reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

WRCIŁAM z nocy muzeów. Jestem padnięta jak stara dętka, ale było miło. Teraz do wanny i wysoko nogi na noc:] miłej niedzieli kobietki.
 
reklama
Kolumnea, dzięki za link ze szkołą rodzenia. Właśnie czegoś takiego szukałam. Niestety nie mogę chodzić do szkoły rodzenia, więc chociaż teorię poznam :-).
Jeśli chodzi o rozstępy to narazie nic. Mam na udach, ale to pamiątka po odchudzaniu. Pępek dalej siedzi i jest tak głęboko, że nie wyobrażam sobie, żeby wylazł :D Dziewczyny, a macie już linea nigra? U mnie nic :-) może dlatego, że mam jasną karnację. Podobno u blondynek jest mniej widoczna lub nie ma wcale.

Pajka, uwielbiam te flipsy toffi! :tak: po takiej paczce mam dość słodyczy przez resztę dnia. Niesamowicie słodkie!

Ciamajdka, ja pierwszą zgagę w życiu miałam miesiąc temu i od tej pory mam ją codziennie, szczególnie jak wieczorem leżę w łóżku i już zasypiam... Wtedy dopada. Chyba muszę spróbować tego jogurciku przed snem.

Polianna, super, że mamy na forum taką ekspertkę! :tak: właśnie wczoraj pytałam o te pończochy w zwykłych sklepach z bielizną :zawstydzona/y: i nic. A jak juz to babki proponowały zupełnie coś innego. Ech. Te żylaki wyskakują mi tylko od kolan w dół (może więc wystarczą tylko podkolanówki? :-)) i rzeczywiście wieczorami pojawia się opuchlizna, a ból stóp już, o zgrozo, od połowy dnia :baffled: Jutro zapytam o nie w aptece.

Martitka widzę, że udany dzień miałaś. Super akcesoria i ubranka dla maluszka i rzeczywiście myslałam, że nowe!

Tak w ogóle witam się z wami ciężaróweczki. Widzę, że pogoda nie nastraja do wczesnych pobódek :) u mnie jest koszmar leje jak z cebra, ciemno jak w d*** i tylko żal mi pieska, bo nikomu nie chce się z nim wyjść na spacer :zawstydzona/y:
 
I ja się witam :-) Pogoda masakryczna, ciemno, pada. po połudnoi mamy mieć gości :-):-):-) W końcu mnie Ktoś odwiedzi na tym zad...... Moja bardzo dobra koleżanka przyjedzie z mężem i 6 m-cznym syneczkiem :-) Super.

Pozdrawiam Was wszystkie i miłej niedzieli.

PS: Ja jutro do stomatologa.... :sorry2:
 
Witajcie:)
ja dopiero wstałam... posprzątałam w kuchni i zjadłam śniadanie...
no i mam mały problem, nie wiem w którym momencie ale z lewej strony mi szczęka ze stawu wyskoczyła... czasami, bardzo rzadko mi się tak zdarza, i umiem sobie z tym radzić.. ale teraz nie pomaga nic... ani ziewanie, ani kołysanie dolną szczęką, ani wyciąganie do przodu, chowanie do tyłu, ani gryzienie chleba po przeciwnej stronie..
masakra, chyba będę jechac na IP żeby mi nastawiali...
na szczęście nie boli...

poza tym mimo że leje jak jasny gwint to jade za chwilkę na rynek... takie wielki, coniedzielny...
 
Hej laseczki
Hmmm a u nas dzisiaj nawet ładnie;-) nie pada i nawet coś przypominającego słońce zaczyna się przebijać:-) Nie mogłam wyleżeć w łóżku bo głodna byłam już bardzo i ściągnęłam męża po 9 na śniadanie:-D Teraz mam w planach wyciągnąć go z domu na spacer:tak: zobaczymy czy się uda bo z powrotem zadekował się w łóżku;-) Miłej niedzieli wam życzę.
saudades - linii ani śladu a blondynką nie jestem;-), natomiast ze 2 małe rozstępy znalazłam:-( ciekawe co będzie dalej
panienka - miłych gości:tak: u nas też ostatnio była koleżanka z mężem i 6-miesięczną córeczką - ale fajna ta mała:tak: ślicznie się uśmiecha
kasikz - wytrzymasz wytrzymasz, czego się nie robi dla maluszka:tak: no i powodzenia na wtorkowej wizycie
 
witam i ja w tą niezbyt piękną niedzielę:no:
wczoraj odebrałam mamę ze szpitala i parę godzin spędziliśmy u niej, prano, rozpakowywanie jakieś zakupy, dzisiaj muszą sobie poradzić beze mnie, w końcu jest jeszcze mój brat i tata.

wyobraźcie sobie że wczoraj pobeczałam się przez parówkę:-D
zachciało mi się na kolację a że były zamrożone to wrzuciłam je do wody bez obierania z flaka, jak juz były zgrzane to chciałam je obrać i zaczęła się masakra, bo razem z flakiem odchodziła parówka:no: dostałam takiego szału że zaczełam nią rzucać i oczywiście beczeć :baffled:mój mąż to siedział i nie mógł ze śmiechu, oczywiście obrał mi te parówki:)...
a żeby mnie dziś znów na płacze nie wzieło to na śniadanie zrobił pyszną jajecznice z cebulką i boczusiem i przyniósł mi ją do łóżka:-) kochany!


co do pępka to mój właśnie wylazł, wczoraj jak sie śmiałam i miałam odkryty brzuch to sie chował i wychodził:-D bardzo komicznie to wyglądało.
co do rozstępów to nowych nie mam, ale na pewno wyjdą bo moja mama też dostała w ciąży, a że to genetycznie się dziedziczy no to....
życzę wam miłej niedzieli
 
Witajcie babeczki;-)

Trochę naskrobałyście od wczoraj i to tak konkretnie:tak:

Może zacznę od tego, że leczo wyszło wyśmienicie:-) Zrobiłam ogromny gar, a zszedł cały:szok::-D Więc wieczorem padłam szybko, bo wysprzątałam mieszkanie, ugotowałam no i przyszliście goście...więc cały czas w biegu:tak: DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA INSPIRACJE I POMOC w zrobieniu leczo...na prawdę to niesamowite, jesteście w 100% niezastąpione...jesteście dla mnie źródłem wiedzy:-p:-p

Mam pytanie czy macie już skurcze przepowiadające??? Bo ja mam wrażenie, że u mnie zaczynają się pojawiać..trochę mnie to stresuje...bo sama nie wiem czy to to...jest to uczucie jakby pulsowania w dole, całkiem w dole:-p Doradźcie czy to normalne...

kasia2506 współczuję ostatnich stresów...ale tak jak napisały dziewczyny, jeśli da się to zrobisz to w godzinach pracy:tak:.
Pościel piękna no i przewijak w super cenie, chyba też go u tego sprzedającego zakupię;-)

fiuufiuu świetnie na Twoich stópkach te buty wyglądają...ale te beżowe rzeczywiście z rozmiarem do wymiany:tak: Moje na szczęście leżą idealnie...i już w nich na miasto wyskoczyłam:-D Są super wygodne...

martitka-26 normalnie obudził się we mnie demon gotowania:-D
A ubranek dostałaś mnóstwo...super:-) Troszkę mniej kaski wydasz przynajmniej...i fajniutka mata...
ojjj poszaleliście, a czemu zdjęcia tej komódki nie dałaś?/ Czkam, wrzucaj:-p:-p

martuśka85 ucz się ucz...żebyś miała wszystko z głowy do porodu:-p

Pajkaa no to super, że zmieniłaś zdanie:blink::blink:
Powiedz kochana w jakim salonie w Sosnowcu byłaś to może też skoczę...bo szukam jakiejś kosmetyczki, która zrobi mi fajnie hennę i wydepiluje brwi:-)
No i super, że niespodzianka się udała...:-):-)
Dlaczego ja słonko by wyszło Ty nie mogłabyś wyjść??:sorry2:
A co do bólu po bułeczkach to niestety to zgaga...mam dokładnie to samo...zjem i potem boli...:sorry2: Wczoraj od razu wyszłam na zakupy i umierałam...ale potem zjadłam loda i przeszło hehhe:-D

marulka nooo i tylko ciekawa jestem czy mój kochany mąż to docenia:sorry2::-D Mam nadzieję, że tak...lepienie tyle godzin już doprowadzało mnie do szaleństwa, ale dałam radę:-p

saudades u mnie też coś się pojawia...ja biorę tylko cyclo 3 forte. Lekarz - gienekolog - mi go zlecił, więc spokojnie bez recepty możesz go sobie bezpiecznie dla dzieciątka brać..

Ciamajdka nie doczytałam i w końcu dodałam cukinię:-p i smakowało bosko:-D
Współczuję takiej ilości kilometrów od rodziców, tym bardziej, że masz z nimi taki dobry kontakt...wyjechali tam już na stałe, czy zamierzają kiedyś tu do Polski wrócić?
Jadłam w dzieciństwie monety czekoladowe:-D:-D
Szczęka Ci wyskoczyła MASAKRA, jejku i co zamierzasz Nigdy czegoś takiego nie miałam...jak to się stało???:happy2:

Bogusia86 gratuluje udanych zakupów:-p
No więc zrobiłam zapasy na inne obiady:-D

polianna muszę kupić sobie te pończochy...:tak:
A stronka rzeczywiście niezła...muszę zakupić stanik do karmienia i zależy mi właśnie żeby nie były to typowo bawełniane worki...w końcu muszę się jakoś prezentować:tak::-D

kolumnea w końcu robiłam tylko z kiełbaską...ale muszę też wypróbować z kurczaczkiem:tak:
Co do żylaków na brzuszku to nie mam...żyły są jakby bardziej widoczne, ale nie pękają...
Jeśli chodzi o rozstępy to smaruję się codziennie, ale pojawiły się dwa na udach:baffled: No ale już jakoś się tym nie przejmuje:tak:
A pępuszek już u mnie na wierzchu:-p:-p:-p:-p

Bombusia Twój syn to czyste złoto:-D tak mamusi pomaga...
A leczo jak wyszło?? No cieszę się, że Cię zainspirowałam:-p J normalnie zapomniałam o tym daniu, a teraz odkryłam go na nowo...

Black_Opal ehh szkoda nawet gadać...nie ma szacunku dla ciężarnych...co za kraj, może kiedyś się zmieni...Skoro ludzie w Polsce nie rozumieją dlaczego np. trzeba zbierać kupy swoich psów, to też nie zrozumieją dlaczego ustępować miejsca ciężarnej:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ciężko dyskutować na ten temat...głupota króluje...

Anecia1111 rozumiem złość, komentarz wyżej:-p

kassia181 cieszę się, że siostrzyczka czuje się lepiej...:-D Tylko co było przyczyną, jest jakaś konkretna diagnoza?

kasikz cóż trzymam kciuki za Twoją szyjkę i czekamy na szczegóły...POWODZENIA:-)

Moniczko historia z parówką BOSKA:):):):):):):):):):):): normalnie uśmiałam się, jakbym widziała siebie....hehhehe Twój mąż miała niezły ubaw....po prostu niezle...
 
Ostatnia edycja:
Witam się w ten brzydki ranek :( u mnie leje i leje i końca nie widać a mieliśmy iść na spacerek i na targ :( no cóż zatem pogniję trochę z mężem w łóżeczku :p

Pajko - ja mam codziennie zgage.Ostatnio biegłam do apteki po alugastrin bo choć mialam go wdomu to nie moglam wytrzymać. Mialam wrażenie,że zwymiotuję samym kwasem. Fujj..
WŁAŚNIE!! Znalazłam sklep z bielizną do karmienia :) Wreszcie nie wygląda jak dwie czapki na piersiach i uff... ceny też są do przegryzienia!

Biustonosze do karmienia - Bielizna ciążowa i poporodowa, staniki,koszulki dla kobiet karmiących

Bielizna jest bomba ślicznie wyglądają te biustonosze faktycznie zgrabnie a nie jak namioty :p na pewno zakupię:)

Witam wieczorowo!:-)
Jejku ja nie miałam w ciązy ani razu zgagi:happy2::tak:jak sie cieszę, a zjadłam dziś np. ciastko kremowe,a za 10 min, sledzia w occie:szok::szok: i byyyyło mi bardzo dobrze, zaspokoiłam się na cały wieczór:-D
Nic mi teżnie puchnie, ale boli kręgosłup jak dłuzej pochodzę, muszę się położyć, bo wyć mi się chce mmmmasakra:eek:
Spędziłam z M b. miłe popołudnie w knajpce, a później przyjechali na herbatkę jego rodzice i przywieźli dla maluszka śliczny komplecik niebieski :spioszki, body, śliniak, czapeczka z takimi małymi rękawiczkami, jakby po kąpieli czy cóś, pewnie to sie jakoś nazywa inaczej ? ja nie wiem,ale b. sie ucieszyliśmy:-D
No nic Mamuśki idę pod prysznic, bo ja się jeszcze w wannie nie kąpałam (choć mam)w tej ciązy ani razu, poprostu mam stacha z tą moją macicą i szyjką:no::no:, więc życzę spokojnej nocki do juterka:-)

szczęściara ja już nawet nie licze ile razy miałam zgage:p

Witajcie
Przeczytałam was, ale tyle tego bylo że nie jestem w stanie odpisać. Za co bardzo gorąco was przepraszam.
Jak ja wam zazdroszcze spacerów, chodzenia, sklepów i nawet sprzątania. Musze powiedzieć że jest cieżko tak leżec i nic nie robić, a tu cie kusi ..... Choć mój M sie stara, gotuje, sprząta i wszystko. To same wiecie to facet... achh. Trzeba jakoś się przyzwyczaić.
Wczoraj z kolegą złożył wózek i łóżeczko. Dzisiaj trochę poprzestawiał w pokoiku i powoli widać że to pokój maluszka. Teraz musze wymierzyć jaki dywan chcemy. Myślałam żeby obszyć jakąś wykładzinę z komfortu. We wtorek ide do gin i zobaczymy jak wygląda sytuacja na froncie.
Buziaki dla was i miłej niedzielki

Kasiu to walczymy we wtorek razem na wizycie, mam nadzieje, z eobie przyniesiemy dobre wieści :)

Kolumnea, dzięki za link ze szkołą rodzenia. Właśnie czegoś takiego szukałam. Niestety nie mogę chodzić do szkoły rodzenia, więc chociaż teorię poznam :-).
Jeśli chodzi o rozstępy to narazie nic. Mam na udach, ale to pamiątka po odchudzaniu. Pępek dalej siedzi i jest tak głęboko, że nie wyobrażam sobie, żeby wylazł :D Dziewczyny, a macie już linea nigra? U mnie nic :-) może dlatego, że mam jasną karnację. Podobno u blondynek jest mniej widoczna lub nie ma wcale.

Pajka, uwielbiam te flipsy toffi! :tak: po takiej paczce mam dość słodyczy przez resztę dnia. Niesamowicie słodkie!

Ciamajdka, ja pierwszą zgagę w życiu miałam miesiąc temu i od tej pory mam ją codziennie, szczególnie jak wieczorem leżę w łóżku i już zasypiam... Wtedy dopada. Chyba muszę spróbować tego jogurciku przed snem.

Polianna, super, że mamy na forum taką ekspertkę! :tak: właśnie wczoraj pytałam o te pończochy w zwykłych sklepach z bielizną :zawstydzona/y: i nic. A jak juz to babki proponowały zupełnie coś innego. Ech. Te żylaki wyskakują mi tylko od kolan w dół (może więc wystarczą tylko podkolanówki? :-)) i rzeczywiście wieczorami pojawia się opuchlizna, a ból stóp już, o zgrozo, od połowy dnia :baffled: Jutro zapytam o nie w aptece.

Martitka widzę, że udany dzień miałaś. Super akcesoria i ubranka dla maluszka i rzeczywiście myslałam, że nowe!

Tak w ogóle witam się z wami ciężaróweczki. Widzę, że pogoda nie nastraja do wczesnych pobódek :) u mnie jest koszmar leje jak z cebra, ciemno jak w d*** i tylko żal mi pieska, bo nikomu nie chce się z nim wyjść na spacer :zawstydzona/y:

ja to te flipsy ogę jeść paczkami :p najbardziej lubie truskawkowe i toffi, ale niestety u mnie trudno je znależć :( w jednym sklepie były, ale wykupiłam wszystkie:p

Witajcie:)
ja dopiero wstałam... posprzątałam w kuchni i zjadłam śniadanie...
no i mam mały problem, nie wiem w którym momencie ale z lewej strony mi szczęka ze stawu wyskoczyła... czasami, bardzo rzadko mi się tak zdarza, i umiem sobie z tym radzić.. ale teraz nie pomaga nic... ani ziewanie, ani kołysanie dolną szczęką, ani wyciąganie do przodu, chowanie do tyłu, ani gryzienie chleba po przeciwnej stronie..
masakra, chyba będę jechac na IP żeby mi nastawiali...
na szczęście nie boli...

poza tym mimo że leje jak jasny gwint to jade za chwilkę na rynek... takie wielki, coniedzielny...

Oj to dobrze, ze przynajmniej nie boli, ale jedź, zeby Ci to nastawili bo szkoda, żebyś się męczyła.

Witajcie babeczki;-)

Trochę naskrobałyście od wczoraj i to tak konkretnie:tak:

Może zacznę od tego, że leczo wyszło wyśmienicie:-) Zrobiłam ogromny gar, a zszedł cały:szok::-D Więc wieczorem padłam szybko, bo wysprzątałam mieszkanie, ugotowałam no i przyszliście goście...więc cały czas w biegu:tak: DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA INSPIRACJE I POMOC w zrobieniu leczo...na prawdę to niesamowite, jesteście w 100% niezastąpione...jesteście dla mnie źródłem wiedzy:-p:-p

Mam pytanie czy macie już skurcze przepowiadające??? Bo ja mam wrażenie, że u mnie zaczynają się pojawiać..trochę mnie to stresuje...bo sama nie wiem czy to to...jest to uczucie jakby pulsowania w dole, całkiem w dole:-p Doradźcie czy to normalne...

kasia2506 współczuję ostatnich stresów...ale tak jak napisały dziewczyny, jeśli da się to zrobisz to w godzinach pracy:tak:.
Pościel piękna no i przewijak w super cenie, chyba też go u tego sprzedającego zakupię;-)

fiuufiuu świetnie na Twoich stópkach te buty wyglądają...ale te beżowe rzeczywiście z rozmiarem do wymiany:tak: Moje na szczęście leżą idealnie...i już w nich na miasto wyskoczyłam:-D Są super wygodne...

martitka-26 normalnie obudził się we mnie demon gotowania:-D
A ubranek dostałaś mnóstwo...super:-) Troszkę mniej kaski wydasz przynajmniej...i fajniutka mata...
ojjj poszaleliście, a czemu zdjęcia tej komódki nie dałaś?/ Czkam, wrzucaj:-p:-p

martuśka85 ucz się ucz...żebyś miała wszystko z głowy do porodu:-p

Pajkaa no to super, że zmieniłaś zdanie:blink::blink:
Powiedz kochana w jakim salonie w Sosnowcu byłaś to może też skoczę...bo szukam jakiejś kosmetyczki, która zrobi mi fajnie hennę i wydepiluje brwi:-)
No i super, że niespodzianka się udała...:-):-)
Dlaczego ja słonko by wyszło Ty nie mogłabyś wyjść??:sorry2:
A co do bólu po bułeczkach to niestety to zgaga...mam dokładnie to samo...zjem i potem boli...:sorry2: Wczoraj od razu wyszłam na zakupy i umierałam...ale potem zjadłam loda i przeszło hehhe:-D

marulka nooo i tylko ciekawa jestem czy mój kochany mąż to docenia:sorry2::-D Mam nadzieję, że tak...lepienie tyle godzin już doprowadzało mnie do szaleństwa, ale dałam radę:-p

saudades u mnie też coś się pojawia...ja biorę tylko cyclo 3 forte. Lekarz - gienekolog - mi go zlecił, więc spokojnie bez recepty możesz go sobie bezpiecznie dla dzieciątka brać..

Ciamajdka nie doczytałam i w końcu dodałam cukinię:-p i smakowało bosko:-D
Współczuję takiej ilości kilometrów od rodziców, tym bardziej, że masz z nimi taki dobry kontakt...wyjechali tam już na stałe, czy zamierzają kiedyś tu do Polski wrócić?
Jadłam w dzieciństwie monety czekoladowe:-D:-D
Szczęka Ci wyskoczyła MASAKRA, jejku i co zamierzasz Nigdy czegoś takiego nie miałam...jak to się stało???:happy2:

Bogusia86 gratuluje udanych zakupów:-p
No więc zrobiłam zapasy na inne obiady:-D

polianna muszę kupić sobie te pończochy...:tak:
A stronka rzeczywiście niezła...muszę zakupić stanik do karmienia i zależy mi właśnie żeby nie były to typowo bawełniane worki...w końcu muszę się jakoś prezentować:tak::-D
.

Ehtele już Ci podaję linka
Salon urody - SHINTAI SPA Sosnowiec (kosmetyka i fryzjerstwo)
jeżeli będziesz chciała isc na manicure to zapisz sie do Emilii ona robi ladnie bo ta u ktorej ja byłam niespecjalnie. Skończyło sie na tym, ze wczoraj zmywałam french bo tak mnie drażnil i zrobiłam sobie sama:)
Co do bóli czasami mi się wydaje, ze mam , ale trudno jest mi to stwierdzić, bo to pierwsza ciąża.
O MAMO ZACZĘŁAM 7 MIESIĄC :szok:
 
Ehtel- Ja mam te pulsacje juz od dawna i to na pewno nie sa skurcze przepowiadajace,przy skurczach brzuch robi sie twardy jak skala.
Nic sie nie martw kochana to na pewno mlody sie rusza;-)

Ja uciekam na obiadek do tesciow, znowu sie objem jak swinka:tak:
 
reklama
a my jedziemy zaraz do Sadyba BM, są darmowe badania usg i porady specjalistow od ciąży i niemowląt w ramach akcji Szczęśliwa Mama=Szczęśliwe Dziecko :-)
 
Do góry