reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
No cóż...Olimpia chyba też do popularnych nie należy ;)
Ale denerwuje mnie reakcja ludzi - robią taki miny, że tylko zdjęcie zrobić i wręczyć ;-)
Druga rzecz to tłumaczenie, że "nie, nie Oliwia". :)
Ale nie zmieniłabym tego imienia za nic w świecie.

Teraz będzie Lilianka albo... i tu problem, myslę nad Remigiuszem.
 
Co do "dziwnych" imion to nie sądzę, żeby dzieciaki w przedszkolu się śmiały - myśle, że to raczej wychodzi później i raczej od rodziców, dla dzieci tak naprawdę wszystko jest naturalne :tak:

A tak poza tym to któraś z Was pisała o tym, że fajnie mieć oryginalne imię bo w koło same Kasie i Anie - i tak do mnie dotarło - że ja nie znam ŻADNEJ małej Kasi :szok:
 
Co do "dziwnych" imion to nie sądzę, żeby dzieciaki w przedszkolu się śmiały - myśle, że to raczej wychodzi później i raczej od rodziców, dla dzieci tak naprawdę wszystko jest naturalne :tak:

A tak poza tym to któraś z Was pisała o tym, że fajnie mieć oryginalne imię bo w koło same Kasie i Anie - i tak do mnie dotarło - że ja nie znam ŻADNEJ małej Kasi :szok:

z tym sie 100% zgadzam, bo niby skad male dziecko ma wiedziec, ze to akurat dziwne imie. Ogladaja bajki gdzie bohaterzy sa roznie nazwanie i mysle, ze nie robia na nich orginalne imiona wrazenia.
 
Witam wszystich :)
Chciałam zapytać, czy słyszałyście o imieniu MARISA ? Ostatnio gdzieś usłyszałam czy przeczytałam i nawet mi sie spodobało. A według was ładne ? Tylko nie wiem czy to jest napewno Marisa a nie Marissa, bo to drugie odpada. Czekam na odpowiedzi :)
 
reklama
No cóż...Olimpia chyba też do popularnych nie należy ;)
Ale denerwuje mnie reakcja ludzi - robią taki miny, że tylko zdjęcie zrobić i wręczyć ;-)
Druga rzecz to tłumaczenie, że "nie, nie Oliwia". :)
Ale nie zmieniłabym tego imienia za nic w świecie.

Teraz będzie Lilianka albo... i tu problem, myslę nad Remigiuszem.
:-) Osobiście 3 Olimpie chodziły ze mną do klasy w gimnazjum, 5-letnia sąsiadeczka też jest Olimpia :-) jeszcze ze 3 z widzenia kojarzę, że Olimpie, nigdy nie powiedziałabym, że to rzadkie imię

Imię Melisa - super :-) nigdy żadnej nie spotkałam i brzmi bardzo ładne i neutralnie :tak:
Marisa też bardzo ładnie, aczkolwiek musi pasować do nazwiska, bo inaczej wypadałoby dość śmiesznie wg. mnie :-) Osobiście imie to słyszałam tylko u jakiejs modelki czy aktorki, w Polsce sie z nim nie spotkałam, ale jestem jak najbardziej na tak :tak:
 
Do góry