reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpien 2008 - otwarty

nie jest dobrze.... zaraz po napisaniu poprzedniego posta Emi obudziła się z płaczem bo smok jej wypadł razem z kaszlem i biedactwo tak ciężko oddychało:-:)-:)-(
Dałam jej panadol mimo że nie ma gorączki i walczyłam żeby usnęła bez smoka, żeby miała jak oddychać - udało się, ale nie oczekuję dobrej nocki:-:)no:

No nic... uciekam się też położyć, żeby skorzystać z tego że narazie śpi, bo pewnie to będzie bardzo długa nooooooooooc:-(
 
reklama
Kunek dziękuję i mam nadzieję, że Emilce się polepszy.

Nikaa trzymam kciuki, żeby Wam się udało.

Madlen80 to fajnie, że Wiktorek tak ładnie je.
Próbuję dawać Adriankowi nowe potrawy,ale on ich nie chce - pluje i wypycha łyżeczkę językiem.

magdabede myślę, że Kostek miał dzisiaj dużo wrażeń i dlatego nie chciało mu się spać.

olich ja z deserkami robię tak samo, jak Ty. Niestety mój Mały nie chce ich jeść, zupek też nie. Nawet gotowaną marchewką pluje. Tylko cycuś go interesuje :-).

Dobranoc :-)!
 
Ostatnia edycja:
U nas dziś kiepska nocka - jedzenie o 4:30, potem harce i śpiewy do 6:00 i jeszcze troszkę snu... dziecina wykorzystuje sen nagromadzony przez poprzednie fajne nocki i nie daje za wygraną:no: Na szczęście humor mu dopisuje:-)
Kunek mam nadzieję, że Emi dała Ci się wyspać i dzisiaj już mniej kaszle:tak:
Życzę wszystkim miłej niedzieli;-)

A tak BTW Asioczku i Aniu101281 2 tygodnie temu wysłałyśmy do was z Madlen80 wiadomości o przekroczeniu 50 postów z prośbą o dostęp do zamkniętego forum, zgodnie z ustanowionymi przez Was zasadami. I nic... ani odpowiedzi, ani dostępu:no: Dajcie znać co i jak, może przeoczyłyśmy jeszcze jakiś krok by awansować w wasze szeregi;-)
 
Witam;-)
Emiś dalej brzydko kaszle, już nie wiem... jak jutro nie będzie poprawy to odwiedzimy naszą piediatrę bo wraca z urlopu już naszczęście:tak: No ale może tak ma być bo z nosa wyciągam jej fridą taką żółtą wydzielinę więc obstawiam że to wszystko z niej pomału wychodzi:-( moje biedactwo:zawstydzona/y::-(
Nocka poza tą pobudką o której wspominałam była nadwyraz spokojna z pobudką o 7 rano:tak: Jestem pełna podziwu dla wytrzymałości mojego dziecka:tak:;-)

Madlen co do nawilżania to mamy jako tako - wiadomo sezon grzewczy więc nie jest idealnie, ale radzimy sobie obkładając kaloryfer czym się da żeby trochę wilgotności parowało;-)

mama Adrianka synek wie co dobre ze woli cycusia;-) może się wkońcu przełamie i posmakuje czegoś nowego:tak: bo pewnie ułatwiło by Ci to troszkę sprawę:-)

magdebede dobrze ze chociaż humor Kostkowi dopisuje:tak:bo moja jak nie pośpi to straszna maruda:-D

Mnie też coś zaczyna łamać choróbsko, ale miejmy nadzieję że się nie rozwinie za bardzo:tak:
 
Dziekuje za kciuki !
U nas jedna z lepszych nocy. Pobodka o 4:20 na jedzenie a potem sen do 7:20. Poprzednia noc byla masakryczna Oliwka budzila sie co dwie godziny bo wypadal jej smok:(
KUNEK duzo zdrowka dla Emi, oby kaszel poszedl precz
MAGDABEDE do tej pory tylko ja umialam uspic Oliwke ale od jakiegos czasu zarowno maz jak i dziadkowie daja sobie rade. Mysle, ze Kostek w koncu da szanse innym z usypianiem.
OLICH myslalam, ze w tym gronie tylko ja mam problemy z dogadywaniem sie. Moze w koncu wszystkim nam sie uda
http://lilypie.com
 
Ostatnia edycja:
Większość małżeństw ma problemy z dogadywaniem się :tak:. Zwłaszcza, gdy pojawi się pierwsze dziecko. Każda z nas wie, że dzieci są kochane, ale potrafią być też męczące.
aga75, Olich i Nikaa - nie jesteście same.
U nas też nie jest kolorowo. Poza tym moje koleżanki przeszły, bądź przechodzą przez to samo.
Pozdrawiam :-)
 
Cześć!
na początku od razu przepraszam że nie odpiszę indywidualnie ale szybciutko przeczytałam co słychać... u nas koszmar -3 ostatnie nocki prawie nieprzespane...Ami pobiła rekord i budziła sie co 20 min:no:w końcu zostawiłam ją w łóżku i wisiała na cycu do 6:00. Przez dwa dni nie karmiłam piersią- to w nocy nie chciała wogóle spać- oszukiwałam herbatką albo wodą( 100ml wody po chwili następne 100ml no i tak kończyła mlekiem:szok:)wróciłyśmy do piersi i tak jest koszmarnie...boję się każdej kolejnej nocki. Zastanawiam sie co to takiego bo tak źle bardzo dawno nie było:no: no popisałam- uciekam bo chyba kolejna koszmarna nocka przed nami
pozdrawiam
 
Witam,
magdabede mam nadzieje, ze dzisiejsza nocka bedzie lepsza, dobrze ze humor Kostkowi dopisuje :tak:
Kunek moze warto przejsc sie do Waszej lekarki, oby chorubsko Ciebie nie dopadlo!
Nikaa oby wiecej takich nocek :tak:
mama_Adrianka moze Adrianek niedlugo przekona sie do nowego jedzonka, a jesli wypycha jezykiem lyzeczke, to moze jeszcze nie jest gotowy :tak:Na pewno z czasem sie to zmieni.
75aga oj wspolczuje nocki :no: mam nadzieje, ze szybko sie to zmieni, bo sie wykonczysz :no:

A u nas spokojny dzionek, Wiktorek dzisiaj rowniez ladnie jadl jabluszko i na koniec sie rozplakal ze juz mu wiecej nie daje :-D
Nocka byla do przejscia, chociaz moglo byc lepiej, ale po przeczytaniu posta 75aga i jej nocnych przejsciach nie moge narzekac :tak:

Zycze wszystkim mamusiom przespanej nocki :tak:
 
reklama
Madlen80 chyba masz rację, że Adi nie jest jeszcze gotowy na nowe jedzonko.
Życzę wszystkim mamusiom, tatusiom i dzidziusiom spokojnej nocy :-).
 
Ostatnia edycja:
Do góry