reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex analny

Ze szwem to poważnie. Mam jeden więcej. Ale bolało przy stosunku bardzo. :(
Ja jak Olka urodziłam to pierwsze co amrzyłam to o sexie z mężem :-[ :laugh: Ale było warto . Nie wytrzymaliśmy pełnych 6 tygodni połogu. Kochaliśmy się juz delikatnei po 4 tygodniach.

Lucyann pisze:
Ewa czy Tobie tez daje satysfakcjie jak twoja polowica jest taka szczesliwa i podniecona?? ;D a z tym szfem to powiedzcie dziewczyny ze zartujecie..... ;) to chyba nie jast takie super???
OGROMNĄ :) :) :) On jest poprostu jak dziecko
 
reklama
I JAKIE WRAZENIA BEZ BRZUCHA BEZ DODATKOWYCH KIILOGRAMOW BYŁO LEPIEJ NIZ PRZED CIAZA ALE JESTENM CIEKAWSKA BO WIESZ SA ROZNE OPINIE NIEKTORZY MOWIA ZE GORZEJ ZE KOBIETA MA PROBLEM Z ORGAZMEM I WOGOLE TRACI OCHOTE A PRZED CHWILKA SIE DOWIEDZIALAM ZE SEKS JEST ESZCZE LEPSZY A ORGAZM INTENSYWNIEJSZY?
 
Ja mam nadzieje ze bedzie rownie cudownie jak jest teraz tylko chyba juz inaczej.... ;D ;D ;D ;D ;D
Po porodzie pogadamy narzie zbieram dane tak jak ty Basieńka...... :p ale juz mnie tak nosi a brzuszek przedemna i ciezko a tu dopiero polmetek....
 
HEJ
PO CIąZY JEST TRICHE INACZEJ TEGO NEI DA SIę UKRYC I BRAKUJE CI BRZUSZKA :) ALE JA OSOBISCIE NEI MIAłAM PROBLEMU Z NAPIECIEM MIESNI POCHWY PO PORODZIE.
BEDZIE DOBRZE :)
 
reklama
Do góry