reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Hej dziewczyny:) Ja tez będę rodzic w sierpniu:) Na razie nie mam żadnych objawów poza tym, ze czuje się wzdęta. Mdłości nie mam i mam nadzieję, ze się nie pojawią. We wtorek mam pierwszą wizytę u gina. Już nie mogę sie doczekać:) mam nadzieję, ze wszystko jest ok....
 
reklama
Fajnie, że są takie fora na których można wymienić się opiniami itd.
O to masz fajnie:) moje już 2 było wczoraj za pierwszym razem jak byłam byłam w 4tyg i 4 dniu,a teraz jest to 6tydz i 6 dzień :)widziałam serduszko:)takie malutkie, ale piękne to jest i po prostu cudowne jak na monitorze USG widać takie malutkie bijące serduszko widok niezapomniany :) jeszcze żyję tym:p
A z tym muleniem, mdłościami oj myślę, że kiedyś to musi przejść bo już rady nie daje jak pisałam wcześniej :/ no cóż trzeba to przeżyć taka już Nasza uroda:)
Z Tą colą to ja też piję, ale łyka na jakieś kilka godzin co prawda trochę pomaga no i owoce.:)
 
Witajcie,
przede wszystkim gratuluję nowym przyszłym mamusiom.
Muszę się wam przyznać, że dzisiaj mojemu mężowi śniło się, że urodziłam córunię :)
Ciekawe czy jego proroczy sen okaże się prawdą:) czy tylko snem:)
buziaki
P.S. Ciekawa jestem jak się czujecie, u mnie przez chwilę było lepiej, ale znowu mdli, blee
 
U mnie dzis kiepsko,bo mój genialny maz niechcący obudził mnie i synka o 5.00,no i mały juz nie zasnoł.A ja z niewyspania witam sie z kibelkiem 3 raz:no::wściekła/y:
 
Witajcie dziewczynki:-)))
Ja spię na boku, choć nieraz zdarzy mi się przekręcić na brzuch.
W poprzedniej ciąży sypiałam całymi dniami i nocami-dosłownie!!!!
A teraz nie przesypiam całej nocy, ciągle się budzę wiercę, całkiem inaczej.
Czwartek już za 3 dni i wizyta u gina-nie mogę się już doczekać.Zdam wam relację po...mam nadzieję, że wszystko jest ok:-) :-)
 
Dziewczyny
ja mysle, ze nie nalezy do ciazy podchodzic na zasadzie, ze prawie niczego nie wolno. Spanie na brzuchu napewno nie zaszkodzi na poczatku ciazy dziecku. One ma tam duzo miejsca, chronia je wody plodowe itd. W nastepnych miesiacach w naturalny sposob przestaniecie tak spac bo bedzie wam niewygodnie. Natura jest od nas czesto madrzejsza.
Bedac w ciazy zaczynamy inaczej reagowac na pokarmy i odstawiamy te, ktore nie sa dla nas dobre. Jezeli organizm bardzo sie domaga czegos widocznie tego potrzebujemy.
Ja walczylam z muleniem od kilku dni, to nawet nie byly mdlosci tylko takie mulenie przez caly dzien. Przeczytalam, ze nalezy odstawic koffeine (kawe, herbate, cole) przerzucilam sie na owocowe herbaty i myslam, ze zwariuje. Pozniej przeczytalam na jakims forum, ze lekarze zalecaja troche coli w przypadku mdlosci, u mnie zadzialalo odrazu, wypilam co prawda nie prawdziwa cole tylko ta mieszana z sokiem pomaranczowym i poczulam sie jak nowo narodzona. Te owocowe herbatki odrzucilam bo na sam ich widok mam mdlosci. Robie sobie czarna cieniutka herbate z cytryna w torebce (wczesniej pilam mocne fusiste).
Popieram! też uważam, ze nie nalezy z niczym przesadzac. Natura i instynkty, to jest to czemu powinnysmy wierzyc :tak:
 
hello dziewczyni
ja fakt faktem do wc nie miałam jeszcze przytulania i mam nadzieje, ze do tego nie dojdzie. Ogólnie mdlki mnie strasznie, ale wymiotowac nie pojde. Na sok pomaranczowy dostałam mega uczulenia, ze szok jedyne co toleruje to sok z czarnej porzeczki, po którym mdłosci przechodzą. Słodycze odpadają bo na sam zapach mnie mdli za to mięso ach wcinac mogę kg a przed ciążą w ogóle mięsa nie jadłam bo nie lubiałam :szok: ja dzisiaj na urlopie na żądanie bo nie byłam w stanie isc do pray tak sie zle czuje, ale moja lekarka powiedziała jak sie żle ani czuje to dobry znak bo to znaczy, ze ciąża się dobrze rozwija.:-D
 
Czesc dziewczynki

Ja wczoraj pierwszy raz sie tuliłam z muszelką.. nie z rana tylko pod wieczór.. chyba Danio mi zaszkodziło.. poza tym jest ok.. w sobote bylismy u znajomej na urodzinach i troszke od tego siedzenia brzuch zaczął mnie bolec i zaczelam sie martwic ale jak tylko sie polozylam to ustalo.. w niedziele juz z bólem miałam spokój, gdyby jednak wczoraj byłoby to samo to poszlabym na wizyte u lekarza..

Pozdrawiam
 
Witam się z samego rana (powiedzmy, że z samego rana :-p:cool2:)
U mnie mdłości na razie ustały i mam nadzieję, że nie jest to znak, że jest coś nie tak. :szok: Piersi bolą niej, ale bolą. Mam wstręt na ogórki konserwowe, które tak uwielbiałam, za to, za lody dałabym się pokroić :sorry2::zawstydzona/y:
Na szczęście na razie daję radę się powstrzymywać i nie zajadam się słodyczami :tak:
Niestety, co do gina, myślałam, że znajomości coś dadzą i będę miała tą lekarkę, co moja siostra. Niestety znajoma mnie kompletnie w błąd wprowadziła i mogę się owszem zapisać, ale na czerwiec :szok::wściekła/y: Gdybym bez znajomości zapisała się w grudniu, tak jak chciałam, to wizytę bym miała, a tamta kazała się nie zapisywać w grudniu, tylko dzisiaj :wściekła/y: Od razu mi się ciśnienie podniosło i z bezradności się rozpłakałam. :-( Także moją prowadzącą zostaje ordynatorka ze szpitala, w którym chcę rodzić, ale jeszcze chodzę do innej ginki też na fundusz, bo się krócej na USG czeka. :tak: Także w środę mam wizytę i być może USG :tak: Później 14 stycznia wizyta u mojej prowadzącej i u niej już zostanę do porodu, już bez żadnych dodatkowych konsultacji :tak: (mam nadzieję).
Każdej z Was życzę miłego dzionka i jak najmniej mdłości :tak:;-):-)
 
reklama
Nektarynko podobno to normalne, ze jak duzo siedzisz to potemmoze brzuch bolec- ja tez tak mam dlatego jak siedze to duzo wstaje np w pracy, ale i tak ból jest - lekarka mówiła mi, ze to normalne i mówiła, ze jak bedzie mocno bolało to wziac nospe.

Kiniusia na czerwiec masakra:szok: to co o za lekarka :-)

ja na szczescie mam teraz juz swoją lekarkę ale i tak nie bede rodziła chyba tam gdzie ona pracuje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry