reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

na bank na drugie chlopaczek bedzie mial Ireneusz po moim św pamieci tacie :)...

eh ide szukac dalej jakis fajnych imion ktore przypasza mojemu P.
(Mowi na mnie ze wymyslam a chlopakowi chcial dac Samuel na imie:szok::szok::szok:!!)

Polecam to imię Sami, Samuś, Samuelek. Jak na razie nie spotkałam się aby ktoś się wyśmiewał z tego imienia, wręcz przeciwnie mówią ze piękne i oryginalne imię
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moj wnuczek urodzil sie 12 sierpnia i ma na imie HUGO ALEKSANDER,wazyl
3445 kg i mial 48 cm, jest kochany, pozdrawiam serdecznie
 
Ostatnia edycja:
Witam,

nareszcie coś dla mnie jeśli chodzi o imiona bo nasz synek ma na imię Roch ( zdrobnienie to Roszek) imię jest moim pomysłem i ja byłam zachwycona pozostała część rodziny nie zawsze, co teraz oczywiście już się dawno zmieniło

pozdrawiam Iza:biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
O bardzo podoba mi się Roch - nie mam pomysłu na imię dla naszego trzeciego synka... Właściwie ja mam tylko mój mąż się zastanawia... A do porodu już tylko 12 tyg... Chciałabym żeby był Kosma. Jak już wcześniej pisałam mamy Kajetana i Sashę.
 
Mój mąż ma na imię Gotard, nasza córeczka Aniela Jadwiga, a synek najprawdopodobniej będzie Tymoteusz.
Bardzo podoba mi się imię Kajetan, ale mój mąż ma jakieś wątpliwości.
Pozdrawiam.
 
witam moja córeczka ma na imię Roksana chciałam rzadko spotykane ale okazało się że jej rocznik to same Roksany i Oksany moja kuzynka ma trzech synów i mają imiona Bastek Natan i Itan wydaje mi się że są to rzadko spotykane imiona:-)
 
reklama
witam! moja córeczka ma na imię Bernadeta Daria. Nie wiem czy to imię oryginalne - na pewno dość rzadkie - w przedszkolu była jedna Bernadeta i w szkole w klasie małej też tylko ona. Zdrobnienia to Bernadetka, Bernatka, Benia, a w domku wołamy na nią Beba - samo to wymyśliła jak była malutka i nie dała rady wypowiedzieć całego swojego imienia:). Dla przyszłego synka mamy imię Bartek:)
 
Do góry