reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

a ja myślę ze kłopoty w szkole będą miały dzieci o bardzo dziwnych i brzydkich imionach
ale te hamerykanskie to juz zaczyna byc normalka,
dzisiaj miałam chrzest i ksiądz nic nie powiedział na mojego Doriana
ale za to kręcił nosem na czyjąś Dzesike bo nie miała drugiego imienia...
a powinno być...i to święte...
dlatego daliśmy Dorian Aleksander...

Dorian ma pochodzenie greckie ..chyba..
a tak sie cieszyłam ze będzie wyjątkowy...
niestety coraz więcej Dorianków w Polsce

co do USG to my wiedzieliśmy w 16tym
 
reklama
znałam jednego policjanta który sie nazywał Tymon :)
kojarzy mi sie z Timonem (tym od Pumby ) :-D
fajne nawet hehe ...Tymek..
 
Witam!!osobiscie bardzo podobaja mi sie orginalne imiona -ale tez nalezy uwazac zeby nie przesadzic.Imie nie moze osmieszac dziecka ,osobiscie znam dziewczynki o imieniu Karlotta i Anais.Moj synek tez ma orginalne imie -Tarik ,pozdrawiam
 
Lubie oryginalne imiona, ale jeśli będziemy mieli synka bardzo bym chciało go nazwać Rysiek, Ryś. Po prostu Ryszard, ale też zastanawiam się czy dzieci nie będą się śmiały, bo jest to już w sumie mało używane imię w tych czasach.
Na początku miał być Nataniel, ale moja rodzina krzywi się na żydowskie imiona.:confused:
 
...mój brat sie nazywa Aron (przez jedno A)
i jakoś dopiero niedawno jeden ksiądz na kolędzie zwrócił uwagę ze to żydowskie imie... nigdy o tym nie myślałam ...
podoba mi sie Aron, gdybym niemieszkala w tym samym domu co mój brat
to mojego Dorianka bym nazwala tak samo
ale niestety dwóch Aronów w jednym domu to za duzo.
 
Witam!!osobiscie bardzo podobaja mi sie orginalne imiona -ale tez nalezy uwazac zeby nie przesadzic.Imie nie moze osmieszac dziecka ,osobiscie znam dziewczynki o imieniu Karlotta i Anais.Moj synek tez ma orginalne imie -Tarik ,pozdrawiam

Moja koleżanka ma córeczkę o imieniu Anais:-)
 
Anais - ladnie brzmi (perfumy Anais Anais tez lubie ;-):-))

Moja kuzynka rodzi w czerwcu i bedzie miala coreczke Melanię.

Chodzilam do klasy z Lubomira i Barabaszem.

A sama mam przyjaciolke Sonie (po ktorej moja corcia ma drugie imie) i Diane :tak:
Wazne, zeby imie pasowalo do nazwiska i trzeba sie postawic na miejscu dziecka czy samemu chcialoby sie tak miec na imie :sorry2: bo czasami niestety rodzice naprawde krzywdza swoje dzieci...:sorry2:
 
Ja mam córkę JULKĘ-niezbyt oryginalne imię, ale prawie 6lat temu inne imiona mi się podobały...
Natomiast jak drugi raz zaszłam w ciążę to dla dziewczyny mieliśmy mnóstwo imion, np.
Maja, Lena, podobało mi się też Pola i Rozalka, dla chłopca natomiast długo nie mieliśmy imienia. Mąż upierał się, żeby był Aleks, ale ja nie chciałam, bo moja mama Aleksandra i póżniej by teściowa mogła się poczuć, że po mojej mamie imię daliśmy,. ja chciałam Filipa, za to mąż nie chciał. W końcu wzięliśmy książeczkę z imionami i znależliśmy MARCELA i tak zostało. Myślę, że oryginalnie, ale to nie przebije imienia synka mojej bliskiej koleżanki- MADDOX!
 
A moja kolezanka ma córeczke o imieniu Liliana i jak bede miała jeszcze drugą dzidzię a będzie to dziewczynka to poważnie sie zastanowie nad tym imieniem
 
reklama
moje skarbeczki też nie mają zbyt nietypowych imion,ale znam ludzi ,którzy dali swojemu synowi na imię DARCO :szok:....strasznie dziwnie brzmi jak dla mnie,ale cóż kwestia gustu!!
 
Do góry