reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex analny

reklama
czesc - ale fajne tematy - hehe posmiac sie mozna do lez - fajnie bo dzis mam kiepski humor

ja ostatnio z mezem wogole sie nie seksimy a analnie to juz nie pamietam kiedy ... ??? ehhh
 
naprawde nie ma dla was znaczenia dlugosc? hm.. no to ja nietypowa jestem. mam wrazenie, ze teorie o tym, ze rozmiar nie jest wazny produkuja faceci, ktorych natura w tym wzgledzie nie rozpiescila. jasne, ze to nie wszystko, ale nie sadze, ze niewiele ;)


























 
Bo ja wiem... Pewnie to co jest ważniejsze zależy ot tego pobudzanie jakich obszarów wewnątrz kobiety cenią sobie najbardziej. Jeśli gdzieś bardzo głęboko w pochwie to może i długość się liczy... W seksie analnym to chyba grubość najbardziej bo bodźce płyną z uczucia wielkiego rozciągnięcia pupy, w środku nie ma jakichś czułych miejsc. Tak na logikę w pochwowym przy przeciętnej długości to grubość, im grubszy tym mocniejsze przyleganie narządów i tarcie.
 
reklama
za kimś mądrym w tej dziedzinie

U większości mężczyzn długość członka mierzonego w stanie zwiotczenia waha się od 9 do 12 cm.

W normie jest członek mający 5-15 cm. Mierzony w stanie erekcji ma 12,5 do 18 cm. Członek może się czasowo skurczyć na skutek: zimna, zmęczenia, choroby itp. i czasowo powiększyć, gdy jest ciepło, a jego właściciel jest zrelaksowany. Do lekarza - może być androlog - należy się wybrać, gdy długość członka w stanie zwiotczenia nie przekracza 3 centymetrów lub gdy ma się poparte ponawianymi pomiarami wrażenie, że ulega stopniowemu zmniejszaniu.
 
Do góry