reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex analny

Agawa pisze:
Pies zeżarł nam BioGlide  :mad:.. mam nadzieję, że mu nie zaszkodzi ;D

Wielkość ptaszka ma znaczenie i raczej nie przemówią do mnie argumenty "mały ale sprawny".. napewno musi być wtedy sprawniejszy inaczej  ;D ale tak jak są amatorzy małych piersi tak są kobiety, które z takich bądź innych powodów rajcują mniejsze męskie przyrodzenia..
A co to za analogia: mały biust - mały penis ? Czy ty odbywasz głównie stosunki między piersiami ? Bez sensu. Duży rozmiar penisa jast ważny ale to tylko jedna z cech idealnego kochanka i wcale nie będę twierdzić ze najważniejsza. Panowie narzekają "co z tego że lala skoro kłoda".
Myślę że sporo jest i kłód męskich z dużymi penisami.
 
reklama
Cytrynka :laugh:

Agawa napisala ze są faceci co lubia małe cycki i są babki co z jakichs przyczyn lubia małe peniski :laugh:

 
a mały penisek to znaczy jaki? :p ::) ;D

ja z ciekawości to chyba zmierzę mojemu, jak to zmierzyć? żeby nie zafałszować wyników of kors ;)
 
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
reklama
A propos puzonu (powiadają że tam jest bardzo ciasno) - facet gra więc na puzonie bardzo dynamicznie operując suwakiem (czy jesteś już wilgotna Agawo ? :p) a tu z publiczności podchodzi hydraulik i proponuje pomoc: daj pan mnie spróbować - to się do cholery musi dać wyciągnać ! :laugh:
 
Do góry