reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpien 2008 - otwarty

Czesc.
Ja tylko tak szybko napisze że dzwonilam do kadrowej i ona doczyta bo to nowa ustawa i jutro będę wiedziała co i jak z tym macierzyńskim.
Lęce sprzątać dalej bo chłopaki na spacerku. Upiekłam właśnie karpatkę.
Wojtek mimo wczoraj takiego spania w dzień- w nocy kiepsko.

Byłam u gin. bo przyplątało mi się jakieś zapalenie które cały czas jakoś ignorowałam (niezauważałam - dopiero potem pokojazyłam fakty), ale jak zaczęło boleć to biegiem. DObrze że udało mi się na kase chorych bo za leki i tak zapłaciłam 68 zł:szok:

Lęce sprzątać dalej bo chłopaki na spacerku. Upiekłam właśnie karpatkę
 
reklama
witam
U nas pogoda sliczna slonce swieci ale wiatr chce głowe urwac nawet mąz sie skusil na wyjscie co po jakims czasie żałowal i tak Mi truł ze zimno i bylismy tylko godzine.Jak was czytam to tez z checia bym przespała noc ale Zoska nic a nic nie polubiła zadnego smoczka prócz naturalnego,poczekam jeszcze troche podam jej łyzeczka kaszke.Marze o lampce wina jeszcze tym bardziej w swieta a to juz minelo ponad rok bez alkoholu w ustach:-Dz Piotrem nie karmiłam piersia i naprawde bylam mniej uwiazana no ale cuz trzeba sie poswiecic dla kochanego szkodnika:-D.U mnie juz tylko wygladamy na swieta ,wszystko posprzatane ,zakupy zrobione ,prezenty popakowane tylko czekac .
gusiaczek twoja mama jeszcze pracuje musisz Miec mlodą mame, moja mama juz dawno na emeryturze i zdarzyla odchowac troje wnuczat i powidziala ze z Zosia musimy sobie dac rade bo ona juz nie ma siły ja ją doskonale rozumiem bo przeciesz ma 68lat a tata 72 wiec wiec ile mozna ,koncze bo Zosia domaga sie mojego towarzystwa,dozobaczonka.
 
Witam sie w przerwie między sprzątaniem a gotowaniem:-)

Jeszcze zostało mi odkurzanie, prasowanie i zrobienie sałatki a jutro ubranie choinki i usmażenie krokiecików mniam mniam;-)

Emilka już nie kaszle, jeszcze lekki katarek, no i zaczeła więcej jeść więc chyba spowodowane to było tą infekcją:tak:

Mama1222 dobrze że poszłaś do gin, sprawnego leczenia, bez żadnych powikłań Ci życzę. Krzesełko też świetne, a czy Twoje dziecię już zaczyna siadać czy tak na zapas już kupiliście?

magdabede współczuję przejść z dentkami, niby kupujesz coś droższego z nadzieją że nie będzie sprawiać problemów a tu jak na ironię tyle kłopotów.

Agata zazdroszczę klimaciku jaki daje żywe drzewko:tak: ja niestety nie mogę sobie na to pozwolić, ale może kiedyś:-p

Madlen cieszę się że podróż jako tako przebiegła, szkoda tylko że straciły się Wam te rzeczy:no: ale najwazniejsze ze jestes juz przy mezu i mozecie razem swietowac:blink:ze mnie też kucharka taka sobie, ale jak życie zmusza to z głodu nie umieram ani ja ani moi goście:-D

Amandia gratulacje ząbków, u nas narazie sie na nie nie zapowiada:-)

sosik ja tez mam x-landera i fakt ze jest ciezki ale ten zakup mnie nie zawiódł, jestem zadowolona a znoszę go z drugiego piętra i taszczę później na górę... kwestia przyzwyczajenia:-):-):-)

gusiaczek super ze wypady do znajomych sie udaly, dobrze ze corcia nie boji sie innych dzieci, bedzie jej zapewne latwo nawiazywac pozniej kontakty z nimi:tak:

Nikaa moja Emilka też już chciałaby siedzieć, a najlepiej to przed tv, ale ja sądzę że to za wszesnie i poki co to skutecznie jej to uniemozliwiam:tak:co do pokarmów to moja Emi je już kleik, kaszki i jabłuszko a z marchewki zrezygnowałam bo był problem z brzuszkiem po jej podaniu. Nasza nefrolog powiedziała ze okolo 4,5 miesiaca moge juz zupki wprowadzac:szok: no ale co lekarz to opinia... a z rozstaniem fakt - czuję się o niebo lepiej, ale jestem zdania że każdy zasługuje na szansę - pierwszą drugą trzecią... ale nie w nieskończoność skoro nic sie nie zmienia:no:

olich jesli przeszlas juz na zamkniety to wpadaj do nas tez od czasu do czasu:-)

nikula niezazdroszcze powrotu do pracy, no ale z drugiej strony jak sie robi to co sie lubi to nic strasznego a i mozna sie oderwac od pieluch, tylko czasu pewnie brakuje:sorry2:

rapunzel gdzie Ty tam stara jestes, wszystkie jestesmy młode mamuśki, a nasze Skarbki dodają nam sił i pozwalają w to uwierzyć:tak:

co do macierzyńskiego to się nie wypowiadam bo mnie nie dotyczy z racji tego ze nie pracowałam:zawstydzona/y:

A co do nocek to u nas bardzo spokojnie, Emilka zasypia koło 21-22 po czym śpi do 6-8:-) sporadycznie budzi się o 4 na papu i dalej śpimy bez wiekszych ceregieli z zasypianiem. No a jeszcze ok. 23.30 daje jej mleczko przez sen, ale jak raz przysnęłam i jej nie dałam to spała bez papusiania od 21 do 6:szok:
Mam nadzieję że ząbkowanie nie zaburzy tego rytmu.

Uciekam do dalszej roboty, trochę nadrobiłam bo się tak rozpisałyście że ho ho:-D

Powinnam jeszcze jutro znaleźć chwilkę więc życzeń jeszcze nie składam:-p
 
Witam
Mamo1222- mi bardzo krotko wyłaziły, koło tygodnia , nie brałam żadnych witaminek więc ci nie pomogę najlepiej się spytać w aptece czy są jakieś dla karmiących

Kunek Cypis również najchętniej siedziałby przed telewizorem, w ogóle bym się wtedy nie musiała dzieckiem zajmować:-:)-p

Jak wasze dzieciaczki jedzą z łyżeczki??, bo próbuje małemu dać jabłuszko i ni da rady obraził się czy co, ale nie chce:szok:
może jeszcze nie pora:-D

Jako że jutra czasu nie będę miała to już dziś składam życzenia

Dużo zdrowia i radości
w Twoim życiu niech zagości
i prezenty, i śnieg biały,
by te święta urok miały.
Samych wzruszeń przy choince,
życzę Wam i rodzince!

A przede wszystkim aby nasze zeszłoroczne ‘prezenty’ rosły zdrowe i szczęśliwe,
Wszystkim Mamusiom wytrwałości w nocnym wstawaniu i pokonywaniu wszelkich trudności.:-)

Boże jak ja kocham święta, a te to już wyjątkowo:-):-D:-):-D:-):-D
:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
madlen - u nas smoczek odpada bo mały go nie zasysa - nie umie. A inne sposoby przetrzymywania nie skutkują więc daję cyca a mały je i od razu po jedzeniu bez problemu zasypia.
mama1222 - mi włosy wyłażą od kilku tygodni i przestać nie chcą. nic nie działa.
olich- my czekamy jeszcze do 6 miesiąca i tez zaczniemy batalię z łyżeczką. Mam nadzieję że mały ja polubi bo nie mam w planach wprowadzania butli.

I wesołych świat wszystkim życzę.
 
w przerwie między domową krzątaniną, a zajmowaniem się krasnalem wpadłam tylko złożyć wszystkim mamom i ich dzieciaczkom najpiękniejszych Świąt!!!
 

Załączniki

  • gdpit_com_5610562_241.gif
    gdpit_com_5610562_241.gif
    52 KB · Wyświetleń: 77
Z okazji nadchodzących Świąt życzę wszystkim Mamusiom i ich pociechom pachnącej, kolorowej choinki, wspaniałych prezentów a przede wszystkim rodzinnej atmosfery
 
Uff, jakos przeżyłam wczorajszu dzień. Wszystko udało się załatwić:tak: Nawet zdążyłam kupić sobie kreacje na sylwestra:-) i w ogóle jakoś tak szybko wszystko mi poszło.
Mama1222
zdrowiej szybko.
Sosik97 rzeczywiście mam młodą mamusię:-), a Alicja to jej pierwsza wnuczka. Ale na szczęście nigdzie nie idą na sylwestra i zajma się Aleńka, zaprosili do siebie jeszcze teściów więc spokojnie możemy jechać na imprezę do Łodzi:-):-):-)
Kunek widzę, że też miałaś wczoraj ciężki dzień. Mam nadzieję, że pomiedzy obowiązki wkradły się też jakieś małe przyjemności;-)
Olich Alicja bardzo ładnie je z łyżeczki i w sumie od początku nie było z tym dużych problemów.
Alicja tak bardzo zmieniła się przez ten weekend. Wszystko ze stołu ściąga, wczoraj złapała za obrus i zrzuciła na szczęście tylko gazety, i w ogóle zaczyna rozumieć co sie do niej mówi, wydaje mi się że zaczęła reagować na imię. A choinka baaaaaaaardzo jej się podoba.


 
reklama
Renifer Rudolf już grzeje kopyta,
Mikołaj w pośpiechu prezenty chwyta,
niech wszystkie smutki wnet pójdą w kąt
- ja dziś Wam życzę Wesołych Świąt! :)
 
Do góry