reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpien 2008 - otwarty

a krzesełko już kupione.
Ta druga wersja
Krzesełko do karmienia 100% bukowe NOWE (508981512) - Aukcje internetowe Allegro
Sprawdzałam kiedyś u nas w Skarbie Malucha to najtańsze takie sosnowe kosztowało 165 zł, w Tesco 185zł, a a na Allegro ok.80zł, a takie z wyższym oparciem 235zł, a na Allegro ok 135 zł.

Więc stwierdziłam że to bukowe całkiem fajne i ma jeszcze regulowane oparcie. Mam nadzieję że będzie ok.

Zmykam spać. Dobrej nocki wszystkim
 
reklama
a krzesełko już kupione.
Ta druga wersja
Krzesełko do karmienia 100% bukowe NOWE (508981512) - Aukcje internetowe Allegro
Sprawdzałam kiedyś u nas w Skarbie Malucha to najtańsze takie sosnowe kosztowało 165 zł, w Tesco 185zł, a a na Allegro ok.80zł, a takie z wyższym oparciem 235zł, a na Allegro ok 135 zł.

Więc stwierdziłam że to bukowe całkiem fajne i ma jeszcze regulowane oparcie. Mam nadzieję że będzie ok.

Zmykam spać. Dobrej nocki wszystkim do rana bez pobudki
 
Witam,
my dzisiaj zaliczyliśmy godzinny spacer w ulewie, na szczęście juź od jakiegoś czau jeździmy spacerówką więc mamy folię. Poza tym zrobiłam pranie, wyprasowałam stertę ciuchów a za chwilę zabieram się za porządki w szafach i pakowanie tego, czego już nie nosimy.
mama1222, Ignacy tak spał po zwykłym mleczku, bez kaszki, bez kleiku (czasami tak mu sie zdarza) i ostatniej nocy też było nieźle, bo obudził się dopiero przed 7, a potem po 10, ale za to kilka dni temu budził się co 15 min więc byłam zupełnie wymęczona ( na szczęście to było pierwszy raz odkąd wróciliśmy ze szpitala)
zmykam i spokojnej nocy życzę
 
Witam,
Kasiek współczuję pogody, jazda w takim śniegu jest naprawde stresująca, zwlaszcza jak z dzieckiem sie jedzie...
75aga my śpimy z maluszkiem w jednym pokoju i na pewno tak zostanie jeszcze przez jakis czas.
Kunek przykro mi z powodu przejsc z bylym. Mam nadzieje, ze Wasze relacje na tyle sie poprawia, ze spotkania małej z tatą nie beda dla Ciebie stresujące.
SylwiaZG pewnie , ze nie trzeba sobie robic wyrzutów z powodu obijania :-D Zwlaszcza ze wlasnie już niedlugo do pracy wracasz.
Ja nie wracam na razie do pracy, zostaje z maluszkiem w domku.. Chcialabym jak najdluzej byc z Wiktorkiem w domku, a potem moze postaramy sie o braciszka lub siostrzyczke dla niego :-D Ale czas pokaże :tak:

A ja jutro wracam do męża, do Anglii , święta niestety spędzimy sami z mężem :-( Dzisiaj , z racji naszego wyjazdu, wszystkie ciocie i wujkowie sobie przypomnieli, ze musza sie z nami koniecznie pozegnać i przez cały dzien mialam pielgrzymki odwiedzajacych w domu... A wierzcie mi, ze rodzinke mam duza, gdyz chocby tylko moja mama ma 8 rodzenstwa... I tak dobrze ze nie wszyscy przyszli...W kazdym razie skonczylo sie to tym , ze zaczelam sie pakowac o 22 i zeszło mi do 1 w nocy, a maly co chwile mi sie budzi z placzem, pewnie z nadmiaru wrazen :wściekła/y:
 
Witam wszytskie sierpniowe mamy. U mnie dzisiaj jak w kazda sobote zakupowo, prawie 3 godziny w sklepach spozywczych.:szok::szok::szok:
Corcia dzisiaj nie spacerowala, bo pogoda do nieczego:wściekła/y::wściekła/y: Jedyna jazda to na sankach, ale takich nie mamy.
Przypomnialo mi sie dziecinstwo jak mialam sanki z oparciem i moja mama mnie zawsze otulala i pozniej wszedzie ciadnela sanki. Corcia moja jeszcze zamala, bo nie potrafi sama siedzien.
Dzisiaj w nocy obudzil mnie jej placz i okazalo sie ze moja corcia z plecow przekrecila sie na brzuch:szok::-D:tak:
75Aga oj bardzo ciezko jest z dzieckiem w pracy:no::no: Czasami nie wiem za co sie lapac za dziecko czy za robote:tak::zawstydzona/y:
Kunek milego wieczorku (pewnie jak pisze tego posta to juz po):-D:-D:zawstydzona/y:
EwaK warto zawsze probowac!!:tak:
Sylwia dla mnie zima to tylko w gorach:-D. W miescie to tez preferuje cieplejsze klimaty:-D:-)
Madlen 80 to jestes teraz w Polsce!!!!!!
 
witam w kolejny szary grudniowy poranek,
nie było mnie od piątku wieczorem, więc postaram się nadrobić, ale z góry przepraszam, że nie każdej z mamuś odpiszę
Gusiaczku zazdroszczę areobiku, mnie tez marzy się jakiś konkretny wysiłek, ale mały wieczorkami więcej cycuje, a tylko wtedy bym mogła, więc trzeba poczekać do wprowadzenia stałych pokarmów
EwaK, Mama1222 u nas też piankowe puzzle pod choinką (z allegro) i mój ukochany Gruby i Chudy z Kalimby
SylwiaZG miło,że do nas zaglądasz -jako prawie ostatni łącznik ze starym forumowym światem, dziwnie tak nagle nie mieć z Wami kontaktu po długim podczytywaniu
Jo_asia Kostek to także ultra towarzyska bestia - czasem pobawi się sam, ale zazwyczaj trzeba być tuż obok, więc i mój czas dla siebie bardzo okrojony
Alesia u nas podobny system prezentowy - Kostek ma, co potrzeba, a prezenty dostaje okazyjnie, babcia jako doręczyciel prezentów też nam nie pasuje - na razie prezenty głównie użytkowe - masę zabawek mamy po dzieciach przyjaciół, a więcej nie potrzeba, a dziecięce książki (głównie fajne edytorsko) sami kupowaliśmy od paru lat, więc jest ich masa
Kasiek 121 nie zazdroszczę jazdy zaśnieżoną autostradą, ale zazdroszczę śniegu na święta
Razpunzel nie opuszczaj nas - miło, że stare forumowiczki do nas zagladają
Olich Kostek na spacerach przez pierwsze 2 m-ce też potrafił bardzo długo spać stojąc, a teraz musie jechać, odstawiony pośpi max 30 min (szkoda, bo mamy mini ogródek i mógłby z niego korzystać, ale nie ma jak)
75aga ponieważ mnie te kwilenia nocne wybudzają i nie mogę potem zasnąć obecnie mąż śpi z małym w sypialni a ja w przyszłym pokoju Kostka, ale też zaczynam myśleć o zrobieniu dla małego pokoju, bo miło by było czasem pospać z mężem:-) tylko, że ja karmię w nocy w łóżku i nie wiem, jak z tym, a poza tym koleżka ostatnio potrafi po nocnym karmieniu przez godzinę fikać...
Kostek, jak twoja mała też nie spi z a długo, a jak przegnie to robi się z niego maruda, bo zmęczony...
Kunek przykro, że sama wychowujesz Emilkę - musisz być bardzo dzielną mamusią!!!

U nas wczoraj straszny sajgon, ja biegałam trochę na zakupy, gotowałam poważnie a wieczorem pakowałam prezenty pod choinkę, wózek złapał gumę:( po raz trzeci, więc zamiast spaceru był balkon i awanturka - koleżka nie pospał w ciągu dnia nawet 2 godzin więc pod wieczór się rozmarudził na całego. Noc zaczęła się super - sen 20.00-3.00 bez wybudzeń, ale po karmieniu o 3 i kupie (jak ja nie znoszę nocnych kup!) fikał w łóżeczku(głównie wypluwał smoczek, pluł - bo w tej chwili to uwielbia (może będzie saksofonistą...) i gadał do 5! - o 7:15 pobudka na cyca i nie zasnął już więc spał w nocy niewiele ponad 9 godz:no:

Dziś trzeba znaleźć dętkę - wczoraj obdzwoniliśmy sklepy wózkowe - do Nowego Roku nie będą już mieli:wściekła/y: i zapanować nad bałaganem, który się rozpanoszył w całym domu...
Zmykam na razie robić jakieś śniadanko
 
witam
joasia wlasnie teraz mam tyle rak do opieki nad Zosią to bede tu czesciej zagladać i nawet udalo mi sie opisac poród
alesia w zupelnosci sie z toba zgadzam ,tez nie jestem za rozpieszczaniem ale fajnie jest jak wiesz ze twoje dziecko interesuje nie tylko Ciebie.
75aga u mnie wyglada to tak ze Zosia spi z nami w sypialce ma tam swoje łózeczko ale w nim nie spi :szok: i laduje z nami w lózku przez to jej cycanie i wiercenie i nie ukrywam ze z powodu mojego lenistwa,mam tylko nadzieje ze uda nam sie ja odzwyczaic (z Piotrem nam sie udalo) z reszta w przyszlosci bedzie to jej pokoj .
sylwia to ja jestem w przebraniu sw Mikolaja i nie wiem czemu sie nie wyswietla u mnie działa bez zarzutu
kasiek121 czy mozna wiedziec czy dlugo mieszkacie w Ameryce i czy tesknisz za Polska i rodziną :-)
 
Dziś trzeba znaleźć dętkę - wczoraj obdzwoniliśmy sklepy wózkowe - do Nowego Roku nie będą już mieli:wściekła/y:

polecam prostszy, szybszy, tańszy i sprawdzony sposób - w każdym sklepie rowerowym kupisz zestaw naprawczy - banalnie proste samodzielne klejenie - w zestawie masz wszystko - łatki - kilkanaście w różnych wielkościach, klej, patyczki i papier ścierny. Ja ma REMA TIP TOP - za całe 8 zł;)

znika, bo dzisiaj niedziela, czyli wyprawa na obiad do rodziców;)

miłego!!
 
muszę sie pochwalić, że synuś zasnął wczoraj około 23, zaliczył jedzonko po 2 ( butla), po 5 ( butla) po 8 ( cycek) i nadal śpi :szok::szok::szok:
 
reklama
SylwiaZG sposób jak najbardziej ok, ale nie przy tych dętkach - mimo tego, iż mam nie najtańszy wózek dętki to kompletny badziew - raz naprawiliśmy, ale po kolejnych dziurach już sie nie dało - więc w jednym kole wymieniliśmy na nową i ta już jest ok, nowych na zapas w sklepie nie było, więc teraz trzeba sprowadzić a tę połatać na kilka dni by wytrwać...
razpuzlel zazdrościmy!!!
 
Do góry