reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex analny

a ja znalazlam takie cos:
Długość penisa

Istnieje szeroko rozpowszechnione przekonanie, że długość penisa u mężczyzny ma bezpośredni związek z jego sprawnością seksualną oraz satysfakcją partnerki podczas stosunku płciowego. Seksuolodzy zaprzeczają temu i podają, że długość normalnego penisa w czasie spoczynku wynosi 6-10 cm, a podczas wzwodu (erekcji) 11-17 cm, podczas gdy długość pochwy to średnio 10 cm.

W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat wykonano szereg badań długości penisa dorosłych mężczyzn, opierając się zarówno na ocenach osób badanych, jak i wykonując badania w warunkach laboratoryjnych (te pierwsze wykazywały zwykle większą długość).

* Tzw. Raport Kinseya opublikowany w 1948 roku stwierdza, że średnia długość członka we wzwodzie wynosi 15,25 cm, ze średnim odchyleniem 1,96 cm (pomiary wykonywane przez osoby badane).
* Badanie zespołu Wessela z University of California, opublikowane w 1996 roku, wykazało średnią długość wzwiedzionego penisa 13,0 cm (pomiary wykonywane przez badaczy).
* Badanie brazylijskich urologów wykazało średnią długość wzwiedzionego penisa 14,5 cm (pomiary wykonywane przez badaczy).
* Niemieckie badanie z 1996 roku wykazało średnią długość wzwiedzionego penisa 14,5 cm (pomiary wykonywane przez badaczy).

Notuje się również długość nie przekraczającą 7 cm (tzw. mikropenis), jak i przekraczającą 30 cm, aczkolwiek są to bardzo rzadkie przypadki.




marul - moze ty powinienes wysilic wyobraznie (zamiast patrzec w lustro, co?) ;)
a dlugosc, wielkosc - maja znaczenie. moze nie w "gore" nawet ale w "dol" - to znaczy za duzy penis moze byc problemem, mam kolezanke, ktora ma taki problem, ze przy stosunku z facetami, ktorych natura hojnie obdarzyla ma nieprzyjemne uczucie rozciagania, a nawet bolu...
 
reklama
marianeczka pisze:
marul - moze ty powinienes wysilic wyobraznie (zamiast patrzec w lustro, co?) ;)
czekałam tylko, która pierwsza wyskoczy z takim tekstem...
Informuje więc drogie Panie, żeby skończyły się głupie aluzje, że z moim mężem jest wszystko ok i to bradzo, bardzo ok. :D
Wracając do tematu, uważam, że długość ma znaczenie i grubość też. Jak dla mnie, to im większy i grubszy tym lepiej, może dlatego, że troszkę lubię ból...
 
marianeczka pisze:
marul - moze ty powinienes wysilic wyobraznie (zamiast patrzec w lustro, co?) ;)

marianeczka wysiliłem wyobraźnię i faktycznie od razu urósł, jak trochę poćwiczę wyobraźnię i to i 26 cm przegonię
 
hahaa no wesoło tu jest :laugh:

a tak na powaznie to dla mnie liczy sie rozmiar
nie chcialabym miec partnera z mikruskiem :laugh: ::)
i grubosc i długosc jest wazna jak dla mnie

kiedys mialam partnera ze skrzywionym penisem w bok,i mimo ze byl fajny i na dł i na grubosc to riki tiki nie nalezaly do przyjemnosci z nim... ::)

i szczerze powiedziawszy nie mam ani jednej kolezanki ktora by powiedziala ze wielkosc sie nie liczy ;)
bo sie liczy........ON w koncu daje nam doznania...........
 
marul pisze:
Lilka pisze:
bo sie liczy........ON w koncu daje nam doznania...........
i w ten sposób wartość mężczyzny została sprowadzona li tylko do wielkości jego penisa!

męski punkt widzenia ::) :laugh:
myslisz ze kobiety zakochuja sie w penisie czy w mezczyznie?
to ci powiem .....w mezczyznie
ale jak w dodatku jest super wyposazony to jest super :laugh:

wy faceci tez lubicie babki co maja duze biusty,srednie lub male
itp
ale czy to oznacza ze tak wyznaczacie wrtosc kobiety??

 
reklama
Pies zeżarł nam BioGlide :mad:.. mam nadzieję, że mu nie zaszkodzi ;D

Wielkość ptaszka ma znaczenie i raczej nie przemówią do mnie argumenty "mały ale sprawny".. napewno musi być wtedy sprawniejszy inaczej ;D ale tak jak są amatorzy małych piersi tak są kobiety, które z takich bądź innych powodów rajcują mniejsze męskie przyrodzenia..

Osobiście cieszę się, że mój małżonek został należycie obdarowany przez naturę i nie mam powodu aby snuć domysły co by było gdyby.. jest dobrze jak jest i dobrze mi z tym - nim ;)




 
Do góry