reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

aga0411 my też mieliśmy stałe zameldowanie po za Poznaniem tzn u nas we Wrześni a w Pn-niu tymczasowe ze względu na chwilowe pomieszkiwanie w czasie studiów, więc mogliśmy wybrać gdzie chcemy go zarejestrować po czym sie okazało że nie ma najmniejszej różnicy gdzie to zrobimy bo i tu i tu zniweczyli nasze założenia. Więc jeżeli bardzo Wam zależy na tej pisowni spróbujcie nad morzem bo Poznań na bank odrzuci wątpie żeby przez 3 lata zmienili zdanie...

jestesaniolkiem mnie sie podobają wszystkie trzy Nataniel Natan i Fabian. Sama walczyłam z mężem o Fabianka ale cóż uparł sie że dzieci będą go przezywać pawian i nie dałam rady go przekonać. Po czym odkryłam imię Oliwierek i spór zanikł :-D
 
reklama
na bank na drugie chlopaczek bedzie mial Ireneusz po moim św pamieci tacie :)...

eh ide szukac dalej jakis fajnych imion ktore przypasza mojemu P.
(Mowi na mnie ze wymyslam a chlopakowi chcial dac Samuel na imie:szok::szok::szok:!!)
 
aga0411 my też mieliśmy stałe zameldowanie po za Poznaniem tzn u nas we Wrześni a w Pn-niu tymczasowe ze względu na chwilowe pomieszkiwanie w czasie studiów, więc mogliśmy wybrać gdzie chcemy go zarejestrować po czym sie okazało że nie ma najmniejszej różnicy gdzie to zrobimy bo i tu i tu zniweczyli nasze założenia. Więc jeżeli bardzo Wam zależy na tej pisowni spróbujcie nad morzem bo Poznań na bank odrzuci wątpie żeby przez 3 lata zmienili zdanie...

jestesaniolkiem mnie sie podobają wszystkie trzy Nataniel Natan i Fabian. Sama walczyłam z mężem o Fabianka ale cóż uparł sie że dzieci będą go przezywać pawian i nie dałam rady go przekonać. Po czym odkryłam imię Oliwierek i spór zanikł :-D

dziękuję za info, muszę uderzyć do znajomych z nad morza, może ktoś ma znajomosci usc, zeby się dowiedzieć :-)
mi się też Fabian bardzo podoba, ale mój M. też przeciwny
 
na bank na drugie chlopaczek bedzie mial Ireneusz po moim św pamieci tacie :)...

eh ide szukac dalej jakis fajnych imion ktore przypasza mojemu P.
(Mowi na mnie ze wymyslam a chlopakowi chcial dac Samuel na imie:szok::szok::szok:!!)

a mój mi mówi ze za wczesnie na wybieranie imiona, dla chłopaka będzie albo Olivier,albo Tomasz, właśnie Tomasz po jego Zmarłym ojcu. a dla dziewczynki nie możemy się dogadac, dlatego od razu mówi, ze jeszcze za wczesnie na wymyslanie imion
 
U mnie miała byc Laura lub Wiktor...Będzie synuś, ale mój ukochany od jakiegoś czasu zaczął kręcic nosem na Wiktorka, że niby za poważne itp...No i będzie Mikołaj :-)
 
U mnie miała byc Laura lub Wiktor...Będzie synuś, ale mój ukochany od jakiegoś czasu zaczął kręcic nosem na Wiktorka, że niby za poważne itp...No i będzie Mikołaj :-)

Mi bardzie Wiktor się podoba :-) mój jakoś patrzy na skojarzenia. mamy znajomego Wiktora,który się przechwala i to i tamto i już mój nie chciałby , żeby syn miał Wiktor na imię, tak samo z Dominikiem, bo miał kolegę w podstawówce, któego nie lubi. jak dla mnie bzdura!!
 
witajcie na tak fajnym forum no i ciekawym ja jestem w 20 tyg ciazy i dlugo sie zastanawialam ale mam imiona jasmina albo gabriel i na szczescie moj maz sie zgadza... :-) pozdrawiam
 
jesteśaniołkiem a jak mają przyjąć w szkole Nataniela???Przecież to normalne bardzo ładne imię:-) Ani śmieszne ani obraźliwe.

Syneczki jak mój mąż usłyszał imię Fabian to też pierwsze co ,że to pawian.Ale ja się nie poddałam,bo to imię wymyśliłam sobie już dawno temu.Jak tylko synek się urodził to mąż od razu stwierdził,ze za nic w świecie nie mógłby mieć na imię inaczej:-) Istny Fabian i koniec:tak: A Oliwierek też był na naszej liście,ale chcemy jeszcze dziewczynkę,która będzie Oliwią,więc to imię zostawiliśmy dla niej:-)


Jesteśaniołkiem a i nad Samuelem też myśleliśmy:-)
 
reklama
Do góry