reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex analny

ja kiedyś nie lubiłam a teraz bardzo :) satysfakcjonuje mnie to, a męża tym bardziej :)
26 cm? Czy ty się kochasz z olbrzymem?
idę mężowi zmierzyć :D
 
reklama
ja juz tu pisalam....ze w ciazy to zupelnie inaczej odczuwam niz przed...nie wiem sama czy to normalne:(:(mam nadzieje ze po ciazy wszystko wroci do normy.....
 
Dziewczyny, czytam tak wasze spostrzeżenia na ten temat i zdaje się chyba jestem coraz bliższa spróbowania tej odmiany seksu. Powoduje mna ciekawość, chciałabym ale trochę boję się  ::)
U mnie jest trochę nietypowo, bo to nie mąż wychodzi z inicjatywą ale to pewnie będę ja (jak już się przemogę  :laugh:)
Powiedzcie mi czy to nie jest przypadkiem tak, że powodem entuzjastycznego stosunku do seksu analnego jest osiąganie wytęsknionego orgazmu, do którego nie dochodziło w tradycyjny sposób ? Ja mam akurat dobry orgazm w stosunku pochwowym i tak się zastanawiam czy naprawdę czekają mnie jakieś wyjątkowe atrakcje ? Na czym polega różnica: orgazm jest mocniejszy, dłuższy ? Czy też specjalnych fajerwerków nie należy się spodziewać ?
 
Kilka sekund ? Czyli reagujesz jak nastoletni chłopiec na widok nagiej kobiety pierwszy raz ?  :D Takie maksymalne emocje ? Ehem... jak to liczysz ? Czy kilka sekund trwa to wtedy gdy byłaś już uprzednio bardzo rozbudzona i stosunek analny było tylko kropką nad "I" czy to jest taki szał że wchodzisz do sypialni jak gdyby nigdy nic, wcale specjalnie nie podniecona po czym następuje włożenie penisa tam, parę ruchów i eksplozja ? Przepraszam za dosadny opis procedury ale ten czas mnie poraził ! ::)
 
Wiesz co Iwona, nie jestem podatna na reklamę i często z wrodzonej przekory skutek jest u mnie odwrotny do zamierzonego ale musze przyznać że ta twoja sprawiła iż poczułam natychmiastową chęć pójścia do sklepu i kupienia tego towaru ! ;D Wow !
Przy okazji: może to dobry sposób dla tych z nas które mają kłopoty z uzyskaniem satysfakcji np. po porodzie ?
Iwono, zajrzyj za jakiś czas na PW.
 
reklama
witam witam pierwszy raz czytam ten watek spoko ze nie ma tu zadnych oporow i tematu tabu w koncu dzieci tez jakos trzeba było zrobic jezeli chodzi o mnie moze nie jestem fanka ale lubie czasami w taki sposob poszalec tym bardziej teraz kiedy mam krazek moze innym to sie wyda dziwne ze mam krazek i uprawiam sex analny ale sprawa wyglada tak w styczniu moj mezczyzna wyjechał a w kwietniu wrocił w marcu załozyli mi krazek z tego by wynikało ze conajmniej do wrzesnia nici porod połog itp chyba bym zwrjowała tez jestem człowiekiem i musze sie czasami wyluzowac jedyne co mnie denerwuje to to ze teraz nie moge polezec sobie na brzuchu tak jak to lubiłam tylko na pleckach a to juz tez jest inaczej odczuwalne
 
Do góry