reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2010

Ja tez siedzialam w domku 3 tyg i mi sie nudzilo ale musialam byc na L4. Mialam zapalenie pecherza (co chwila ostre klucia, bol nie do zniesienia) , zaparcia przez biegunki i inne atrakcje:-(Teraz mi juz lepiej ale jak wrocilam to w pr jest tragedia:-(Zebym mogla miec na rano, ale codziennie na 13 do 21 to tragedia i kierowniczka chce to wykorzystac ze jestem i mi dala teraz sb i nd( najwiekszy ruch) i teraz zas tak mam w grafiku:-(Zostane chyba ten tydz do konca bo tak to sciagnie dziewczyne z urlopu:-(
 
reklama
WItam
Ja też teraz na L4 i zastanawiam sie co robic dalej czy wracać czy nie. Z jednej strony dobrze ale z dugiej póki jeszcze brzuch nie duży i wszystko nie meczy można by posiedzieć w pracy. Sama nie wiem
 
ja mam to szczęście, że się nie przemęczam, bo studiuje- jestem na ostatnim roku więc zajęć mam jak na lekarstwo - powinnam siedzieć i pisać mgr- co nie za bardzo mi idzie, bo temat sobie wybrałam jak na doktorat :/
pracy szukałam przez 3 miesiące, a jak się dowiedziałam o ciąży to przestałam (swoją droga znalezienie jej to był istny koszmar i stres na maksa- bo co innego można zaproponować na kobiecie na pomorzu jak tylko seks telefon .... )

:-D:-D nie martw się tez przeszłam podobne oferty :tak::-D:-D ale to się nazywało pracownik biurowy:-D

Ja tez siedzialam w domku 3 tyg i mi sie nudzilo ale musialam byc na L4. Mialam zapalenie pecherza (co chwila ostre klucia, bol nie do zniesienia) , zaparcia przez biegunki i inne atrakcje:-(Teraz mi juz lepiej ale jak wrocilam to w pr jest tragedia:-(Zebym mogla miec na rano, ale codziennie na 13 do 21 to tragedia i kierowniczka chce to wykorzystac ze jestem i mi dala teraz sb i nd( najwiekszy ruch) i teraz zas tak mam w grafiku:-(Zostane chyba ten tydz do konca bo tak to sciagnie dziewczyne z urlopu:-(

ale ogólnie nie mozesz pracowac jak jestes w cazy na zmiany + weekendy musisz na to wyrazic zgode

ja widze po sobie, ze siedzenie w pracy to nic dobrego :( przynajmniej u mnie a jakiegos luzu nie mam a zle sie czuje to w domu sie poloze i juz książek jest duzo wiec mozna poczytac
 
Kto ma taką pracę w warunkach niezbyt dobrych to radziłabym na l4 ja też pracuję na stacji benzynowej i ze względu na warunki poszłam od 2 na l4 i na razie mam do 25 stycznia.Z nudą to fakt:/, ale zdrowie dziecka ważniejsze. Ja miałam takie warunki, że pracowałam 24h i cały czas przy komputerze na dodatek było bardzoo zimno i ubierałam się, żeby było mi jak najcieplej to tak samo jak koleżanka dostałam ochrzan wkurzyłam się i poszłam na l4.Ze względu też na moje dolegliwości są okropne dziś też się nie wyspałam:-(ja już naprawdę nie wiem co mam porabiać z tymi dolegliwościami i tym moim snem. Zasypiam normalnie może o godzinie 8 i śpię czasem do 11:szok:, ale noce mam ciężkie:/
 
Kto ma taką pracę w warunkach niezbyt dobrych to radziłabym na l4 ja też pracuję na stacji benzynowej i ze względu na warunki poszłam od 2 na l4 i na razie mam do 25 stycznia.Z nudą to fakt:/, ale zdrowie dziecka ważniejsze. Ja miałam takie warunki, że pracowałam 24h i cały czas przy komputerze na dodatek było bardzoo zimno i ubierałam się, żeby było mi jak najcieplej to tak samo jak koleżanka dostałam ochrzan wkurzyłam się i poszłam na l4.Ze względu też na moje dolegliwości są okropne dziś też się nie wyspałam:-(ja już naprawdę nie wiem co mam porabiać z tymi dolegliwościami i tym moim snem. Zasypiam normalnie może o godzinie 8 i śpię czasem do 11:szok:, ale noce mam ciężkie:/

ja kładłam sie o 9 i wstawałam o 11 następnego dnia :szok: tylko raz na siusiu wstaje ale da sie wytrzymac
 
Przedtem to bylo mniej niz 20 tyg jesli chodzi o urlop macierzynski. A na zmiany moge pracowac o ile to nie sa nocne zmiany( tak znalazlam), nie dotyczy to ponoc dnia a o week nic nie znalazlam?nie ma szansy zebym nie robila weekendow:no:
 
Kachaa87
zapalenie pęcherza to nie jest nic przyjemnego boli jak skurczybyk:/ współczuję Ci:-(
Boli,piecze ból czasem jest tak okropny, że nie do wytrzymania:/
Nie wiem czy to dobry pomysł żebyś została jeszcze tydz. wsumie to twoja decyzja, ale musisz dbać o Siebie teraz to najważniejsze;-)
A Z l4 to jak mówicie przedłużyli i jest 100% płatne. Ja też od lekarza załatwiłam Sobie zaświadczenie do pracodawcy o ciąży do l4 jak brałam.


https://www.babyboom.pl/forum/members/kachaa87-69349.html
 
ja sie na samym początku gryzłam z tym L4 bo miałam od stycznia dostac awans, ale teraz sobie pomyslalam ze skoro widzą w pracy to pewnie nic z tego nie bedzie a nie bede sie zarzynała z powodu tego, zeby 200 zł na miesiąc dostac jak wroce dopiero pod koniec 2011 roku bo mam w planie jeszcze na wychowawcze isc na 6 miesięcy

Kacha ja na Twoim miejscu poszłabym na l4
 
Jak teraz pojde to zadek mi rowno kierowniczka obrobi...ona juz mi dogaduje, ze nie umie tego zniesc( chcialaby dziecko ale nie moze a ja chcialam i mam i to szybko)i zal mi tej dziewczyny bo ona non stop byla teraz w pr...spytam lekarza jutro co mi doradzi bo akurat on mi o L4 nie stwarza:tak:poza tym nie wiem co mi z moczem wyjdzie bo zawiozlam dzis do badania a on jakis taki metny byl i to ponoc nie za dobrze?Ja nie dostalam zaswiadczenia bo nie widzialam malenstwa ani serduszka nie slyszalam ale na L4 bylo wpisane ''B" co oznacza ciaze.
 
reklama
Poszukalam teraz o tym metnym moczu i znalazlam, ze oznacza ropne zapalenie pecherza:szok:To teraz juz w ogole sie boje jutrzejszej wizyty:szok:
 
Do góry