reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpien 2008 - otwarty

Witam,
u nas nocka udana, maly obudzil sie na jedzonko tylko raz, ale rano wstal o 7 i nie dal juz pospac dluzej ;-) a zwykle wstawal 8-9, wiec ja dzisiaj troszke niedospana, ale i tak nie jest zle:-)
Zaraz idziemy na spacerek do parku :tak:
olich, Kunek ja tez zazdroszcze, ze inne maluszki juz jedza i zastanawiam sie jak to u nas z lyzeczka bedzie :-D juz niedlugo sie przekonam, za jakies 2 tygodnie zaczniemy wprowadzac nowe jedzonko :tak:
kasiek 121 swietnie, ze Natalka zajada jedzonko ze sloiczkow :tak:a ze banana nie lubi - wiadomo, ze nie musi jej wszystko smakowac ;-)
Jo_asia trzymam kciuki za szczepienie :tak:
75aga tak czesto bywa, ze wszystko sie zbiega - remont, marudna Amelka... mam nadzieje, ze wszystko pojdzie sprawnie i Amelka tez pozwoli mamusi odpoczac:tak:

Milego popoludnia zycze mamusiom :-)
 
reklama
Hej mamusie i maluszki ja tylko na chwile napisać ze szczepienia nie było bo pani pielęgniarka która ostatnio wyznaczała termin pomyliła się i było dziś za wcześnie bo 6 w jednym można szczepić po skończeniu 6 mieś grunt ze ta która była dziś to zauważyła i mamy przyjść początkiem lutego. Mimo w szystko dzięki za trzymanie kciuków :-) Mały zważony zmierzony i pooglądany wszystko ok. O rozszerzaniu diety znów sie wiele nie dowiedziałam ale tak to już chyba jest z tymi lekarzami. Dostaliśmy skierowanie na morfologie dziewczyny napiszcie mi jak wygląda pobieranie krwi u takiego maleństwa bo jeszcze nigdy nie byliśmy.
Pozdrawiam was gorąco może później uda mi się coś więcej napisać, bo zaraz kapiemy małego.
 
Uch po dzisiejszym spacerku wygladałam jak bałwan heh wózek nie lepiej:-) tylko Emilka miała się dobrze i cieplutko:tak:;-)

75aga nie zazdroszczę marudki i remontu na raz... tyle dobrze ze masz nianie do pomocy:tak:

Madlen dwie godziny wczesniej wstac to nie tak najgorzej:tak: my mielismy taki czas ze Emi wstawała o 5 rano z zegarkiem w ręku... strasznie mi sie wtedy nudziło bo co można robić w środku nocy:shocked2: naszczescie to bylo dawno i mam nadzieje ze juz nie wroci;-)

Joasia dobrze ze pielegniarka sie zorientowała:tak: a czemu musicie wykonac morfologie? Emi miała pobieraną krew jak miała miesiąc... a wygląda to tak że pan ukłuł ją w paluszek u rączki jeden raz, tak żeby krew leciała, a później pomalutku wyciskał krew do pojemniczka... krzyku było co nie miara, ale jakoś przeżylyśmy:tak: powodzenia, może u Was będzie lepiej;-)
 
U nas dziś ponury dzionek i synek marudek:no: – chociaż przy takiej pogodzie nie sposób nie marudzić. Zakończyła go super jak zwykle kąpiel w towarzystwie naszej kumpeli z Londynu, która niebawem kąpać będzie swojego smyka. Teraz smacznie już śpi.
Noc, podobnie jak poprzednie, bardzo ok. – jedzenie koło5 i potem sen do przed 8. Po spacerku Kostek pochłonął cały słoik marchwi z ziemniakami i chyba było mu mało:szok: Pięknie już je z łyżeczki! Jutro spróbuje dyni!
75aga powodzenia z remontem. Kolor wybierz według gustu, tylko pamiętaj, że ilość i kolorystyka dziecięcych zabawek aż się prosi o jakieś uspokajające otoczenie:tak:
A dzisiaj widać marudzenie jest na topie
Madlen80 Wiktor młodszy jest sporo – dorośnie do fajnie przespanych nocek! A Kostek maruda też potrafi być (patrz dzisiaj) .
Więcej takich nocek jak dzisiejsza;-)
Olich oj lubi on wcinać, lubi choć taka chudzina! My zaczęliśmy rozszerzać dietę po skończeniu 5 m-cy i jakoś od razu zaskoczył. Na razie tylko obiadki, za tydz spróbujemy z sinlackiem, potem z owocami.
Kasiek121 widać trafiły nam się dobre egzemplarze do karmienia łyżeczką – ja też Kostkowi łyżeczkę daję do rączki:-)
Kunek Emilka tez jeszcze malutka- wkrótce załapie łyżeczkowe jedzonko.
U nas wieczorem tak sypie, że jak będzie tak dalej, to jutro ja będę jak stado bałwanków:blink:
Jo_asiu może ząbkowanie powoduje marudzenie i nocne pobudki?
Szkoda, że takie zamieszanie ze szczepieniem. Kostek miał pobieraną krew raz – nawet nie płakał, pobierane miał z przegubu od strony wierzchu dłoni.

Dobrej nocy!
 
U nas dziś pochmurno i nieładnie. Ja rano byłam w pracy rozmawiać z Panią Prezes i wracam do pracy od marca do Lublina tak jak chciałam na cały etat czyli skracam wychowawczy o miesiąc. Oj z jednej strony się cieszę a z drugiej jestem mocno przestraszona jak mam małego z niańką zostawić no ale predzej czy później i taj bym musiała to zrobić, mamy jeszcze półtorej miesiaca na przygotowaniesie do tego.
dzis mały daje mi popalic zasna po wielkiej rozpaczy i przed chwila obudził sie z krzykiem teraz u mnie na rękach dosypia nie wiem czy mu bezuszek nie dokucza.
Magdabede chyba ta pogoda działa tak na nasze mój tez wczoraj maruda był dobrze ze choc noce maszudane bo my niebardzo.
75aga kolory wybierz jakie ci sie podobaja ale raczej w pastelowych spokojnych barwach.
oj kończe bo ciezko pisac z malenstwem spiacym na reku.
 
Cześć pracy!
Zaczynam tak bo praca u nas na całego...ale dla mnie tak naprawdę zacznie sie jutro albo pojutrze- bo ktoś ten cały bałagan musi posprzątać:szok:
A do tego jeszcze ten powrót do pracy- i to w piątek- tak się ułożyły moje dni macierzyńskiego i urlopu- trochę się boję-jutro niania musi zjawić się już przed 7:00 i tak na pewno do 15:00:-(koszmar!
Jo_asia fajnie ze udało się wszystko pozytywnie załatwić:-)ja już jutro będę przeżywała to rozstanie z małą-masz jeszcze trochę czasu:-)
pozdrowionka!:-D
 
Witam


Kasiek – samą łyżeczkę to Cypis chętnie :-D tylko już jak coś na niej jest to się krzywi:eek:

Kunek termin obrony ustalono 23:sorry2:, tylko ja nic nie umiem :eek::eek::szok::szok::eek::eek:


Co do marudzenia toja myślę że u niektórych to pewni ząbki; :shocked2:
Cypis tez niby bawi się spokojnie i nagle rozpacz bez powodu a już jak mu wypadnie zabawka to tragedia:szok:
 
Jo_asiu ta nocka i u nas nie najlepsza - niespokojny sen, kilka wybudzeń i 2 karmienia, czyli jak na nas sporo:-( Dzisiaj też marudek, ale opanowaliśmy go w miarę - przez przeszło godzinę fikał na puzzlach na golasa i był zachwycony. Na koniec popsuliśmy wszystko na własne życzenie - wykąpaliśmy go po raz pierwszy pod prysznicem (wyjeżdżamy na weekend i chcieliśmy spróbować) - nawet nie było źle, ale mały ewidentnie odreagowuje teraz brak normalnej kąpieli, marudzi i nie może zasnąć:no::no:
Cieszę się, że udało Ci się porozumieć z szefową - masz jeszcze półtora miesiąca by przygotować i siebie i małego - dacie radę:-)
75aga głowa do góry - wszystko będzie dobrze - trzymamy kciuki i za remont i za powrót do pracy i za porozumienie niani z Amelką:-)
Olich do 23 jeszcze chwila, zdążysz;-)
U nas też Kostek terroryzuje, jak coś gubi lub nie może sięgnąć.

Bidulek chyba usnął, idę pod prysznic i może obejrzeć jakiś film? - poszłabym do kina, chyba trzeba to zorganizować:tak::tak:
 
Witam,
u nas tez synek daje dzisiaj w kosc :no: Przez caly dzien marudzi i krzyczy, juz naprawde mialam dosc pod koniec dnia, na szczescie maz wrocil z pracy i sie nim zajal, a potem wykapal. U nas moj maz zawsze sam kapie synka, wiec mam wtedy tez chwile dla siebie :tak:
Zobaczymy jak nocka, wczorajsza nie byla najgorsza , ale wyspac sie tez nie wyspalam...I jeszcze mnie glowa boli przez caly dzien...ehhh
Jo_asia bardzo fajnie ze mozesz wrocic do pracy , a ze smutno i strach zostawiac synka to zrozumiale... Wszystko sie ulozy :tak:
75aga wszystko bedzie dobrze! Zyczej milej pracy jutro i jak najmniejszego stresu :tak:
olich na pewno sie obronisz :tak:nie taki diabel straszny ;-), ale na pewno trzeba troszke poczytac i sie pouczyc, wiec wykorzystaj ten czas, ktory Ci pozostal jak najlepiej :tak:Oby synek pozwolil!
magdabede widze, ze dzisiaj wiekszosc maluchow to marudki, moze to przez pogode?
Do kina tez bym poszla, jejku nie pamietam kiedy bylam ostatni raz w kinie :szok:

Zycze spokojnej i przespanej nocki mamusiom :tak:
 
reklama
Witam ;-)

U nas nic nadzwyczajnego sie nie dzieje:-p mamusia była dziś na większych zakupach bo moi rodzice wyjezdzają na wesele i nie miałby mi kto zostać z Emilką, więc musiałam zapasy na te kilka dni zrobić:tak::-) ech... też bym się pobawiła na weselu, ale no cóż... obowiązki ważniejsze, ale za to jakie miłe obowiązki:-p

magdabede super ze dzieciątko tak ładnie je z łyżeczki, jestem pełna podziwu:tak:a co do kąpanka to fakt ze najpierw trzeba było wypróbować. Ja sie właśnie zastanawiam czy by nie zakupić takiego fotelika do wanny i nie przeniesc kąpieli do łazienki do dużej wanny:confused: Bo teraz kąpie w pokoju bo łazienka mała, a po drugie wanienka robi sie przy krótka, a dziecie jeszcze nie siedzi, po trzecie to sprzątanie wypluskanej wody na podłogę powoli zaczyna mnie męczyć:sorry2:

Macie może jakie doświadczenia co do takiego fotelika dziewczyny? Chodzi mi o coś takiego <OK> NUBY FOTELIK, WKŁADKA_____ DO KĄPIELI (521192849) - Aukcje internetowe Allegro


Joasia fajnie ze udało Ci sie dogadac z nową szefową:tak: zycze powodzenia zeby niania sie sprawdzila w swojej roli;-)

75aga zycze milego dnia w pracy :happy2: sprzatanie po remoncie nie nalezy do najprzyjemniejszych, ale potem bedzie już super gotowe i czekamy na relacje z efektu:tak:a niania na pewno sobie poradzi

olich do 23 jeszcze trochę czasu, będę ściskać kciuki z Emilką:tak: u mnie nie było tak strasznie, nawet sie specjalnie nie przygotowywałam... ale fakt ze pamiec mam dobra i cos nie cos mi zostalo w glowie:-pna pewno sobie poradzisz... to tylko formalność:tak:


Madlen mam nadzieje ze Wiktorek da Wam odpocząć w nocy po marudnym dniu :-)
 
Do góry