reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
Pozostając w temacie to ja chciałam Giedymina ale zostałam przegłosowana 😂😂😂

Za to Beniamina udało mi się przeforsowac jako drugie imie
Lubię poznawać zupełnie zapomniane imiona - Giedymina nie słyszałam jeszcze :)
A jak na pierwsze?
U nas właśnie na pierwsze Beniamin. Zastanawiamy się nad drugim - Henryk, po moim dziadku i mojej mamie (Henia).

Mi i mężowi podoba się Symforian 😁 ale odpuściliśmy
 
Google podpowiada:
Amadeusz - zdrobnienia. Najpopularniejszymi zdrobnieniami są: Adameusz, Adzik, Amadej, Amadek, Amadeo, Amadeoś, Amadi, Amadik, Amaduś, Amadzik, Amcio, Amciuch, Amczi, Amfen, Ami, Amm, Ammad, Amo, Amusia, Amuś.
Amczi 🙈 padlam 🤣 albo Amfen- o zgrozo, kto to wymysla!!!
Dziwne, ze nie ma Amek, Amik, helou?

Ja bede miala za kilka miesiecy Irenę. Nie wiem, na ile oryginal, kierowalam sie imieniem po ukochanej Babci. Za to wyglada na to, ze rzadkie, w rejestrze z 2023 wystapilo chyba tylko kilkanascie razy
 
Ja mam Aurelię i nie znam jeszcze drugiej osoby, która miałaby tak na imię. Teraz zastanawiamy się nad Maksymilian bądź Pola w zależności od płci
 
reklama
Do góry