, skarpet jak dla druzyny pilkarskiej :p, a kaftanikow tez mam tylko kilka - do wietrzenia pepucha na poczatek, potem juz w body pojade.

Wszystkie pominiete osoby przepraszam - to nie z braku sympatii czy cus...Padam z nog po tym sprzataniu...a brzuch do kolan prawie i w pleckach lupie - ide sobie zalegac :)
 
reklama
Kasia gratuluję pzredszkola :) my musimy od razu w sierpniu zapisać małego bo u nas się około 2-3lat czeka :szok:
Monika dobre z tą kasą :sorry2:
Riba niestety ja nie miałam sie do kogo przytulic:sorry2:, ale pomaltretuje meza jak przybędzie :-p
Navijka MI CYCKI AŻ TAK ZA BARDZO NIE UROSŁY WIĘC KUPUJĘ SWÓJ NORMALNY ROZMIAR

zastanawiam się czy nie isc po Magnum :p
Boże ile ja jem :p
 
Do góry