reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
to ja pozwolę się wciąć i pochwalę się moim rzadkim imieniem, którego nie lubię ale innym się podoba - Greta;-) może któraś z was kiedyś tak nazwie swoje dziecię:-D
 
Melisa ma kuzynkę Gretę:) Ze mną do klasy też chodziła jedna Greta:) Co do Marisy to wiem, że tak nazywała się jedna bohaterka serialu Życie na fali:) A tak w ogóle to nie jest to czasem nasza Marysia w innym języku?
 
A co do imion, które występowały w moim otoczeniu, to było 2 Brendonów, Estera, Regina, Mieszko, Brajan, Bertam, Vanessa. Jak sobie jakieś przypomnę to jeszcze dopiszę:)
 
Rzadkie i oryginalne jak najbardziej, ale bez przesady - nasze polskie dzieci nazywajmy raczej po polsku... Trochę śmiesznie brzmią niektóre "zagraniczne" imiona w połączeniu z naszymi polskimi nazwiskami... Spotkałam kiedyś (bez obrazy) Penelopę Motykę...
 
Rzadkie i oryginalne jak najbardziej, ale bez przesady - nasze polskie dzieci nazywajmy raczej po polsku... Trochę śmiesznie brzmią niektóre "zagraniczne" imiona w połączeniu z naszymi polskimi nazwiskami... Spotkałam kiedyś (bez obrazy) Penelopę Motykę...
haha dobre ! :-) mam nadzieję,że oczywiście nikogo nie uraziłam, ale dla mnie też jakoś nie pasuje i dziwnie brzmi np. Jessica Kowalska ;-)
 
reklama
a w naszym małym kraju zyja:

Alan Kowalski
Chantal Kocięda
Marek Browarek
Narcyz Baran
Dolores Kielbasa
Róża Kapusta
Wiolett Kur (na liscie obecnosci Kurwiolettka)
Eulalia Tyndyrynda - Drzyzda
Dżesika Bażant
Diego Nowicki
Michał Michałek
Brian Prytko
Ivette Poniatowski
Cynthia Szpak
Nikole Gołąb
Inez Dzigadło
Dżesika Młotek
Alan Jagiełło
Noemi Polewiak


i wiele wiele innych absurdalnych zestawien.......

Nazwiska sa jakie sa ale nad imieniem (dla Swoich ukochanych, wyczekiwanych maluszkow) kochani rodzice to lepiej 10 razy sie zastanowcie zanim je nadacie!!!!!!
Bo imie "anglosaskie" lub "spolszczone" brzmi conajmniej "pretensjonalnie" a wrecz tragikomicznie z wiekszoscia polskich nazwisk
 
Ostatnia edycja:
Do góry