reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
No właśnie czkawka jest inna - też pulsowanie -
A to pulsowanie jest jakby w środku pochwy, tuż na końcu...:) Dziwnie się o tym pisze hehehe:p


ja normalnie czuje jak mi sie brzuch napina partiami i robi twardy (tak jak masz skurcz np. łydki), tylko ze to nie boli w ogole, po prostu czuc lekki dyskomfort.
 
ethele jesteś "okropna" - jak można takiego smaka robić kobiecie w ciąży ?
zdążyłam wejść na forum BB a tu od razu widok takich pyszności :happy2::cool:
- no i muszę do kuchni lecieć coś zjeść - bo całą klawiaturę obślinię - hehehe:tak:
bombusia zakupy rewelka :-)
Aga_Natalia szybko wychodzisz do domku?-nie wiedziałam, że tak szybko po cc?
trzymaj się - wszystko będzie /musi być/ dobrze i oczywiście z niecierpliwością czekamy na zdjęcia małych gwiazdek ! :tak:
martitka-26 masz 100 % rację - ja też nie nadążam za naszymi brzuchatkami;-)
czyli super chłopczyk z Twojego synka -3,400 kg- to akurat- piszesz mężczyzna z bujną czupryną:-D -hmmm - zapewne przystojniak
kasia181 to z pocztą niezłe:zawstydzona/y: :wściekła/y:-ja tak miałam na wynikach - ale byłam purpurowa od stóp do głów:szok: :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
hej.... szkola rodzenia dzis zaliczona - fajnie dzis bylo dostalismy kupony na odebranie darmowych butelek i smoczka tommee timple :))))) no i zrobilam zakupki kupilam sliczne truskawki i sie objadam mniam

a tak pytanko co bylo ciekawego w DD tvn ? bo rano bylam w szkole rodzenia i nie widzialam
No było o tym jak ludzie nie chcą nam miejsc ustępować w ciązy i trzeba się prosić no ogólnie ŻENADA, to co nas spotyka na co dzień.........niestety:(

Ciamajdko wątek założyłaś nowy suuuper, ale emotki wymiatają poprostu:)
 
Ostatnia edycja:
Dzień doberek,
właśnie wróciliśmy do domku :tak::-)
Jesteśmy już po USG i wizycie u endokrynologa :-)
U endo, standardowo, wyniki ok, eythyrox dalej i koniec wizyty ;-)
Jeżeli chodzi o USG, to wszystko super :-)
Wszystkie pomiary na 33 tygodnie (HC, FL, OCF) i 34 tygodnie (BPD, AC) :-D:-D:-D
Mały waży już prawie 2,5 kg :szok::-) (2430 g) :-)
Położenie podłużne główkowe, postawa I :tak:
Łożysko położone w dnie, II st. dojrzałości, prawidłowa ilość płynu owodniowego :tak:
Jestem super zadowolona i przeszczęśliwa.
Niestety fotki standardowo nie dostałam :-( Ale ważne, że jest wszystko ok :tak:
Tydzień temu miałam usg w szpitalu robione jak leżałam i już wiem (co podejrzewałam), że lekarz zrobił je na odpierdziel się :dry:
U niego wychodziły jakieś dziwne pomiary, martwiłam się o FL, że ponad 2 tygodnie mniejsze, a tu lekarka bardzo dokładnie wszystko mierzyła i pokazywała co i jak i wszystko jest w porządku :tak:
Dziękuje dziewczyny za trzymane kciuki :tak::-)
Aaaa, zapomniałam powiedzieć, że Szymonek jest nadal Szymonkiem (nic mu nie zanikło, więc już chyba na 100% :-p) :-):-D
Teraz biorę się za szykowanie obiadu, bo zrobiłam przed wyjściem, ale trzeba podgrzać :tak: No i czas dalej za szykowanie się do ślubu :-D
Miłego dzionka życzę :-)
 
Dziewczyny, jestescie niemozliwe, za duzo piszecie;-)

Zanim zaczne Was nadrabiac chcialam sie tylko pochwlic, ze zaliczylam ostatnie usg , ktore oblicza wage urodzeniowa malenstwa.Victorek na dzien dzisiejszy wazy 2kg a przewidywana waga to 3400:-)Dodatkowo pan doktor przelaczyl na tryb 3d i poplakalam sie , malutki ma nosek po mamie i nawet bylo widac bujna czuprynke:szok:(szkoda tylko, ze nie wydrukowal mi tego zdjecia)

to gratulacje:)

Aga_Natalia
trzymaj się cieplutko nasza dzielna sierpniowa mamusiu :tak: Z dziewczynkami na pewno będzie wszystko dobrze, są objęte fachową opieką, więc nie może być inaczej! Gorąco Cię tulam :happy2:
Pajka[/B] ja proponuję Ci zadzwonić do tego sklepu i upewnić się czy aby mają ten adapter... Bo wiesz, producent może być przekonany, że go zapakował, a wcale tak mogło nie być :tak:

Biustonosza to ja nie kupuję. Nawet któraś z dziewczyn tu pisała, że ją taki denerwował i wolała zwykłych używać. Ja zobaczę po porodzie, bo aż takie niezbędne to to nie jest ;-)
:-)

ja własnie tam dzwoniłam i mi go nie dali leżyw sklepie:wściekła/y:

No a ja Was kochane zapraszam na ciasto z truskawkami, które wygląda sobie tak:

Zobacz załącznik 256004Zobacz załącznik 256005



Pajka ja też kupiłam staniki alles - polecam ten model - ładnie formuje piersi:-p
_____Biustonosz do KARMIENIA - ALLES Mama NEW 75 E (1045806051) - Aukcje internetowe Allegro

ja chcę ciasto ja :sorry2: a co do biustonosza też mi sie ten podoba, ALE ja mam małego cycka wiec w ogóle bede miała problem :wściekła/y:


Zobacz załącznik 256029Zobacz załącznik 256028Zobacz załącznik 256027
Takie moje małe zakupki: termoopakowanie, nie ze styropianu, podgrzewacz, zestaw skarpet za cąłe 1 zeta hi hi no i torba z Biedrony:)

PS nie patrzcie na meble z tyłu, bo mój M wczoraj wszystko opróżniał, bo on jak ma robote to już robi z tydzień wcześniej wszystko i wczoraj była wyprowadzka z szafek:)


Bombusiu śliczne zakupki:)

Dzień doberek,
właśnie wróciliśmy do domku :tak::-)
Jesteśmy już po USG i wizycie u endokrynologa :-)
U endo, standardowo, wyniki ok, eythyrox dalej i koniec wizyty ;-)
Jeżeli chodzi o USG, to wszystko super :-)
Wszystkie pomiary na 33 tygodnie (HC, FL, OCF) i 34 tygodnie (BPD, AC) :-D:-D:-D
Mały waży już prawie 2,5 kg :szok::-) (2430 g) :-)
Położenie podłużne główkowe, postawa I :tak:
Łożysko położone w dnie, II st. dojrzałości, prawidłowa ilość płynu owodniowego :tak:
Jestem super zadowolona i przeszczęśliwa.
Niestety fotki standardowo nie dostałam :-( Ale ważne, że jest wszystko ok :tak:
Tydzień temu miałam usg w szpitalu robione jak leżałam i już wiem (co podejrzewałam), że lekarz zrobił je na odpierdziel się :dry:
U niego wychodziły jakieś dziwne pomiary, martwiłam się o FL, że ponad 2 tygodnie mniejsze, a tu lekarka bardzo dokładnie wszystko mierzyła i pokazywała co i jak i wszystko jest w porządku :tak:
Dziękuje dziewczyny za trzymane kciuki :tak::-)
Aaaa, zapomniałam powiedzieć, że Szymonek jest nadal Szymonkiem (nic mu nie zanikło, więc już chyba na 100% :-p) :-):-D
Teraz biorę się za szykowanie obiadu, bo zrobiłam przed wyjściem, ale trzeba podgrzać :tak: No i czas dalej za szykowanie się do ślubu :-D
Miłego dzionka życzę :-)

Gratuluję udanej wizyty:)
 
Martitka, Kinusia gratuluję udanej wizyty:)
Dziewczyny, jestescie niemozliwe, za duzo piszecie;-)

Bombusia fajne zakupki:) no i znowu zrobiłaś mi smaka na truskaweczki ... no i co... no i muszę się ubierać i wychodzić z domu, a nie wiem czy mi się chce brrr

Ehtele wow, jestem pod wrażeniem, ciasto wygląda super:) a smakuje pewnie jeszcze lepiej;)

Aga_Natalia dobrze, że już wychodzisz, czekamy na relację:))

Martuśka powodzenia na usg:)) mnie tez szaczął twardnieć brzuszek, to chyba skurcze bh

powiem Wam, że znowu mam strasznego lenia.... okropnego... okropnistego... nic mi się nie chce robić, czeka zmywanie, czeka prasowanie, czekają inne sprawy domowe ... a ja nic.... bo mi się nie chce strasznie... dawno nie miałam takiego lenia:/
 
reklama
Kiniusia gratuluję udanej wizyty, czyli następny duży chłopczyk nam rośnie:)
Ola ja też mam lenia wielkiego, ale poczłapałam po owoce, bo wtedy nie ciągnie mnie do słodyczy oooo:)
Ciesze sie, ze na ten remont mnie nie bedzie w domu, tylko wrócę na gotowe, a u mamci to sie wyleże, ze ho ho:)
 
Do góry