reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
Moja coreczka nazywa sie Aya:-) na poczatku miala nazywac sie Mariam ale pozniej zmienilismy zdanie.

Aya,podobnie jak Armani czy Alma to dla mnie krzywda dla dziecka tym bardziej jak sie mieszka w Polsce,na emigracji moze normalne,ale czy rodzice chca zostac do konca zycia,jak wroca dzieci moga byc wytykane placami
 
a dla mnie krzywdzace sa imiona np.Kazik jak juz jakas dziewczyna pisaal ,takze wiesz Mozi kazdy ma inne gusta :-)

Armani - bardzo nietypowe :tak:

niewiem czy juz kiedys pisalam moja kumpela ma coreczke o imieniu Chanel :tak:
 
Mozi ja uwazam ze imie powinno byc odpowiednio dobrane do nazwiska.Po za tym kazdy kieruje sie czyms innym nazywajac dziecko.Ja moje nazwalam tak a nie inaczej nie dlatego bo chcialam byc orginnalna.Dzieci z malzenst mieszanych zazwyczaj maja zagraniczne imiona...i nikt z tego powodu nie robi im krzywdy....
 
Mozi ja uwazam ze imie powinno byc odpowiednio dobrane do nazwiska.Po za tym kazdy kieruje sie czyms innym nazywajac dziecko.Ja moje nazwalam tak a nie inaczej nie dlatego bo chcialam byc orginnalna.Dzieci z malzenst mieszanych zazwyczaj maja zagraniczne imiona...i nikt z tego powodu nie robi im krzywdy....

jesli jedno z rodzicow jest obcokrajawcem,to rozumien,ze dziecko ma imie wybrane z imion z drugiego rodzica kraju
ale mi sie nie podoba jak rodzice oboje Polacy,mieszkajacy w Polsce wymyslaja angielsko,amerykansko czy jakies inne brzmioce imie dla dziecka,takie jest moze zdanie
gust ma kazdy inny,ale za bardzo orginalne imie to nie konieczmie moze byc duma dla dziecka jak dorosnie
 
jesli jedno z rodzicow jest obcokrajawcem,to rozumien,ze dziecko ma imie wybrane z imion z drugiego rodzica kraju
ale mi sie nie podoba jak rodzice oboje Polacy,mieszkajacy w Polsce wymyslaja angielsko,amerykansko czy jakies inne brzmioce imie dla dziecka,takie jest moze zdanie
gust ma kazdy inny,ale za bardzo orginalne imie to nie konieczmie moze byc duma dla dziecka jak dorosnie

Mozi w 100% sie z Toba zgadzam:-):-).W naszym przypadku jest tak ze moj M nie jest polakiem.
 
reklama
mnie sie też nie podobaja udziwnione imiona.
A Kazimierz to piękne imie.
Z tego co kiedys czytałam to w przedszkolach smieją sie z udziwnionych imion a nie starych.
 
Do góry