reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex analny

Na brzuszku, tak płasko leżąc ? Ale to bedzie głupie pytanie ale muszę zadać - tak można ? ::)
I na pleckach też ??
Bo myślałam że tylko na pieska :p
 
reklama
na brzuszku jak zabka fajne uczucie ale dopiero po paru minutach zabawy musisz byc juz troche rozgzana bo wtedy penetracja jest głeboka i sprwia wiecej frajdy a na pleckach no coz nogi prawie zarzucone na szyje ale to juz nie jest takie fajne a jezeli o mnie chozi na pieska nie lubie bo mnie boli nie wiem moze mam taka budowe ale kazdy robi jak lubi :p
 
kurde, moj maz za granica, a tu takie apetyczne opisy.
marul - a co z ciebie taki sceptyk???bywa,ze jst 26cm, nie widze w tym nic dziwnego, szczerze mowiac. moj maz ma 20 i nie wydaje mi sie zeby to bylo jakos straaaasznie duzo... a to tylko 6cm wiecej.
 
marianeczka pisze:
kurde, moj maz za granica, a tu takie apetyczne opisy.
marul - a co z ciebie taki sceptyk???bywa,ze jst 26cm, nie widze w tym nic dziwnego, szczerze mowiac. moj maz ma 20 i nie wydaje mi sie zeby to bylo jakos straaaasznie duzo... a to tylko 6cm wiecej.
z penisem jak z rybą z kżdą nastepną opowieścia rosnie :)
mąż pobedzie za granicą jeszcze z pare miesiecy i okaze się, że ma i 26 cm ;)
a tak na serio utnij sobie ptyczek długości 26 cm i przymierz do swojego ciała (NA ZEWNATRZ) zobaczysz jak to duzo i poza ektremlnymi wypadkami niespotykane
 
No, dla chłopców mierzenie penisa to normalka, bardzo ważna rzecz.
A marianeczka lub jej mąż może źle mierzą - wzdłuż spodniej cześci penisa (dosłownie: od strony moszny) - wtedy wychodzi więcej. Mój powiedział mi że to nieprawidłowy sposób pomiaru. :)
 
CZYM WY SIE ZAMARTWIACIE NIE WAZNE JAKICH JEST ROZMIAROW WAZNE ZEBY BYŁ OBROTNY I DOBRZE ROBIŁ JEJKU ALE JESTESMY SWINTUCHY CIEKAWE CZY FACECI MIERZA NAS NA DZIURY ALE TO OBRZYDLIWIE BRZMI TA MA TAKA SREDNICE A TA TAKA BEZ SENSU PO PORODZIE BEDZIEMY TAKIE DUZE ZE NAWET TE 26 CM NIE BEDZIE ODCZUWALNE ;D ;D ;D
 
ada1 pisze:
no właśnie nie tyle jest istotna długość co liczy się obwód penisa

nie obwód tylko średnica
przypomniał mi sie kawał o kobietach, które przechwalały się rozmiarami penisów swoich mężów
I. - mój mąż ma 15 cm
II - mój mąż ma 20 cm
III - mój mąż ma 10 cm
I i II - phiii
III - nie phi tylko fi!
 
reklama
Do góry