reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex analny

misia_q, czy zmienilaś swój avatar (obrazek) ? Tamto zdjęcie było takie milusie, kręcone włosy i taki fajniutki usmiech, od razu wprawiało mnie w dobry nastrój :D
 
reklama
Ale fajnie !!!! :laugh: :laugh: :laugh:
Kąciki ust automatycznie podjeżdzają pod uszy. Jest takie figlarne i tak mi się podoba, że będę musiała sobie dozować jego oglądanie. Jeszcze się zakocham jednopłciowo albo co.... ::)
 
nikita75 pisze:
(...) Zaczęłam szukać po necie jakiś wskazówek. (...), długo szukałam poradnika, wskazówek przed tym pierwszym razem szczez opisanego saxu analnego, bez tabu i otoczek. Aż znalazłam. Powiem tyle bardzo teraz oboje z mężem cieszymy się z tgo rodzaju sexu i pieszczot, szczególnie teraz w ciąży. Bardziej się otworzyłam na nowe doznania nie tylko analne , wiecej i otwarciej rozmawiam z mężem przestało istnbiec wiele niepotrzebnych tabu i pruderii. Więc dzielę sie z tymi niezdecydowanymi linkiem do tego poradnika.
http://oranvag.blox.pl/resource/poradnik.pdf

Ten poradnik to ohydztwo
Po jego lekturze, a w szczególności z uwagi na uzyte słownictwo mozna się tylko zniechęcić
Aż szkoda cytować!
 
To ja wam powiem tak .
Kiedys z mężem próbowaliśmy w ten sposób ale nic z tego nie wyszło bo strasznie mnie bolało...wtedy mąz powiedział że nie będziemy tak sie kochac bo kiedy mi to sprawia ból to jemu też nie przyjemnośc, choc wiem że mu sie podobało bo wiadomo facetowi im ciaśniej tym przyjemniej nie...
ale szczerze mówiąc nie wiem czym sie tak ekscytować, mnie się nie podoba i nie tylko dlatego ze bolało, ale dlatego że moim zdaniem ta część ciała służy do czego innego , na pewno nie do sexu
 
Jus no zgadzam sie z Toba na całej lini co do uzycia tamtego otworka ::) a mój małżonek w pełni podziela moje zdanie na ten temat ;D
 
hehe, ja uważam że jeśli są zwolennicy tego typu pieszczot to ok. Hehe, a ten poradnik bardzo ciekawie napisany i swoboda słownictwa użyta w nim wcale mnie nie odraża :)

Ja osobiście mam zahamowania i wystarcza mi podstawowy otworek ;) mojego męża też jakoś do tego nie ciągnie, więc nawet nie byłam do tego namawiana.
 
No tak kazdy ma swoje poglady i kazdemu podoba sie co innego...przeciez nudne by bylo jakby kazdy z nas lubil to samo:(

ja sie przyznam ze ja lubialam okazjonalnie:):):) hihi czyli dosc zadko :) ale teraz od kiedy jestem w ciazsy niema mowy...niewiem czy to normalne ale nie tylko 1 dziurka zrobila sie znacznie ciasniejsza ale i wlasnie ta 2...i ani wyluzowanie ani relaks(by sie nie zaciskac) nie pomagaja....i moj malzonek takze uwaza ze skoro teraz nie sprawia mi to przyjemnosci to jemu tez....
 
reklama
ja kilka razy sprobowalm - i powiem wam ze maz byl tak delikatny ze podobalo nam sie obojgu - ale to zdarzylo mi sie jak bylam na fali - i jakos tak sie rozszalelismy ... ze tak wyszlo - ale nie zaluje

kazdy lubi co innego - jednemu dobrze tak drugiemu tak -


pozdrawiam
 
Do góry