reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Sierpień 2010

Pajeczko czekamy...

Ja oglądam TopTrendy... Edyta zarąbiście wygląda.... ma talent chociaż osobiście nie przepadam za nią ani za jej piosenkami...
 
reklama
Cześć Kobietki!!! Dłuuugo mnie tu nie było, ale długo by pisac dlaczego więc zrobię to trochę później bo teraz też niestety nie mogę. Ale ze zdrowiem u mnie wszystko OK, to sprawa innej natury. Jak Was poczytam od deski do deski od mojej ostatniej wizyty to na pewno się odezwe.

A póki co trzymam kciuki za Ciebie Pajeczko!!!!
 
my dalej czekamy plamienie sie zmniejszylo, za to cale krocze po tym badaniu mnie boli co za konował jeden masakra :(
 
Martitka to masz fajnie z tym „podglądem” dzidzi przy okazji:) A co do leżenia-mój gin (plus dwoje zaprzyjaźnionych ginów, z którymi się konsultuję) właśnie wcale nie kazał mi leżeć plackiem, tak jak mają zalecone niektóre dziewczyny. Powiedział oczywiście, że mam się oszczędzać, ale i krzątanie się po domu, i niemęczące spacerki mam jak najbardziej wskazane. Powiedział, że na tym etapie ciąży leżenie plackiem niczego już nie zmieni.



Pajeczko myślę o Was baaardzo ciepło, trzymaj się i dawaj znać. Wszystko będzie dobrze, zobaczysz:)
 
Hej dziewczyny,
chciałam się tylko odmeldować z wiadomościami, że dziś zaliczyłam resztę egzaminów i mam spokój na kilka m-cy, aż do następnego semestru :tak:
Teraz już będę całkowicie na bieżąco, bo już będę miała luz blues :tak::-)

Pajeczko, trzymam mocno kciuki. Wszystko będzie dobrze!!!
Dobrze, że plamienie się zmniejszyło i czujesz małego dobrze, ale z tego lekarza to konował-to fakt. :wściekła/y:
 
Kiniusiu gratuluję, dobrze, że już zakończyłaś sezon i zajmiesz się przyjemniejszymi sprawami:)

Ja dziś spędziłam miłe popołudnie na wsi, i-o dziwo-żyję, mimo bliskiego spotkania z ogromną łąką pełną pięknie kwitnących traw:) Co prawda jak ją zobaczyłam, mało nie padałam na zawał (ta trawa powinna być już ścięta), bo przypomniałam sobie, co było jak pyliła brzoza, a tu-proszę:) Zrobiłam też 30 km samochodem (łącznie), gin kazał ograniczać, ale tyle raz na tydzień, z długą przerwą pośrodku, to chyba jest ograniczanie:)
Jutro miała być leniwa niedziela, ale właśnie zapowiedzieli się goście na obiad i popołudnie...więc pewnie za dużo z Wami nie posiedzę, bo trzeba będzie coś przygotować. Na szczęście pojutrze poniedziałek:)
 
Pajeczko słońce trzymaj się...te plamienie jest systematyczne? Ciągle nowe się pojawia...matko mam nadzieję, że to nie wina lekarza...trzymam za Ciebie kciuki, myślami jesteśmy przy Tobie..koniecznie na informuj co się dzieje...:):):)

Kiniusia serdeczne gratulacje...no nareszcie będziesz juz na bieżąco:p:p:p

A ja dziś spędziłam miły wieczór - grill urodzinowy - szwagierki i szwagra... ojj i nawet spacerek zaliczyliśmy...piękna sobota..:):):):):)
oby wszystkie były takie...
 
reklama
Dziękuję dziewczyny :-)
Wuzelku, ja jeszcze nie poszłam spać ;-) Ale skoro już wszystkie się ululały to i ja się chyba położę :tak::-) I u mnie jutro miała być leniwa niedziela i też dooopa blada ;-) Koleżanka z paczkami dla malucha przyjedzie :-D
Ehtele, super, że spędziłaś taki miły wieczór :tak: Zgadzam się, oby wszystkie były takie :tak::-)
Olu_, dobranoc :-)
Pajeczko, i jak kochana?


To i ja Dobranoc mówię :)))
Do jutra dziewczyny :)))
 
Ostatnia edycja:
Do góry