reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Mi się to imię strasznie podoba, jakbym miała kolejnego syna, to bym forsowała to imię. No tyle, że przez 8 miesięcy ciąży zastanawiałabym się jak je ładnie zdrabniac, bo jest do tego ciężkie, Roszek, Rosiu, Rochuś?
 
reklama
Roch to piekne imie-Roszek-tak chyba tez mozna zdrabniac ale jest bardzo ladne nawet bez zdrobnienia.
Mojemu mezowi bardzo imie Olimpia sie podoba ,juz od zawsze i nie wiem ,moze akurat bedzie Olimpia ta nasza mala jak sie urodzi;-)
 
Prokop?
jak to zdrobnić..Prokopik?
w dawnych czasach może i to bylo normalne imie...
ale teraz? ..
mi by tam u kogoś nie przeszkadzało
ale dzieci będą lały ze śmiechu z biedaka o tym imieniu...

musimy zawsze sie postawić w roli dziecka..naszego i tego rozrabiaka z klasy B
który wyśmiewa wszystko co inne i dziwne...
 
Moja córeczka ma na imie Anielka na drugie po mnie Aleksandra, teraz jeszcze się wahamy ale najprawdopodobniej będzie Blanka (jesli w brzuszku mieszka córeczka) albo Kosma (jeśli synek) ew. Antek.
 
Szczerze to nie lubię oryginalnych imion, wydają mi się często pretensjonalne. Ale nie zawsze, czasem komuś uda się wymyślić coś fajnego.

Z rzadszych lubię imię Łucja. Ale Brajany i Alany dla Polaków brzmią...:no: I jak ten Brajan jest zapisany w ogóle... ktoś, kto zna angielski w stopniu dobrym, ma traumę ;-)
 
Hej:) Razem z m zdecydowaliśmy dac synkowi na imie Stefan. Imie stare i bardzo rzadkie... ale wole takie niz np dziesiaty Kuba czy Franek na podwórku;)
 
Ja mam na imie Klaudia mam dwie siostry Kamile i Kornelię.. Męża Rafała ale to juz bardziej pospolite imie.. No i synka Marcela mowimy na niego Marcelek Marceluś Marcyś:) Bardzo podoba mi sie imie Gracjan i Amelia..
 
a ja dzisiaj byłam na pobraniu krwi i w laboratorium była siostra EUFREMA ;-) pierwszy raz spotkłam się z takim imieniem :baffled:
 
reklama
Mój K.. jak byliśmy na USG w 12 tyg. też zauważył siusiaka. Zapytał lekarza, który stwierdził, że też widzi ale od razu wyjaśnił, że nic by nam nie powiedział gdybyśmy nie zapytali bo to bardzo wcześnie.
Ostatnio miałam USG 3d i ponoć jest chłopiec.
Nie mamy dla niego imienia więc mówimy "obcy"
dziewczynka miała być Antonina- Tosia :-)
 
Do góry