reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
hej dziewczyny!!!

ja w sumie chce sie pozegnac na weekendzik niebede osiagalna na necie tak wiec odezwe sie w niedziele wieczorem lub w poniedzialek z rana ....

zycze wam udanego weekendu i duuuuzo odpoczywajcie sle buziaczki
 
witam wszystkie sierpniowe mamusie :) no i te przyspieszone lipcowe tez :)
Troszke was podczytałam nie wiele zatrzymałam sie na dyskusji L4 moja lekarka pierwsze mi dała na 9 dni a teraz na miesiac no i ja mam na L4 lezec, troche mnie to wkurza bo ja nie moge musze pracowac i widzicie jak to jest jedna ma problem ze zwolnieniem a jednej bez problemu wypisują, a wrecz na przymus, nawet mi w karcie wołami napisala lezec. Pochlastali by mnie w firmie jak bym nie pracowała.

Miałam dzisiaj niezły sen, ze karmiłam maluszka ciagle sni mi sie ten sam chłopiec może takie malenstwo bede miała :).

U mnie to złe samopoczucie to na pewno nie pogoda tylko zmeczenie i brzuszek twardniejący ze zmeczenia i nogi puchnące i miednica boląca. Dobrze ze kupiłam tego rogala naprawde mi pomaga.
Ja dzis biedna bo mój P wyjechal do niedzieli i mnie zostawił a ja juz za nim tesknie kurcze, mamy taka glupia sytuacje bo dwoch dzieciaków komunia u niego i u mnie i musielismy sie podzielic. nie ludzie rozląk zaraz doła łapie nawet jak wyjezdza na noc.

Ehtele jak wróce z pracy zrobie zdjęcia pościeli i wrzucę na odp. wątek :) może jeszcze zrobie przewijaka zdjęcia:) mam jeszcze tyle pomysłów do zrealizowania 28 maja ikea i juz mam z katalogu upatrzone pułeczki i lampke juz nie moge sie doczekac. A patrze na łóżeczko i tylko maluszka mi brakuje :)
pozdrawiam was dziewczynki
 
Witam kobietki , u mnie w Kielcach leje cały dzień.
Szaro ,buro i pochmurno:-(
Ja jestem po wizycie więc zdaję relację:
dzidzia ładnie rośnie, waży 1004g, szyjka macicy zamknięta, 9 kg do przodu:no:
Więc jak widać wszystko w porządku.
Jeśli chodzi o termin, to dla mnie może mała siedzieć do końca 40 tygodnia.
Synka urodziłam 4 tyg. wcześniej i zaraz po urodzeniu zabrali go do inkubatora.
Było mi żal jak inne mamy tuliły swoje pociechy a ja musiałam czekać co prawda tylko 3 dni ale dla mnie to była wieczność.
Teraz mam nadzieję, że będę od początku tulić maleństwo.
Miłego wieczorku;-)
 
Witam dziewczynki już prawie weekendowo :-):-)

Jakoś nie mogę znaleść na tyle czasu żeby być na bieząco :sorry2: Tyle tu skrobiecie ze trudno nadrobić :-p ale to bardzo dobrze ze sierpnióweczki takie aktywne :-D:-D ja moja aktywność tez musie nadrobić. Idę Was czytać ;-):tak:

polianko ale mi ochoty narobiłas na te mientowe czekoladki :shocked2::-D
Ciamajdko dajesz czadu! Twoje teksty są nie do pokonania. Lubie czytać co tam wyczyniasz :tak::tak: Od razu się humor poprawia:-D
Bogusiu86 to już 30 tydzień ;) gratuluje!

Musze się pochwalić ze przez ostatnie 3 nocki śpię wręcz cudownie! Zasypiam bez problemu, budzę się tylko siku. I nie mam skurczy łydek! Oby tak dalej bo to było strasznie męczące!

A teraz gotuje zupkę ziemniaczaną :-p:-p tak mnie naszło :-):-)
 
Ostatnia edycja:
Sierpień Gratuluje udanej wizyty :-) Nasze dzieciaczki już takie duże są :-) trzymam kciuki za nas wszystkie żebysmy urodziły w wyznaczonym terminie :-)
 
Witam wieczorowa pora:):)

Widze, ze wiekszosc z Was czuje sie nie zaciekwie.
Glupio mi pisac,ale mnie rozpiera energia, forme mam niesamowita:):):)W dalszym ciagu pracuje, zapisalam sie nawet na Yoge dla mamusiek.

Widze, ze jest nas kilka na lipiec:)

Bogusia- Baw sie dobrze
 
bogusiu gratuluję 30 tygodnia..masakra jak ten czas szybko płynie...
sierpień- Tobie też gratuluję wizyty.
ja właśnie wróciłam z kina ;] i doszły dzisiaj buciorki od sprzedawcy ethele. Oba bardzo fajne ale co dziwne rozmiarowka obu butkow 38- dl wkładki wew.24,5cm ale jedne są dłuższe a drugie krótsze. Zdjęcia zrobię jutro,bo dzisiaj już mi się w nie wbijać nie chce, bo nie będę ukrywać trochę mi Jasio w tym pomaga :D

Doszedł też kocyk drewexu- i szczerze mogę polecić, bo jest tak milutki w dotyku, że najchętniej nie oderwałabym się od niego przez tydzień! do tego pieluchy tetrowe i flanelowe i majciochy hartmanna poporodowe (oczywiście od razu musieliśmy z Jasiem je przymierzyć i się nieżle uśmialiśmy:D) no... idę się przytulać- pogoda taka, że tylko dzieci robić ;p
 
witam ja właśnie wróciłam z zajęć ze szkoły rodzenia, temat: poród, nie fajnie:( musi boleć i koniec!
później poćwiczyłyśmy trochę i dostałam cała reklamówkę gazetek i próbek sudocremu, proszku do prania dla dzieci nawet maszynkę do golenia dla mężczyzn z wilkinsona, na której jest napisane że zawsze musisz być przygotowany na całusy:)
a jak wróciłam do domku to czekała na mnie paczuszka ze śpioszkami i innymi ciuszkami od mojej szwagierki:)
 
reklama
Hello:-D

Nikt nie mówił, że będzie z pierożkami łatwo, ale aż tak??:dry::dry:

1. Wyszły wyśmienicie. Zarówno ruskie jak i te z kapustą i grzybami mniam, mniam. Wszystko dobrze gdyby nie ten czas:szok::tak::tak: Zaczełam gdzieś koło 12-13 i lepiłam je do 16.00. O tej wszamliśmy z mężem pierwszą część, potem drzemka i nowu lepienie do 19.00:-D:-D

2. Oczywiście wina pierwszego punktu jest moja:-) Bo Kalinka jak zwykle zrobiła farszu jak dla wojska i musiałam dorabiać ciasta żeby się nie zmarnowało:sorry2: Oczywiście i tak jest mało i farsz został:-p:dry:


3. Jak gotować to na całego, więc upiekłam jeszcze ciacho dla jutrzejszych gości...biszkopt czekoladowy z bitą śmietaną:-p:-p

4. Jak robicie dziewuszki leczo...bo każdy inaczej... (milusia zaproponowała;-))

5. Z tego wszystkiego sprzątać muszę jutro:wściekła/y: a chciałam mieć spokojną sobotę...cóż w sumie tyle mam teraz energii, że może teraz to zrobię??:happy2:

milusia83 ojj jak dawno tego wiersza nie słyszałam...wracają wspomnienia z dzieciństwa:-)

Bombusia no ja parasol wziełam i jedną torbę zachaczyłam właśnie na rączce, którą trzymałam...masakra, obiecuję sobie, że to ostatni raz:tak: KONIEC Z DŹWIGANIEM :-Dmusimy na siebie teraz uważać...

kassia181 kurczę to co piszesz jest straszne:-( Chyba pojechałabym na pogotowie...bo lekarz pierwszego kontaktu zawsze daje wiele do życzenia...jak się powtórzy w nocy to dzwońcie bo nie ma na co czekać... trzymam za siostrzyczkę kciuki;-)

Bogusia86
gratuluję 30 tygodnia!!!!!!!!!!!!! ja zaczynam go w poniedziałek.:-):-) No i tez lipcówka raczej będę, wg USG 24 lipca, ale trzymam się uparcie sierpniówek:-p

Wuzelek tak to wszystko ujęłaś, że ciekawa jestem jakie to dziś atrakcje miałaś:-) Czekam na szczegóły:blink:

cayra1984 jak w ogóle Twoje psychiczne samopoczucie? Już lepiej?:tak: No i co jutro gotujesz, bo ja też mam gości...zastanawiam się nad leczem...ciacho już zrobione...:tak:

kolumnea no to ja czekam na zdjęcia:-) A łóżeczko kupuję w czerwcu i już się noe mogę doczekać...APROPOS kobitki które zakupiły łóżeczka: Macie już je rozłożone?? Bo jak jestem typ niecierpliwca jak kupię to będę chciała od razu rozłożyć, ale pewnie mój Szymon uzna to z szaleństwo i głupotę:sorry::-p
A ty słońce nie smuć się...po prostu dużo wypoczywaj...teraz nam wszystkim jest już z brzuchami trochę ciężej...ja mam fioła na punkcie mojego twardnienia, ale staram się jakoś opanować...i walczę z dołem, który co chwila do mnie wraca...głowa do góry...:-D:-D DAMY RADĘ:-D

sierpien8 gratuluję udanej wizyty:-D:-D:-D

fiuufiuu czekam na zdjęcia butków:-) pisałam żebyś wrzuciła linki, ale chyba nie doczytałaś...jestem ciekawa, które wybrałaś:-p
 
Ostatnia edycja:
Do góry