reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex analny

Wszystko o czym piszesz działa na moją wyobraźnię tak jak męski paznokieć na twoją brodawkę sutkową. Jestem cała ulana. Dziękuję cytrynko.
 
reklama
Agawa piec punktow za podejscie i dyplomacje pierwszy raz do was zajrzalam ale usmialam sie oj bardzo-dzieki wielkeie chyba wezme wasze dialogi jako lekture na samotne nocki !!!!
 
CZESC SZCZESCIARY NIE PISAŁAM DAWNO BO MIAŁAM ZAKAZ SIEDZENIA PRZY KOMPIE W CZWARTEK WYCIAGNELI KI KRAZEK UFF CO ZA ULGA I PIERWSZE O CZYM POMYSŁAM TO SEKSIK ALE MOJ CHŁOP NA SAMA MYSL ZBLADŁ POWIEDZIAL MI ZE SIE MA STRACHA I KONIEC OBSZŁAM SIE SMAKIEM BO ROBIŁ WSZYSTKO ZEBYM TYLKO PIERWSZA ZASNEŁA ALE JUTRO TO SOBIE ODBIJE I WIEM JUZ JAK BO PRZECIEZ KTO GO ZNA LEPIEJ ODE MNIE POZA TYM DZIEWCZYNY JUZ NIE PAMIETAM KIEDY SIE TAK USMIALAM SKAD WY BIERZECIE TE POMYSŁY CHOCIAZ MOJ CHŁOP POWIEDZIAL MIO ZE PO PORODZIE POJDZIE DO LEKARZA I POWIE MU ZEBY DAL MI JEDEN SZEWEK WIECEJ ZBOKOL DZIEWICY MU SIE ZACHCIAŁO CZY CO ;D ;D ;D CHOCIAZ MOGLO BY BYC NICE
 
Witam
Ja mam jeden szef więcej ;) Serio. Ale uprzedź męża że to wcale nei jest miłe dla kobiety (no dla neigo na pewno) ale potem i tak sie to rozchodzi :)

A my wczoraj się tak super kochaliśmy z mężem Fantastycznei. Pomijając moje obawy jak ise odprężyąłm to sex analny był super a mąz jaki szczęśliwy.

PZDR
 
Ewa czy Tobie tez daje satysfakcjie jak twoja polowica jest taka szczesliwa i podniecona?? ;D a z tym szfem to powiedzcie dziewczyny ze zartujecie..... ;) to chyba nie jast takie super???
 
reklama
JEJKU JA MAM NADZIEJE ZE ON TYLKO ZARTOWAŁ EWA JAJ ZAZDROSZCZE CI UDANEGO SEKSU JA JUZ CHCE URODZIC I WROCIC DO SPRAWNOSCI FIZYCZNEJ BO NA RAZIE TO SIE WIECEJ NASTEKAM NAMECZE I TO WCALE NIE Z PRZYJEMNOSCI JEST MI CIEZKO JAK CHOLERA I CZUJE SIE PRZY TYM STRASZNIE
 
Do góry